Warszawa Żoliborz Artystyczny, UMOWA NAMJU NA 10 LAT

Warszawa

stopa zwrotu: 7,09%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 900 000 PLN + 23% VAT

lokal z najemcą na Żoliborzu

Warszawa Żoliborz Artystyczny, UMOWA NAMJU NA 10 LAT

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z najemcą zlokalizowany w Warszawie. Lokal położony jest na słynnym osiedlu Żoliborz Artystyczny (4,3 km od centrum Warszawy) zrealizowanym przez Dom Development S.A. Lokal wyeksponowany, widoczny z ulicy.
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle tworzy otwartą i ogólnodostępną przestrzeń miejską z pasażami, placem i licznymi punktami usługowymi. Składa się z 13 budynków mieszkalnych liczących ponad 1600 mieszkań. Działa tu wiele punktów usługowo-handlowych, m. in.: piekarnie, delikatesy spożywcze i mięsne, supermarkety osiedlowe, klinki stomatologiczne i medycyny estetycznej, warzywniaki bio.

Nowe etapy tego osiedla powstają obecnie vis-à-vis zrealizowanej już części – pomiędzy ulicami Powązkowską i Przasnyską. Po zrealizowaniu tej inwestycji znacznie wzrośnie ruch pieszy i samochodowy.

Umowa najmu zawarta z solidnym najemcą na okres 10 lat, co zapewni stały i stabilny dochód. Stawka najmu za m2 mieści się w dzisiejszych realiach rynku najmu. Grunt jest we własności bez konieczności wnoszenia opłat przekszałceniowych.

Więcej informacji: tel.  505 013 110 lub 783 376 200 lub wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany"

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).

Żoliborz artystyczny z lotu ptaka

Żoliborz artystyczny z lotu ptaka 2

Żoliborz artystyczny - główne skrzyżowanie

Żoliborz artystyczny - plan osiedla