Inne nieruchomości z najemcą na sprzedaż

9,46% Na sprzedaż budynek handlowy z bankiem w mieście woj. pomorskiego

Sprzedam budynek handlowy w mieście powiatowym woj. pomorskiego. Nieruchomość położona jest w bardzo przepływowym miejscu, w ciągu lokali usługowo-handlowych. W pobliżu budynku panuje wzmożony ruch samochodowy i pieszy.  W bliskiej odległości znajduje się duży dyskont spożywczy.

6,23% Na sprzedaż lokal z najemcą z branży spożywczej w Warszawie

Na sprzedaż lokal wynajęty przez sieciowego najemcę z branży spożywczej z dostawą do domu położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku mieszkalnego. W bliskim sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa intensywna zabudowa wielorodzinna. Lokal witrynami zwrócony w stronę osiedla.

10%
Tu zamieścimy nową Ofertę Inwestycyjną. Bądź pierwszy!
Zapisz się na powiadomienia!
6,69% Sprzedam lokal z wynajętym przedszkolem w Warszawie
 • 4 065 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z przedszkolem

Sprzedam lokal z wynajętym przedszkolem w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty z przedszkolem w Warszawie położony na dużym osiedlu mieszkaniowym. Przy samym budynku znajduje się przystanek autobusowy. W bliskiej okolicy liczne punkty handlowo-usługowe oraz intensywna zabudowa wielorodzinna głównie 10- piętrowa. Lokal posiada bardzo dobre parametry techniczne, duża witryna, wysokie pomieszczenia.

7,00% Sprzedam lokal z przychodnią medyczną w Warszawie
 • 6 857 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z przychodnią medyczną w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal wynajęty przez centrum medyczne położone w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Warszawie. W sąsiedztwie bloki mieszkalne, szkoła, komenda policji, poczta.  Lokal jest narożny, bardzo dobrze wyeksponowany. W bliskiej odległości przystanek tramwajowy.

5,80% Na sprzedaż apartament w hotelu Lake Hill Resort and Spa w Karkonoszach

Sprzedam apartament w czterogwiazdkowym kompleksie hotelowym Lake Hill Resort and SPA w Sosnówce przy ulicy Tyrolskiej. Lokal znajduje się w budynku hotelowym (I etap) o podwyższonym standardzie z dostępnym w tym samym budynku basenem i restauracją. Lokal jest w pełni wyposażony (w cenie zakupu) z widokiem na Zalew Sosnówka oraz góry.  Najemcą jest doświadczony operator hotelowy. Umowa najmu zawarta na 10 lat, ze stałym comiesięcznym czynszem z opcją przedłużenia na kolejne 10 lat do 2039 r.

6,77% Sprzedam wynajęte lokale handlowo-usługowe w Szczecinie
 • 9 065 000
 • PLN + 23% VAT (2 014 500)
 • pakiet wynajętych lokali

Sprzedam wynajęte lokale handlowo-usługowe w Szczecinie

Szczecin

Na sprzedaż lokale handlowo-usługowe wynajęte przez podmioty z branży finansowej i medycznej. Znajdują się na parterze budynku mieszkalnego, witrynami skierowanymi w stronę ulicy. W sąsiedztwie bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (autobusy i tramwaje). W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa.

6,69% Sprzedam lokal z placówką edukacyjną w Szczecinie
 • 1 492 000
 • PLN + 23% VAT (331 500 EUR)
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z placówką edukacyjną w Szczecinie

Szczecin

Nieruchomość położona w Szczecinie w rozpoznawalnym i przepływowym miejscu. Lokal zwrócony witrynami w stronę ruchliwej ulicy. Jest bardzo dobrze wyeksponowany, ma szerokie witryny. W sąsiedztwie bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (autobusy i tramwaje). W najbliższym otoczeniu liczne punkty handlow-usługowe i gęsta zabudowa mieszkaniowa.

6,16% Sprzedam lokal z najemcą w Szczecinie
 • 765 000
 • PLN + 23% VAT (170 000 EUR)
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z najemcą w Szczecinie

Szczecin

Lokal zlokalizowany jest w Szczecinie przy skrzyżowaniu dwóch przepływowych ulic. Położony jest na parterze budynku, w pierzi kamienic. W bliskim otoczeniu liczne lokale handlowo-usługowe, muzea, resturacje. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane (blisko znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe).  Lokal posiada witryny, zwrócone w kierunku ruchu samochodowego i pieszego.

9,05% Sprzedam nieruchomość z bankiem w woj. śląskim

Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym woj. śląskiego. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, restauracje, kawiarnie, duży market spożywczy oraz dworzec kolejowy. Budynek jest bardzo dobrze wyeksponowany z parkingiem dla klientów.

10,18% Kompleks lokali z sieciowymi najemcami w centrum Lublina
 • 8 476 000
 • PLN + 23% VAT (1 883 577 EUR)
 • sieciowi najemcy

Kompleks lokali z sieciowymi najemcami w centrum Lublina

Śródmieście Lublina

Sprzedam lokale w Śródmieściu Lublina w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej z licznymi punkami handlowo-usługowymi. Lokale są bardzo dobrze wyeksponowane, położone przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego.

7,01% Sprzedam lokal z najemcą z branży medycznej w Warszawie
 • 2 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • najemca z branży medycznej

Sprzedam lokal z najemcą z branży medycznej w Warszawie

Warszawa

Lokal wynajęty przez sieciowego i ogólnopolskiego najemcę z branży medycznej położony jest na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Lokal jest narożny, bardzo dobrze widoczny zarówno z chodnika jak i ulicy. W sąsiedztwie dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (blisko przystanek autobusowy oraz planowana stacja metra w zasięgu dojścia pieszego). W okolicy osiedla mieszkaniowe, sklepy, placówki edukacyjne.

7,47% Sprzedam lokal z placówką edukacyjną w aglomeracji warszawskiej

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu z placówką edukacyjną, położoną w centrum rewitalizowanej części miasta. W blisiej okolicy znajdują się szkoły, sklepy, urzędy, przychodnie lekarskie. Do lokalu przynależy ogrodzony ogródek.

8,61% Na sprzedaż nieruchomość z bankiem w Bielsku-Białej

Sprzedam nieruchomość z budynkiem w całości wynajętym przez bank. Obiekt zlokalizowany w pierzei budynków z lokalami handlowo-usługowymi na parterach. W okolicy gęsta zabudowa.

8,00% Sprzedam lokal z rozpoznawalnym najemcą w Krakowie

Sprzedam lokal wynajęty przez rozpoznawalnego najemcę, mającego kilkaset sklepów w Polsce. Lokal położony jest na parterze budynku, w bardzo dobrze wyeksponowanym i przepływowym miejscu. W otoczeniu gęsta zabudowa mieszkaniowa oraz liczne punkty usługowo-handlwe, restauracje, parki, szkoły.

6,83% Sprzedam lokal wynajęty przez żłobek w Warszawie
 • 1 350 000
 • PLN (zwolnione z VAT)
 • lokal ze żłobkiem

Sprzedam lokal wynajęty przez żłobek w Warszawie

Warszawa

Lokal wynajęty przez żłobek położony jest na parterze, w narożniku budynku, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. W obecnym miejscu funkcjonuje już od kliku lat. W sąsiedztwie bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (blisko przystanek tramwajowy i autobusowy, stacja metra w zasięgu dojścia pieszego).

8,95% Na sprzedaż nieruchomość z operatorem spożywczym w woj. mazowieckim

Nieruchomość położona jest w województwie mazowieckim przy ulicy. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa, szkoła podstawowa, biblioteka. Dla klientów dostępne są miejsca parkingowe.

7,14% Na sprzedaż nieruchomość z sieciowym operatorem spożywczym w mieście woj. warmińsko-mazurskiego

Sprzedam nieruchomość wynajętą sieciowemu i rozpoznawalnego operatorowi spożywczemu. Nieruchomość położona jest przy skrzyżowaniu z drogą krajową. W najbliższej okolicy znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz popularne dyskonty spożywcze. Nieruchomość jest bardzo dobrze wyeksponowana.

7,29% Sprzedam lokal z najemcą z branży gastronomicznej w Białymstoku

Lokal położony jest przy jednej z głównych ulic handlowych miasta, w bardzo dobrej, przepływowej lokalizacji.  W okolicy m.in. instytucje publiczne, punkty handlowo-usługowe, restauracje. Jest bardzo dobrze wyeksponowany.

7,00% Na sprzedaż obiekt wynajęty rozpoznawalnej marce sieciowej

Sprzedam nieruchomość wynajętą znanej sieciowej firmie handlowej. Obiekt położony jest blisko ulicy przy bardzo dużym hipermarkecie z parkingiem samochodowym. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa. Bardzo dobra ekspozycja witryn sklepu na ruch samochodowy oraz na klientów wchodzących do marketu spożywczego.

7,31% Sprzedam obiekt z sieciowym najemcą w woj. wielkopolskim

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową z sieciowym najemcą z branży RTV, AGD. Obekt położony w otoczeniu licznych lokali handlowo-usługowych. W sąsiedztwie bardzo rozpoznawalny operator spożywczy. Są dostępne również miejsca parkingowe dla klientów sklepu.

6,50% Sprzedam lokal z biurem projektowym w Warszawie
 • 2 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z biurem projektowym w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony w Warszawie na parterze wielokondygnacyjnej inwestycji. Nieruchomość ma witryny skierowane w stronę skrzyżowania dwóch bardzo ruchliwych ulic. Jest dobrze wyeksponowana zarówno dla ruchu pieszego jak i samochodowego. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna. Przystanek metra w zasięgu szybkiego dojścia pieszego. 

6,29% Na sprzedaż w 100% skomercjalizowany budynek w Warszawie (przedszkole)

Z najemcami podpisane są długoletnie umowy (5+5 lat), które przynoszą właścicielowi stabilne przychody. Każdy z najemców prowadzi rentowną, stabilną działalność i chce kontynuować najem swojego lokalu.

Głównym najemcą obiektu jest doskonale prosperujące przedszkole. Jak pokazuje doświadczenie (ze względu na liczne dopłaty i dofinansowania dla przedszkoli i żłobków) jest to branża najbardziej odporna na wszelkiego rodzaju ograniczenia, czy ekonomiczne perturbacje. Zwracamy uwagę, że nawet w czasach pandemii i najsilniejszego lockdownu żłobki i przedszkola pozostały otwarte.

6,41% Sprzedam lokal z bankiem w Olsztynie
 • 4 224 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z bankiem

Sprzedam lokal z bankiem w Olsztynie

Olsztyn

Sprzedam lokal wynajęty bankowi w bardzo dobrej, przepływowej lokalizacji w Olsztynie.  W okolicy m.in. instytucje publiczne, punkty handlowo-usługowe, zabudowa mieszkaniowa. Bardzo dobry dostęp do komuniacji miejskiej.

5,86% Lokal przy głównej ulicy handlowej w Warszawie
 • 16 800 000
 • PLN + 23% VAT (3 733 200 EUR)
 • sieciowi najemcy

Lokal przy głównej ulicy handlowej w Warszawie

Warszawa

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie, przy jednej z głównych ulic handlowych stolicy, co zapewnia szeroki dostęp do potencjalnych klientów. W sąsiedztwie liczne lokale usługowo-handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, biurowce, hotele, restauracje, instytucje kultury, banki, itp. Lokal posiada szerokie witryny i jest położony przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego.

5,92% Sprzedam lokal wynajęty przedszkolu w aglomeracji warszawskiej

Lokal wynajęty przez przedszkole o wieloletniej i bardzo dobrej pozycji na rynku. Położony jest na parterze, w narożniku budynku, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz jednorodzinnej na osiedlu mieszkaniowym. W obecnym miejscu funkcjonuje już od kliku lat i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców.

To już wszystkie Inne, ale nieruchomości z najemcą mamy znacznie więcej!

Sprawdź nasze pozostałe lokale i obiekty z najemcą:
8,61% Sprzedam lokal z Delikatesami Centrum w woj. łódzkim
 • 2 395 000
 • PLN + 23% VAT
 • Delikatesy Cetrum

Sprzedam lokal z Delikatesami Centrum w woj. łódzkim

aglomeracja łódzka

Na sprzedaż lokal wynajęty Delikatesom Centrum, zlokalizowany w dużym mieście w aglomeracji łódzkiej. Położony na parterze budynku mieszkalnego. Lokal jest bardzo dobrze widoczny z ulicy oraz chodnika. Witryny wychodzą na przejście dla pieszych. W sąsiedztwie znaczna liczba mieszkańców w blokach 4-10 piętorwych, przy bardzo małym nasyceniu innymi lokalami użytkowymi.

7,06% Na sprzedaż wynajęte lokale w Poznaniu
 • 1 721 000
 • PLN + 23% VAT (382 500 EUR)
 • lokale z najemcami

Na sprzedaż wynajęte lokale w Poznaniu

Poznań

Lokale znajdują się w centrum Poznania w bardzo przepływowej lokalizacji. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane - bliska odległość do przystanków autobusowych i tramwajowych. Witryny lokali skierowane w stronę ulicy.  W otoczeniu gęsta zabudowa, hotele, muzea, place, restauracje.

10,30% Delikatesy Centrum w woj. dolnośląskim
 • 1 660 000
 • zwolnienie z VAT
 • Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum w woj. dolnośląskim

miasto woj. dolnośląskiego

Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowy położony przy głównej ulicy miejscowości. Jednym z wiodących najemców są Delikatesy Centrum. Obiekt jest jednokondygnacyjny. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa oraz inne obiekty handlowe m.in. Rossmann.

7,58% Sprzedam lokal wynajęty przez Dużego Bena w Poznaniu
 • 770 000
 • PLN + 23% VAT
 • Duży Ben

Sprzedam lokal wynajęty przez Dużego Bena w Poznaniu

Poznań

Lokal wynajęty przez sklep będący w sieci największego alkoholowego operatora w Polsce. Położony jest na parterze, na osiedlu mieszkaniowym. W okolicy zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty usługowo-handlowe i sklepy.

7,19% Na sprzedaż lokal z najemcą z branży gastronomicznej w Warszawie
 • 967 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z gastronomią

Na sprzedaż lokal z najemcą z branży gastronomicznej w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal z najemcą z branży gastronomicznej – polska sieć licząca kilkadziesiąt lokali. Lokal położony jest w Warszawie na nowym osiedlu mieszkaniowym. Okolica jest dobrze skomunikowana. W bliskiej odległości przechodzą dwie duże arterie komunikacyjne miasta.

6,62% Lokal z najemcą z branży handlowej w Warszawie
 • 1 874 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z najemcą z branży handlowej w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty przez najemcę z branży sportowej położony na parterze budynku mieszkalnego w otoczeniu intensywnej zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej (głównie 10-piętrowej) i punktów usługowo-handlowych. Lokal witrynami skierowany w stronę bardzo ruchliwej ulicy stanowiącej oś komunikacyjną dzielnicy. Lokal posiada bardzo dobre parametry techniczne, duża witryna, wysokie pomieszczenia, brak ograniczeń konstrukcyjnych – lokal typu open space o kształcie prostokąta.

7,82% Na sprzedaż nieruchomość z paczkomatem InPost w Warszawie
 • Zapytaj o cenę
 • lokal z paczkomaty InPost

Na sprzedaż nieruchomość z paczkomatem InPost w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty przez paczkomaty InPost – operatora logistycznego dysponującego siecią blisko 20 tys. paczkomatów w Polsce. Nieruchomość położona w otoczeniu zabudowany mieszkaniowej w nowym budynku mieszkalnym. W bliskiej odległości przystanek autobusowy.

6,50% Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą z branży spożywczej
 • 1 378 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą z branży spożywczej

Warszawa

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta sieciowej firmie działającej w branży spożywczej posiadającej kilkaset punktów sprzedaży w Polsce. Lokal położony na parterze w sąsiedztwie piekarni. W bliskiej okolicy gęsta zabudowa mieszkaniowa.

6,50% Na sprzedaż lokal z sieciową piekarnią Putka w Warszawie
 • 1 334 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z piekarnią

Na sprzedaż lokal z sieciową piekarnią Putka w Warszawie

Warszawa

Putka to najpopularniejsza sieć pierkani w Warszawie i okolicach. Jak każdy lokal wynajmowany przez tą sieć, przedmiotowa nieruchomość położona jest na dużym osiedlu mieszkaniowym o bardzo gęstej zabudowie.  W okolicach lokalu mieszka bardzo dużo klientów sklepu, codziennie kupujących w tym punkcie świeże pieczywo. 

6,50% Sprzedam lokal wynajęty przez klinikę medycyny estetycznej w Warszawie
 • 2 745 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal wynajęty przez klinikę medycyny estetycznej w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego w ciągu lokali handlowo-usługowych. W sąsiedztwie intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z zagospodarowaną zielenią. W okolicy liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoły, przedszkola, SPA. Lokal posiada witryny skierowane stronę ulicy.

7,27% Na sprzedaż lokal z najemcą w Warszawie - branża kosmetyczna
 • 665 000
 • PLN + 23% VAT
 • 48 m2

Na sprzedaż lokal z najemcą w Warszawie - branża kosmetyczna

Warszawa

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową z najemcą z branży beauty. Lokal bardzo dobrze wyeksponowany, widoczny z ulicy oraz chodnika, zlokalizowany przy drodze na nowym osiedlu mieszkaniowym. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej.

Umowa z najemcą  jest podpisana na czas nieokreślony. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS. Lokal posiada udział  w prawie własności gruntu bez konieczności uiszczania opłaty przekształceniowej.

7,24% Sprzedam lokal wynajęty na salon fryzjerski w Warszawie
 • 580 000
 • PLN + 23% VAT
 • 42 m2

Sprzedam lokal wynajęty na salon fryzjerski w Warszawie

Warszawa Białołęka

Sprzedam lokal wynajęty na działalność fryzjerską. Nieruchomość położona jest na parterze nowego budynku mieszkalnego, posiada szerokie witryny i jest bardzo dobrze widoczna od strony ulicy. W okolicy bardzo intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z punkami usługowo-handlowymi oraz dogodną komunikacją miejską. Zwracamy uwagę na atrakcyjną stopę zwrotu (7,25%), w szczególności jak na tak mały wolumen transakcji (580 000 zł netto + VAT). 

Umowa najmu została zawarta na czas określony 5 lat (biegnie od połowy 2022)  z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Lokal posiada udział w prawie własności gruntu.

7,07% Sprzedam lokal z gastronomią we Wrocławiu
 • 2 070 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z gastronomią

Sprzedam lokal z gastronomią we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal wynajęty przez najemcę z branży gastronomicznej znajdujący się na terenie rozwiniętego i zagospodarowanego osiedla mieszkaniowego. Lokal jest narożny, bardzo dobrze wyeksponowany. W okolicy inne punkty usługowo-handlowe, osiedla mieszkaniowe, szkoły. W bliskiej odległości przystanek tramwajowy.

7,69% Lokal z restauracją w Warszawie
 • 1 950 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z restauracją

Lokal z restauracją w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty przez restaurację w Warszawie. Położony w rozpoznawalnym miejscu stolicy. Znajduje się na parterze, w sąsiedztwie innych lokali handlowo-usługowych. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Wzdłuż ulicy ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Z najemcą została zawarta wieloletnia umowa na czas określony zabezpieczona kaucją. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

7,00% Lokal z przychodnią weterynaryjną w Warszawie
 • 1 610 000
 • PLN + 23% VAT
 • przychodnia weterynaryjna

Lokal z przychodnią weterynaryjną w Warszawie

Warszawa

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie przy ruchliwej ulicy. Jest przepływowy, narożny, bardzo dobrze widoczny dla przechodniów. W sąsiedztwie liczne zabudowania mieszkaniowe, bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej. W bliskiej okolicy sklepy, przychodnie, szkoły, apteki, drogerie.

7,01% Sprzedam aparthotel w Karpaczu przy ulicy Sarniej 11
 • 465 000
 • PLN + 23% VAT
 • aparthotel

Sprzedam aparthotel w Karpaczu przy ulicy Sarniej 11

Karpacz

Na sprzedaż apartament w kompleksie aparthotelowym Green Mountain Hotel & Apartments w Karpaczu przy ulicy Sarniej 11. Lokal znajduje się w budynku hotelowym o podwyższonym standardzie, dla gości dostępne są m.in. SPA, Salon Partnerski dr Ireny Eris, basen i restauracja. Najemcą jest doświadczony operator hotelowy Osada Śnieżka, prowadzący już podobne obiekty w Szklarskiej Porębie (Blue Mountain Resort) i Łomnicy (Osada Śnieżka). Umowa najmu zawarta na 10 lat, ze stałym, comiesięcznym czynszem.

Do lokalu przynależy miejsce postojowe zewnętrzne. Lokal wykończony pod klucz, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów ze strony inwestora. Hotel działa od grudnia 2018r. Czynsz indeksowany o wskaźnik inflacji.

7,98% Lokal z bankiem w woj. zachodniopomorskim
 • 1 800 000
 • PLN + 23% VAT
 • bank

Lokal z bankiem w woj. zachodniopomorskim

miasto w woj. zachodniopomorskim

Lokal jest narożny, położony w centrum miasta, w przepływowym miejscu. Znajduje się na parterze kamienicy, w pierzei budunków. W sąsiedztwie liczne obiekty użyteczności publicznej oraz punkty handlowo-usługowe.

6,78% Lokal z najemcą z branży alkoholowo-spożywczej we Wrocławiu
 • 650 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z najemcą z branży alkoholowo-spożywczej we Wrocławiu

Wrocław

Sprzedam lokal położony we Wrocławiu, na parterze nowej inwestycji mieszkaniowej. W sąsiedztwie duży market spożywczy oraz drogeria. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne - w bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje).

Z najemcą zakontraktowana jest 10-letnia umowa najmu. Czynsz corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

7,46% Lokal z najemcą z branży spożywczo-monopolowej w woj. wielkopolskim
 • 650 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z najemcą z branży spożywczo-monopolowej w woj. wielkopolskim

miasto woj. wielkopolskiego

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu z operatorem spożywczo-monopolowym, położoną w przepływowej lokalizacji. Lokal bardzo dobrze widoczny, położony przy drodze o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego.

Umowa najmu jest podpisana na czas określony 10 lat z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

6,00% Sprzedam lokal z Pepco w Warszawie
 • Zapytaj o cenę
 • Pepco

Sprzedam lokal z Pepco w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez międzynarodową sieć dyskontów odzieżowo-przemysłowych, która posiada już 1000 sklepów w całej Polsce. Położony jest na parterze budynku mieszkalnego, w sąsiedztwie marketu spożywczego i drogerii. Obok bardzo duży parking. Blisko przystanki autobusowe i w zasięgu dojścia pieszego – przystanek metra. Wokół budynki mieszkalne wielorodzinne.

7,11% Delikatesy Centrum w woj. mazowieckim
 • 2 000 000
 • PLN + 23% VAT
 • Deliakatesy Centrum

Delikatesy Centrum w woj. mazowieckim

woj. mazowieckie

Sprzedam nieruchomość wynajętą Delikatesom Centrum zlokalizowaną w woj. mazowieckim. Nieruchomość położona wśród zabudowy mieszkaniowej przy ulicy. Przed sklepem – parking dla klientów.

7,16% Sprzedam nieruchomość wynajętą Delikatesom Centrum w woj. łódzkim
 • 2 000 000
 • PLN + 23% VAT
 • Delikatesy Centrum

Sprzedam nieruchomość wynajętą Delikatesom Centrum w woj. łódzkim

woj. łódzkie

Nieruchomość wynajęta przez Delikatesy Centrum - sieć detalicznych sklepów spożywczych, których jest ponad 1000  w całej Polsce. Położona jest w bardzo dobrej lokalizacji, na terenie osiedla mieszkaniowego. Przed sklepem znajduje się parking, w okolicy jest parkioraz inne punkty usługowo-handlowe.

7,62% Na sprzedaż lokal z Żabką w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego
 • 530 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego

miasto powiatowe woj. kujawsko-pomorskiego

Na sprzedaż lokal wynajmowany przez sieciowego najemcę, Żabkę. Nieruchomość położona jest przy skrzyżowaniu ulic, z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. Lokal jest narożny. Bardzo dobrze wyeksponowany. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa oraz szkoła.

6,75% Lokal z kawiarnią na warszawskim Mokotowie
 • 800 000
 • PLN zw. z VAT
 • kawiarnia

Lokal z kawiarnią na warszawskim Mokotowie

Warszawa Mokotów

Sprzedaż bez podaktu VAT

Lokal położony jest w rozpoznawalnej części Mokotowa. Wokół gęsta zabudowa wielorodzinna. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje) oraz wiele punktów handlowo-usługowych, placówek oświatowych, urzędów, restauracji.

Lokal jest wynajęty kawiarni, która cieszy się zainteresowaniem wśród klientów. Jest również wysoko oceniana przez odwiedzających. W 2020 r. najemca kolejny raz przedłużył umowę do końca 2024 r. Grunt jest we własności bez konieczności wnoszenia opłat przekszałceniowych. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji. Brak obciążeń w III i IV dziale księgi wieczystej.

9,92% Na sprzedaż nieruchomość z bankiem we Wrocławiu
 • 1 900 000
 • PLN + 23% VAT
 • nieruchomość komercyjna wynajęta na bank

Na sprzedaż nieruchomość z bankiem we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal użytkowy z bankiem w bardzo dobrze położonym punkcie Wrocławia. Nieruchomość znajduje się w miejscu o dużym natężeniu ruchu zarówno samochodowego, jak i pieszego. Lokal jest dobrze widoczny z ulicy, dobra ekspozycja frontowa. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Biorąc pod uwagę położenie lokalu oraz fakt, że najemcą jest jeden z największych banków w Polsce, właściciel może liczyć na długoterminowe i stabilne zyski z tytułu wynajmu nieruchomości. Bank jest obecny w lokalu od kilku lat i do tej pory współpraca z nim układa się bez żadnych zakłóceń. 

7,01% Sprzedam Stokrotkę w Warszawie
 • 1 010 000
 • PLN + 23% VAT
 • Stokrotka

Sprzedam Stokrotkę w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż nieruchomość położona w Warszawie, wynajęta przez Stokrotkę - polską sieć supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych. Jest zlokalizowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej w nowej inwestycji, w bliskiej odległości od głównej arterii dzielnicy.

6,49% Lokal z najemcą z branży spożywczo-alkoholowej we Wrocławiu
 • 1 150 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z najemcą z branży spożywczo-alkoholowej we Wrocławiu

Wrocław

Lokal położony jest na parterze, w nowej inwestycji mieszkaniowej przy ulicy o bardzo dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego. W bliskiej odległości są przystanki komunikacji miejskiej oraz zabudowa mieszkaniowa.

6,53% Sprzedam lokal z restauracją w prestiżowej lokalizacji w Warszawie
 • 2 850 000
 • PLN + 23% VAT
 • restauracja

Sprzedam lokal z restauracją w prestiżowej lokalizacji w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal handlowo-usługowy w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Lokal jest położony na parterze, bardzo dobrze wyeksponowany, widoczny z ulicy i posiada szerokie witryny. Jest przystosowany do prowadzenia gastronomii. W sąsiedztwie bardzo duża liczba mieszkańców oraz liczne punkty handlowo-usługowe. Obok lokalu przystanek komunikacji miejskiej.

7,16% Sprzedam obiekt z operatorem branży spożywczej w aglomeracji warszawskiej
 • 3 300 000
 • PLN + 23% VAT
 • delikatesy Centrum

Sprzedam obiekt z operatorem branży spożywczej w aglomeracji warszawskiej

aglomeracja warszawska

Obiekt jest położony wśród zabudowy mieszkaniowej. W okolicy powstają kolejne osiedla, co zapewni szeroki dostęp do potencjalnych klientów. Nieruchomość jest położona przy ulicy. W bliskim sąsiedztwie przystanek komunikacji miejskiej.

7,05% Sprzedam lokal z najemcą z branży wykończenia wnętrz w Warszawie
 • 915 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z najemcą z branży wykończenia wnętrz w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty renomowanemu najemcy z branży wykończeniowej w Warszawie. Lokal jest narożny, bardzo dobrze widoczny zarówno z chodnika jak i z ulicy. Do lokalu przynależą miejsca postojowe.

6,28% Sprzedam lokal z najemcą z branży medycznej w Warszawie
 • 1 400 000
 • PLN + 23% VAT
 • sieciowy najemca

Sprzedam lokal z najemcą z branży medycznej w Warszawie

Warszawa

Lokal jest narożny, położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. W okolicy zabudowa mieszkaniowa, park handlowy oraz przystanki komunikacji miejskiej.

7,83% Sprzedam Stokrotkę w woj. śląskim
 • 2 362 000
 • PLN + 23% VAT
 • Stokrotka

Sprzedam Stokrotkę w woj. śląskim

woj. śląskie

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu ze Stokrotką. Nieruchomość jest bardzo dobrze wyeksponowana, zlokalizowana przy głównej ulicy. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa.

6,56% Sprzedam lokal z branży spożywczej w Warszawie
 • 880 000
 • PLN + 23% VAT
 • sklep spożywczy premium

Sprzedam lokal z branży spożywczej w Warszawie

Warszawa

Lokal znajduje się na parterze nowego budynku mieszkalnego położonego przy jednej z głównych ulic dzielnicy. W okolicy zabudowa mieszkaniowa. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

8,20% Na sprzedaż obiekt z KIK-iem w woj. zachodniopomorskim
 • 3 456 000
 • PLN + 23% VAT
 • KIK

Na sprzedaż obiekt z KIK-iem w woj. zachodniopomorskim

miasto powiatowe

Sprzedam obiekt handlowy, którego najemcą jest KIK - niemiecka sieć dyskontów tekstylnych. Nieruchomość położona jest w rozpoznawalnej lokalizacji miasta. Bardzo dobre sąsiedztwo KIK-a, generuje dodatkowy, duży ruch. Na nieruchomości dostępny parking dla klientów sklepu

7,97% Sprzedam nieruchomość ze Stokrotką w woj. małopolskim
 • 2 000 000
 • PLN + 23% VAT
 • Stokrtoka

Sprzedam nieruchomość ze Stokrotką w woj. małopolskim

woj. małopolskie

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości woj. małopolskiego, wynajęta przez Stokrtokę - polską sieć supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych. Jest zlokalizowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej przy głównej drodze. Zakończenie budowy obiektu na koniec I kwartału 2021 r.

6,51% Sprzedam lokal z najemcą z branży medycznej w Poznaniu
 • 2 662 000
 • PLN + 23% VAT
 • najemca z branży medycznej

Sprzedam lokal z najemcą z branży medycznej w Poznaniu

Poznań

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji w Poznaniu z dostępnymi miejscami postojowymi.  Jest przepływowy, narożny, bardzo dobrze widoczny dla przechodniów. Wzdłuż lokali handlowych – miejsca parkingowe. Najemca prowadzi działalność w obszarze usług medycznych wykorzystując nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

6,00% Sprzedam lokal z przedszkolem w Warszawie z bardzo długą umową najmu
 • 3 600 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z przedszkolem

Sprzedam lokal z przedszkolem w Warszawie z bardzo długą umową najmu

Warszawa

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta przez przedszkole w bardzo dobrym punkcie Warszawy. Najemca o dużym doświadczeniu w branży oświatowej, prowadzi inne placówki. Lokal położony sąsiedztwie szkół publicznych i prywatnych. W otoczeniu zabudowa wielorodzinna, restauracje, sklepy, apteki.

6,50% Lokal z bardzo solidnym najemcą na warszawskiej Pradze Południe
 • 1 057 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z bardzo solidnym najemcą na warszawskiej Pradze Południe

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty renomowanej firmie prowadzącej sprzedaż specjalistycznym sprzętem. Położony jest na parterze budynku mieszkalnego, posiada szerokie witryny i jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy. Lokal jest uniwersalny - umożliwiający wszechstronne wykorzystanie (zgoda na sprzedaż alkoholu, ogródek, możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej, miejsce na montaż jednostki zewnętrznej klimatyzacji), o powierzchni prawie 100 m2 i przynależnym miejscem postojowym. W okolicy intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z punkami usługowo-handlowymi oraz znaczna liczba ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Umowa najmu została zawarta na czas określony, do końca 2024 roku, z bezpieczną stawką czynszu na poziomie ok. 60 zł/m2. Coroczna waloryzacja czynszu o inflację. Wszystkie koszty związane z utrzymaniem lokalu ponosi najemca. Lokal posiada udział w prawie własności gruntu bez konieczności wnoszenia opłaty przekształceniowej. Najemca reguluje płatności bez żadnych opóźnień, zatem inwestor może liczyć na stały i stabliny dochód.

10,02% Sprzedam wynajęty w 100% budynek handlowo-usługowy w mieście woj. lubuskiego
 • 2 840 000
 • PLN (+ 23% VAT lub ZW)
 • budynek handlowo-usługowy

Sprzedam wynajęty w 100% budynek handlowo-usługowy w mieście woj. lubuskiego

miasto woj. lubuskiego

Wynajęty w całości budynek handlowo-usługowy zlokalizowany jest w centrum handlowym miasta, w bardzo przepływowym miejscu. Nieruchomość jest położona przy bardzo ruchliwej ulicy oraz wzmożonym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego. Część najemców prowadzi działalność w tym miejscu wiele lat, zyskując spore grono stałych klientów.

Z sieciowymi najemcami są podpisane długoletnie umowy. Budynek o bardzo dobrych parametrach technicznych. Grunt objęty jest prawem własności. Nieruchomość gwarantuje stopę zwrotu na poziomie 10,02%.

6,61% Sprzedam atrakcyjny lokal z branży gastronomicznej w Warszawie
 • 1 601 700
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam atrakcyjny lokal z branży gastronomicznej w Warszawie

Warszawa

Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego, w ciągu lokali handlowo-usługowych, położonego na dużym warszawskim osiedlu. Miejsce ma bardzo duży potencjał handlowy. Lokal ma szerokie witryny. W sąsiedztwie duża liczba sieciowych najemców. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

7,31% Lokal z renomowanym salonem fryzjerskim we Wrocławiu
 • 883 000
 • PLN + 23% VAT
 • salon fryzjerski

Lokal z renomowanym salonem fryzjerskim we Wrocławiu

Wrocław

Sprzedam lokal, którego najemcą jest salon fryzjerski. Znajduje się na bardzo dużym osiedlu mieszkaniowym w pasażu lokali handlowo-usługowych. Lokal jest przepływowy, bardzo dobrze widoczny dla przechodniów. Wzdłuż lokali handlowych – ogólnodostępne miejsca parkingowe.

7,63% Sprzedam lokal z restauracją we Wrocławiu
 • 1 800 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z restauracją

Sprzedam lokal z restauracją we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal wynajęty przez restaurację znajdujący się na terenie rozwiniętego i zagospodarowanego osiedla mieszkaniowego. Lokal jest narożny, bardzo dobrze wyeksponowany. Przed restauracją dostępny ogródek dla klientów. W sąsiedztwie inne punkty usługowo-handlowe. W bliskiej odległości przystanek autobusowy. Istnieje możliwość zaparkowania przed lokalem.

Z najemcą jest zawarta długoterminowa umowa najmu na czas określony z możliowścią przedłużenia na kolejny, długi okres. Dużą zaletą tej inwestycji jest atrakcyjna cena m2. Lokal posiada również zgodę wspólnoty mieszkaniowej na sprzedaż napojów alkoholowych. 

8,06% Budynek handlowo-usługowy z ogólnopolskimi sieciowymi najemcami w Tczewie
 • 4 374 000
 • PLN + 23% VAT (972 000 EUR)
 • sieciowi najemcy

Budynek handlowo-usługowy z ogólnopolskimi sieciowymi najemcami w Tczewie

Tczew

Sprzedam budynek handlowo-usługowy w bardzo dobrej lokalizacji w Tczewie – mieście powiatowym województwa pomorskiego. Nieruchomość jest położona przy bardzo ruchliwej ulicy i wzmożonym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego. W sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe. Lokale są bardzo dobrze wyeksponowane, z szerokimi witrynami.

7,30% Sprzedam lokal z najemcą w Łomży
 • 395 000
 • PLN + 23% VAT (93 000 EUR)
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z najemcą w Łomży

Łomża

Sprzedam lokal z najemcą w bardzo dobrej lokalizacji w Łomży. Lokal jest dobrze wyeksponowany. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa z bogatym zapleczem handlowo-usługowym.