Oferty Inwestycyjne - nieruchomości komercyjne z najemcą

8,49%Na sprzedaż apteka w woj. śląskim

Na sprzedaż lokal wynajęty przez aptekę w mieście aglomeracji katowickiej. Nieruchomość położona jest przy bardzo ruchliwej i przepływowej ulicy. Posiada szerokie witryny i jest dobrze wyeksponowana. W okolicy gęsta zabudowa mieszkaniowa z punktami handlowymi.

7,00%Na sprzedaż nieruchomość z Biedronką w woj. kujawsko-pomorskim

Sprzedam obiekt komercyjny z długoletnią umową najmu, wynajęty przez Biedronkę. Obiekt znajduje się w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego. Umowa podpisana na 15 lat, z możliwością przedłużenia o kolejny okres.

10%
Tu zamieścimy nową Ofertę Inwestycyjną. Bądź pierwszy!
Zapisz się na powiadomienia!
6,50%Na sprzedaż lokal z sieciową piekarnią Putka w Warszawie

Putka to najpopularniejsza sieć pierkani w Warszawie i okolicach. Jak każdy lokal wynajmowany przez tą sieć, przedmiotowa nieruchomość położona jest na dużym osiedlu mieszkaniowym o bardzo gęstej zabudowie.  W okolicach lokalu mieszka bardzo dużo klientów sklepu, codziennie kupujących w tym punkcie świeże pieczywo. 

6,50%Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą z branży spożywczej

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta sieciowej firmie działającej w branży spożywczej posiadającej kilkaset punktów sprzedaży w Polsce. Lokal położony na parterze w sąsiedztwie piekarni. W bliskiej okolicy gęsta zabudowa mieszkaniowa.

9,00%Kamienica na starówce z sieciowymi najemcami

Do sprzedania kamienica z najemcami komercyjnymi w centrum jednego z największych miast w województwie małopolskim.

Wiodącym najemcą generującym więkoszść przychodów z najmu z kamienicy jest Rossmann. Pozostali najemcy także mają charakter komercyjny (brak najmu mieszkaniowego). Pozostałe lokale na parterze wynajęte są dwóm innym znanym sieciom oraz jeden na lokalny biznes. Łączny przychód z najmu z kamienicy to ponad 60 000 zł netto miesięcznie

Istotną wartość dodaną stanowi powierzchnia mieszkaniowa na 1 i 2 piętrze. W kamienicy znajduje się ponad 400 m2 powierzchni, którą można zaadoptować na mieszkania, a następnie przeznaczyć je na wynajem lub sprzedaż na rynku mieszkaniowym. Potencjalny przychód z tych mieszkań nie jest uwzględniony w podanym czynszu z kamienicy. Jest to dodatkowa premia dla nabywcy.

Nieruchomość położona jest jednym z największych miast woj. małopolskiego, przy rynku, w rozpoznawalnym i przepływowym miejscu. W sąsiedztwie liczne zabudowania, lokale handlowo-usługowe, placówki oświatowe, urzędy, poczta.

9,13%Sprzedam lokal z apteką w woj. dolnośląskim

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez aptekę położony na obszarze osiedla mieszkaniowego (bloki wielorodzinne). W bliskim sąsiedztwie jest Żabka, Poczta Polska i inne punkty handlowo-usługowe. Istnieje możliwość dogodnego zaparkowania przy nieruchomości.

7,55%Sprzedam lokal wynajęty przez żłobek w Warszawie
 • 1 221 000
 • bez podatku VAT
 • lokal ze żłobkiem

Sprzedam lokal wynajęty przez żłobek w Warszawie

Warszawa

Lokal wynajęty przez żłobek położony jest na parterze, w narożniku budynku, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. W obecnym miejscu funkcjonuje już od kliku lat. W sąsiedztwie bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (blisko przystanek tramwajowy i autobusowy, stacja metra w zasięgu dojścia pieszego).

6,50%Sprzedam lokal wynajęty przez klinikę medycyny estetycznej w Warszawie

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego w ciągu lokali handlowo-usługowych. W sąsiedztwie intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z zagospodarowaną zielenią. W okolicy liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoły, przedszkola, SPA. Lokal posiada witryny skierowane stronę ulicy.

6,50%Sprzedam lokal z biurem projektowym w Warszawie
 • 2 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z biurem projektowym w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony w Warszawie na parterze wielokondygnacyjnej inwestycji. Nieruchomość ma witryny skierowane w stronę skrzyżowania dwóch bardzo ruchliwych ulic. Jest dobrze wyeksponowana zarówno dla ruchu pieszego jak i samochodowego. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna. Przystanek metra w zasięgu szybkiego dojścia pieszego. 

7,90%Sprzedam lokal z Żabką w aglomeracji warszawskiej

Lokal położony jest na bardzo dużym osiedlu mieszkaniowym zamieszkanym w dużym stopniu przez rodziny z dziećmi. W pobliżu znajdują się punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, sklepy, galeria handlowa, przychodnie lekarskie.

7,94%Sprzedam nieruchomość z Żabką we Wrocławiu

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu z operatorem spożywczym - Żabką, położoną w bardzo przepływowej lokalizacji. Bardzo dobrze wyeksponowana, zlokalizowana przy drodze o dużym natężeniu ruchu pieszego. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej. W okolicy liczne lokale usługowe, mueza, banki, restauracje, sklepy.

7,02%Na sprzedaż lokal z najemcą Żabka w Chorzowie

Lokal wynajęty przez Żabkę położony jest przy jednej w głównych ulic miasta. W sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa oraz handlowo-usługowa. Okolica charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu samochodowego i pieszego.  Lokal jest bardzo dobrze wyeksponowany. W pobliżu znajdują się ogólnodostepne miejsca parkingowe.

9,21%Sprzedam lokal w Łodzi z podpisaną umową z Rossmannem

Lokal znajduje się w bardzo rozpoznawalnej i przepływowej lokalizacji, w sąsiedztwie najważniejszych instytucji miasta. Jest położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami Łodzi. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe oraz liczne lokale handlowo-usługowe. Budynek w dobrym stanie technicznych, przy czym rok budowy umożliwia amortyzowanie lokalu w ewidencji środków trwałych ze stawką 10% rocznie.

7,84%Na sprzedaż retail park z sieciowymi najemcami w woj. łódzkim

Nieruchomość położona jest w jednym z dużych miast woj. łódzkiego w ramach aglomeracji łódzkiej. Obiekt jest w całości wynajęty rozpoznawalnym, sieciowym najemcom. Vis a vis witryn retail parku znajduje się główne wejście do dyskontu ogólnospożywczego będącego stabilnym generatorem ruchu. Retail park oraz market spożywczy posiadają wspólne parkingi i zjazd z drogi głównej. Bardzo dobra ekspozycja retail parku na główną drogę.

7,23%Lokal z Żabką w województwie opolskim
 • 750 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą Żabka

Lokal z Żabką w województwie opolskim

miasto w woj. opolskim

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta. W sąsiedztwie lokale usługowo-handlowe, Poczta Polska, liceum, restauracje. Lokal jest bardzo dobrze wyeksponowany, wyposażony w szerokie witryny.

6,29%Na sprzedaż w 100% skomercjalizowany budynek w Warszawie

Z najemcami podpisane są długoletnie umowy (5+5 lat), które przynoszą właścicielowi stabilne przychody. Każdy z najemców prowadzi rentowną, stabilną działalność i chce kontynuować najem swojego lokalu.

Głównym najemcą obiektu jest doskonale prosperujące przedszkole. Jak pokazuje doświadczenie (ze względu na liczne dopłaty i dofinansowania dla przedszkoli i żłobków) jest to branża najbardziej odporna na wszelkiego rodzaju ograniczenia, czy ekonomiczne perturbacje. Zwracamy uwagę, że nawet w czasach pandemii i najsilniejszego lockdownu żłobki i przedszkola pozostały otwarte.

7,42%Na sprzedaż nieruchomość z bankiem w Bielsku-Białej

Sprzedam nieruchomość z budynkiem w całości wynajętym przez bank. Obiekt zlokalizowany w pierzei budynków z lokalami handlowo-usługowymi na parterach. W okolicy gęsta zabudowa.

6,90%Sprzedam Żabkę w mieście woj. małopolskiego

Na sprzedaż lokal usługowy położony w mieście w woj. małopolskim. Lokal jest narożny, położony w bardzo przepływowym miejscu. Duży ruch pieszy, samochodowy i autobusowy.

6,87%Lokal z prywatnym żłobkiem we Wrocławiu
 • 1 870 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal ze żłobkiem

Lokal z prywatnym żłobkiem we Wrocławiu

Wrocław

Sprzedam lokal wynajęty lokalnemu podmiotowi prowadzącemu opieką żłobkową dla dzieci. Położony jest na parterze budynku mieszkalnego, posiada szerokie witryny.  Oprócz tego w ramach zakupu tej nieruchomości jest wydzielony inny lokal, w którym również prowadzona jest działalność. W okolicy zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z punkami usługowo-handlowymi. Nowoczesne osiedle zrealizowane przez renomowanego dewelopera.

7,00%Na sprzedaż nieruchomość z paczkomatem InPost w Warszawie

Sprzedam lokal wynajęty przez paczkomaty InPost – operatora logistycznego dysponującego siecią blisko 20 tys. paczkomatów w Polsce. Nieruchomość położona w otoczeniu zabudowany mieszkaniowej w nowym budynku mieszkalnym. W bliskiej odległości przystanek autobusowy.

8,08%Żabka na sprzedaż w woj. wielkopolskim

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta przez ogólnopolską sieć handlu spożywczego – Żabkę. W ramach nieruchomości znajduje się również pusty lokal przeznaczony do wynajęcia. Nieruchomość położona jest przy ulicy i bardzo dobrze wyeksponowana. Na jej terenie jest dostępny parking dla klientów sklepu. W okolicy zabudowa mieszkaniowa z punktami handlowymi.

9,82%Sprzedam nieruchomość z Żabką w woj. wielkopolskim

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu z operatorem spożywczym - Żabką, położoną przy bardzo ruchliwej ulicy z dobrym dostępem zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych. Przed budynkiem parking dla klientów sklepu.

7,91%Sprzedam lokal z najemcą z branży alkoholowo-spożywczej w Poznaniu

Na sprzedaż lokal usługowy położony na nowym osiedlu w Poznaniu. W okolicy zabudowania mieszkaniowe, przedszkola, poczta oraz nowe inwestycje deweloperskie. Lokal jest skierowany witryną w stronę ulicy.

8,70%Sprzedam lokal z renomowanym bankiem we Wrocławiu

Lokal położony jest w bardzo dobrym, przepływowym miejscu Wrocławia. Przy lokalu jest duży ruch samochodowy i pieszy. Bardzo blisko są przystanki komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie znajdują się obiekty przyciągające dużą ilość potencjalnych klientów.

7,50%Biedronka na sprzedaż

Sprzedam nieruchomość z długoletnią umową najmu podpisaną przez Biedronkę. Obiekt znajduje się w centrum miasta, przy jednej z głównych ulic. Wokół zabudowa mieszkaniowa, co stanowi stały zasób potencjalnych klientów sklepów.  

11,00%Na sprzedaż Biedronka w woj. warmińsko-mazurskim

Do sprzedania nieruchomość wynajęta Biedronce położona przy ważnym szlaku komunikacyjnym. Na terenie działki zapewniona jest bardzo duża liczba miejsc postojowych dla klientów sklepu.

7,07%Sprzedam lokal z gastronomią we Wrocławiu
 • 2 070 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z gastronomią

Sprzedam lokal z gastronomią we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal wynajęty przez najemcę z branży gastronomicznej znajdujący się na terenie rozwiniętego i zagospodarowanego osiedla mieszkaniowego. Lokal jest narożny, bardzo dobrze wyeksponowany. W okolicy inne punkty usługowo-handlowe, osiedla mieszkaniowe, szkoły. W bliskiej odległości przystanek tramwajowy.

9,18%Sprzedam nieruchomość z bankiem w woj. śląskim

Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym woj. śląskiego. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, restauracje, kawiarnie, duży market spożywczy oraz dworzec kolejowy. Budynek jest bardzo dobrze wyeksponowany z parkingiem dla klientów.

6,12%Sprzedam lokal z bardzo dobrym najemcą we Wrocławiu

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta firmie świadczącej usługi pośrednictwa pracy, która prowadzi również inne placówki. Lokal położony w sąsiedztwie szkół, punktów handlowo-usługowych, w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej. Lokal jest bardzo dobrze wyeksponowany, znajduje się w ciągu pieszym.

6,53%Lokal z najemcą z branży sprzedaży alkoholu w Łodzi

Lokal położony jest w Łodzi, na nowopowstającym osiedlu mieszkaniowym, na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal jest bardzo dobrze wyeksponowany, narożny, ma szeroką witrynę.

8,33%Retail park z sieciowymi najemcami (m.in Rossmann, Pepco) w woj. dolnośląskim

Obiekt jest wynajęty w 100%. Położony jest blisko centrum handlowego miasta oraz przy wiodącym ogólnopolskim dyskoncie spożywczym. 

6,56%Sprzedam lokal z Rossmannem w Opolu
 • 4 342 000
 • PLN + 23% VAT (964 940 EUR)
 • Rossmann

Sprzedam lokal z Rossmannem w Opolu

Opole

Na sprzedaż lokal z Rossmannem w bardzo dobrej lokalizacji w Opolu, w miejscu o znacznym natężeniu ruchu pieszego. W sąsiedztwie bogate zaplecze handlowo-usługowe.

8,50%Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy z sieciowymi najemcami

Sprzedam budynek handlowo-usługowy wynajęty kilku sieciowym podmiotom, miedzy innymi Rossmannowi. Położony jest w centrum jednego z miast województwa warmińsko-mazurskiego przy jednej z ulic handlowych. Budynek jest bardzo dobrze wyeksponowany. W sąsiedztwie bogate zaplecze handlowo-usługowe oraz zabudowa mieszkaniowa.

7,63%Kompleks lokali z sieciowymi najemcami w centrum Lublina
 • 10 800 000
 • PLN + 23% VAT (2 400 000 EUR)
 • sieciowi najemcy

Kompleks lokali z sieciowymi najemcami w centrum Lublina

Śródmieście Lublina

Sprzedam lokale w Śródmieściu Lublina w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej z licznymi punkami handlowo-usługowymi. Lokale są bardzo dobrze wyeksponowane, położone przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego.

7,55%Retail park w mieście woj. małopolskiego

Na sprzedaż obiekt handlowy w jednym z miast woj. małopolskiego. Jednym z wiodących najemców jest Rossmann. Obiekt jest dwukondygnacyjny. W sąsiedztwie budynku znajdują się głównie duże osiedla mieszkalne (zabudowa jednorodzinna oraz wielorodzinna), stacja benzynowa i sklepy m.in. Kaufland i Biedronka.

6,88%Na sprzedaż pasaż handlowy w mieście woj. wielkopolskiego

Sprzedam pasaż handlowy z wynajętymi lokalami handlowo-usługowymi. Nieruchomość położona jest w centrum miasta, otoczona gęstą zabudową mieszkaniową wraz z instytucjami użytku publicznego oraz punktami handlowo-usługowymi. Lokale mają bardzo szerokie witryny, położone są na parterze nowoczesnego obiektu. Dla klientów dostępne są miejsca parkingowe.

6,41%Sprzedam lokal z bankiem w Olsztynie
 • 4 224 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z bankiem

Sprzedam lokal z bankiem w Olsztynie

Olsztyn

Sprzedam lokal wynajęty bankowi w bardzo dobrej, przepływowej lokalizacji w Olsztynie.  W okolicy m.in. instytucje publiczne, punkty handlowo-usługowe, zabudowa mieszkaniowa. Bardzo dobry dostęp do komuniacji miejskiej.

5,86%Lokal przy głównej ulicy handlowej w Warszawie
 • 16 800 000
 • PLN + 23% VAT (3 733 200 EUR)
 • sieciowi najemcy

Lokal przy głównej ulicy handlowej w Warszawie

Warszawa

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie, przy jednej z głównych ulic handlowych stolicy, co zapewnia szeroki dostęp do potencjalnych klientów. W sąsiedztwie liczne lokale usługowo-handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, biurowce, hotele, restauracje, instytucje kultury, banki, itp. Lokal posiada szerokie witryny i jest położony przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego.

5,92%Sprzedam lokal wynajęty przedszkolu w aglomeracji warszawskiej

Lokal wynajęty przez przedszkole o wieloletniej i bardzo dobrej pozycji na rynku. Położony jest na parterze, w narożniku budynku, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz jednorodzinnej na osiedlu mieszkaniowym. W obecnym miejscu funkcjonuje już od kliku lat i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców.

7,61%Sprzedam budynek handlowo-usługowy w centrum Łodzi
 • 5 992 000
 • PLN + 23% VAT (1 410 000 EUR)
 • budynek handlowo-usługowy

Sprzedam budynek handlowo-usługowy w centrum Łodzi

centrum Łodzi

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy wynajęty kilku podmiotom, w tym ogólnopolskiej sieci handlu spożywczego - Żabce. Położony jest w centrum Łodzi z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej zarówno autobusowej jak i tramwajowej (przystanek przed budynkiem). W sąsiedztwie rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe i kulturalne miasta.

6,16%Sprzedam wynajęte moduły magazynowo-produkcyjne w Bydgoszczy

Sprzedam wynajęty budynek usługowo-magazynowy klasy A wraz z infrastrukturą towarzyszącą, placami manewrowymi i parkingami. Obiekt zlokalizowany jest blisko centrum Bydgoszczy z dostępem do komunikacji miejskiej (2 przystanki autobusowe bezpośrednio przy inwestycji, pętla tramwajowa w odległości ok 900 m od inwestycji). Bardzo dobra lokalizacja w bliskim sąsiedztwie drogi ekspresowej S10 zapewnia doskonały dostęp do sieci dróg: autostrady A1 i drogą krajową numer 15 do autostrady A2.

7,27%Na sprzedaż lokal z najemcą w Warszawie - branża kosmetyczna
 • 665 000
 • PLN + 23% VAT
 • 48 m2

Na sprzedaż lokal z najemcą w Warszawie - branża kosmetyczna

Warszawa

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową z najemcą z branży beauty. Lokal bardzo dobrze wyeksponowany, widoczny z ulicy oraz chodnika, zlokalizowany przy drodze na nowym osiedlu mieszkaniowym. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej.

Umowa z najemcą  jest podpisana na czas nieokreślony. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS. Lokal posiada udział  w prawie własności gruntu bez konieczności uiszczania opłaty przekształceniowej.

7,24%Sprzedam lokal wynajęty na salon fryzjerski w Warszawie
 • 580 000
 • PLN + 23% VAT
 • 42 m2

Sprzedam lokal wynajęty na salon fryzjerski w Warszawie

Warszawa Białołęka

Sprzedam lokal wynajęty na działalność fryzjerską. Nieruchomość położona jest na parterze nowego budynku mieszkalnego, posiada szerokie witryny i jest bardzo dobrze widoczna od strony ulicy. W okolicy bardzo intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z punkami usługowo-handlowymi oraz dogodną komunikacją miejską. Zwracamy uwagę na atrakcyjną stopę zwrotu (7,25%), w szczególności jak na tak mały wolumen transakcji (580 000 zł netto + VAT). 

Umowa najmu została zawarta na czas określony 5 lat (biegnie od połowy 2022)  z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Lokal posiada udział w prawie własności gruntu.

7,41%Na sprzedaż Pepco w Trójmieście
 • Zapytaj o cenę
 • Pepco

Na sprzedaż Pepco w Trójmieście

Trójmiasto

Do sprzedania nieruchomość wynajęta przez Pepco, położona w bardzo dobrej lokalizacji, naprzeciwko dużego marketu spożywczego. W okolicy zabudowania mieszkaniowe stanowiące zaplecze potencjalnych klientów obiektu. W bliskiej odległości przystanek autobusowy komunikacji miejskiej.

6,50%Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 2 236 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Lokal położony jest w Warszawie w bardzo dobrej i przepływowej lokalizacji. Znajduje się na parterze wielorodzinnego budynku. Jest bardzo dobrze wyeksponowany, ma szerokie witryny. Przy budynku zlokalizowany jest przystanek autobusowy.

Z Żabką podpisana jest 10-letnia umowa najmu. Lokal posiada udział  w prawie własności gruntu.

7,69%Lokal z restauracją w Warszawie
 • 1 950 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z restauracją

Lokal z restauracją w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty przez restaurację w Warszawie. Położony w rozpoznawalnym miejscu stolicy. Znajduje się na parterze, w sąsiedztwie innych lokali handlowo-usługowych. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Wzdłuż ulicy ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Z najemcą została zawarta wieloletnia umowa na czas określony zabezpieczona kaucją. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

7,00%Na sprzedaż lokal z Żabką w Trójmieście
 • 1 207 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w Trójmieście

Trójmiasto

Sprzedam lokal wynajęty przez Żabkę - największą sieć sklepów spożywczych typu convenience w Polsce. Lokal położony jest na parterze nowego osiedla, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Oddanie inwestycji na koniec 2022 r.

Umowa Żabką została zawarta na czas określony 10 lat. Za względu na renomę i popularność najemcy, właściciel nieruchomości będzie cieszył się stabilnymi przychodami z tytułu najmu oraz długoterminową współpracę.

7,00%Lokal z przychodnią weterynaryjną w Warszawie
 • 1 610 000
 • PLN + 23% VAT
 • przychodnia weterynaryjna

Lokal z przychodnią weterynaryjną w Warszawie

Warszawa

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie przy ruchliwej ulicy. Jest przepływowy, narożny, bardzo dobrze widoczny dla przechodniów. W sąsiedztwie liczne zabudowania mieszkaniowe, bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej. W bliskiej okolicy sklepy, przychodnie, szkoły, apteki, drogerie.

7,01%Sprzedam aparthotel w Karpaczu przy ulicy Sarniej 11
 • 465 000
 • PLN + 23% VAT
 • aparthotel

Sprzedam aparthotel w Karpaczu przy ulicy Sarniej 11

Karpacz

Na sprzedaż apartament w kompleksie aparthotelowym Green Mountain Hotel & Apartments w Karpaczu przy ulicy Sarniej 11. Lokal znajduje się w budynku hotelowym o podwyższonym standardzie, dla gości dostępne są m.in. SPA, Salon Partnerski dr Ireny Eris, basen i restauracja. Najemcą jest doświadczony operator hotelowy Osada Śnieżka, prowadzący już podobne obiekty w Szklarskiej Porębie (Blue Mountain Resort) i Łomnicy (Osada Śnieżka). Umowa najmu zawarta na 10 lat, ze stałym, comiesięcznym czynszem.

Do lokalu przynależy miejsce postojowe zewnętrzne. Lokal wykończony pod klucz, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów ze strony inwestora. Hotel działa od grudnia 2018r. Czynsz indeksowany o wskaźnik inflacji.

7,98%Lokal z bankiem w woj. zachodniopomorskim
 • 1 800 000
 • PLN + 23% VAT
 • bank

Lokal z bankiem w woj. zachodniopomorskim

miasto w woj. zachodniopomorskim

Lokal jest narożny, położony w centrum miasta, w przepływowym miejscu. Znajduje się na parterze kamienicy, w pierzei budunków. W sąsiedztwie liczne obiekty użyteczności publicznej oraz punkty handlowo-usługowe.

6,08%Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 1 325 000
 • PLN +23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty Żabce, zlokalizowany w Warszawie na dużym osiedlu mieszkaniowym. Lokal położony jest na parterze, w sąsiedztwie innych lokali handlowo-usługowych.  W bardzo bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej.

 

6,32%Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 1 810 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez ogólnopolską sieć handlu spożywczego - Żabkę. Lokal położony w inwestycji mieszkaniowej w trakcie realizacji. Znajduje się przy wejściu na osiedle. W sąsiedztwie gęsta zabudowa z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą.

6,53%Na sprzedaż lokal z Żabką w Łodzi
 • 1 290 000
 • PLN + 23 % VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w Łodzi

Łódź

Sprzedam lokal wynajęty Żabce na dużym osiedlu mieszkaniowym w trakcie realizacji. Lokal jest narożny, bardzo dobrze wyeksponowany przy wjeździe na teren inwestycji.

7,01%Na sprzedaż lokal z Żabką w Legnicy
 • 645 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w Legnicy

Legnica

Na sprzedaż lokal wynajmowany przez sieciowego najemcę, Żabkę. Nieruchomość położona na dużym osiedlu mieszkaniowym, w przepływowej lokalizacji. Lokal jest narożny. Bardzo dobrze wyeksponowany.

6,78%Lokal z najemcą z branży alkoholowo-spożywczej we Wrocławiu
 • 650 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z najemcą z branży alkoholowo-spożywczej we Wrocławiu

Wrocław

Sprzedam lokal położony we Wrocławiu, na parterze nowej inwestycji mieszkaniowej. W sąsiedztwie duży market spożywczy oraz drogeria. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne - w bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje).

Z najemcą zakontraktowana jest 10-letnia umowa najmu. Czynsz corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

6,99%Lokal z Żabką w Poznaniu
 • 1 170 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Lokal z Żabką w Poznaniu

Poznań

Lokal wynajęty przez Żabkę położony jest w Poznaniu w inwestycji w trakcie realizacji – zakończenie budowy w drugiej połowie 2023 r. Znajduje się na parterze wielorodzinnego budynku. Jest bardzo dobrze wyeksponowany – witrynami skierowanymi w stronę ruchliwej ulicy. W sąsiedztwie przystanki komunikacji miejskiej.

7,21%Sprzedam lokal z Rossmannem we Wrocławiu
 • 4 300 000
 • PLN + 23% VAT
 • Rossmann

Sprzedam lokal z Rossmannem we Wrocławiu

Wrocław

Lokal z Rossmennem zlokalizowany jest we Wrocławiu przy ruchliwej ulicy i bardzo dużym osiedlu mieszkaniowym. Wokół dużo punktów handlowo-usługowych oraz wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Lokal posiada szerokie witryny, zwrócone w kierunku ruchu samochodowego i pieszego. Przed lokalem liczne miejsca parkingowe.

Lokal wynajęty jest solidnemu najemcy, który prowadzi biznes w tym miejscu od kilku lat. Stawka czynszu mieści się w granicach realnych stawek rynkowych. Umowa najmu zawarta na czas określony bez możliwości wypowiedzenia.

7,46%Lokal z najemcą z branży spożywczo-monopolowej w woj. wielkopolskim
 • 650 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z najemcą z branży spożywczo-monopolowej w woj. wielkopolskim

miasto woj. wielkopolskiego

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu z operatorem spożywczo-monopolowym, położoną w przepływowej lokalizacji. Lokal bardzo dobrze widoczny, położony przy drodze o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego.

Umowa najmu jest podpisana na czas określony 10 lat z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

6,05%Sprzedam lokal z Żabką we Wrocławiu
 • 1 650 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal handlowy położony we Wrocławiu w inwestycji, która jest obecnie w trakcie budowy - oddanie do użytkowania na początku 2022 r. Osiedle należy do jednych z najciekawszych i rozwijających się osiedli miasta. Ma bardzo dobrze rozwinętą infrastrukturę. W pobliżu osiedla kursują liczne linie tramwajowe i autobusowe.

8,02%Sprzedam obiekt z Pepco oraz innymi sieciowymi najemcami w woj. śląskim
 • 5 700 000
 • PLN + 23% VAT
 • Pepco Poland

Sprzedam obiekt z Pepco oraz innymi sieciowymi najemcami w woj. śląskim

miast w woj. śląskim

Nieruchomość położona jest w jednym z miast woj. śląskiego. Obiekt wynajęty ogólnopolskim, wiodącym najemcom. W okolicy zabudowa mieszkaniowa oraz instytucje publiczne i oświatowe. Przed budynkiem dostępny parking dla klientów.

Umowa została zawarta m.in. z Pepco  - europejską siecią dyskontów, oferującą odzież i produkty dla domu. W Polsce, sieć rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat oraz jest najpopularniejszym sprzedawcą odzieży dziecięcej i wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych.

Z najemcami zostały podpisane umowy na czas określony z możliwością przedłużenia na kolejne okresy.

7,17%Sprzedam park handlowy w woj. pomorskim
 • 11 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w woj. pomorskim

woj. pomorskie

Obiekt położony jest w województwie pomorskim w bliskim sąsiedztwie węzła drogi krajowej oraz przystanków komunikacji miejskiej. Obok znajduje się popularny market spożywczy. Park handlowy zlokalizowany jest blisko nowoczesnych osiedli mieszkaniowych.

6,00%Sprzedam lokal z Pepco w Warszawie
 • Zapytaj o cenę
 • Pepco

Sprzedam lokal z Pepco w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez międzynarodową sieć dyskontów odzieżowo-przemysłowych, która posiada już 1000 sklepów w całej Polsce. Położony jest na parterze budynku mieszkalnego, w sąsiedztwie marketu spożywczego i drogerii. Obok bardzo duży parking. Blisko przystanki autobusowe i w zasięgu dojścia pieszego – przystanek metra. Wokół budynki mieszkalne wielorodzinne.

7,11%Delikatesy Centrum w woj. mazowieckim
 • 2 000 000
 • PLN + 23% VAT
 • Deliakatesy Centrum

Delikatesy Centrum w woj. mazowieckim

woj. mazowieckie

Sprzedam nieruchomość wynajętą Delikatesom Centrum zlokalizowaną w woj. mazowieckim. Nieruchomość położona wśród zabudowy mieszkaniowej przy ulicy. Przed sklepem – parking dla klientów.

7,16%Sprzedam nieruchomość wynajętą Delikatesom Centrum w woj. łódzkim
 • 2 000 000
 • PLN + 23% VAT
 • Delikatesy Centrum

Sprzedam nieruchomość wynajętą Delikatesom Centrum w woj. łódzkim

woj. łódzkie

Nieruchomość wynajęta przez Delikatesy Centrum - sieć detalicznych sklepów spożywczych, których jest ponad 1000  w całej Polsce. Położona jest w bardzo dobrej lokalizacji, na terenie osiedla mieszkaniowego. Przed sklepem znajduje się parking, w okolicy jest parkioraz inne punkty usługowo-handlowe.

7,62%Na sprzedaż lokal z Żabką w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego
 • 530 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego

miasto powiatowe woj. kujawsko-pomorskiego

Na sprzedaż lokal wynajmowany przez sieciowego najemcę, Żabkę. Nieruchomość położona jest przy skrzyżowaniu ulic, z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. Lokal jest narożny. Bardzo dobrze wyeksponowany. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa oraz szkoła.

6,75%Lokal z kawiarnią na warszawskim Mokotowie
 • 800 000
 • PLN zw. z VAT
 • kawiarnia

Lokal z kawiarnią na warszawskim Mokotowie

Warszawa Mokotów

Sprzedaż bez podaktu VAT

Lokal położony jest w rozpoznawalnej części Mokotowa. Wokół gęsta zabudowa wielorodzinna. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje) oraz wiele punktów handlowo-usługowych, placówek oświatowych, urzędów, restauracji.

Lokal jest wynajęty kawiarni, która cieszy się zainteresowaniem wśród klientów. Jest również wysoko oceniana przez odwiedzających. W 2020 r. najemca kolejny raz przedłużył umowę do końca 2024 r. Grunt jest we własności bez konieczności wnoszenia opłat przekszałceniowych. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji. Brak obciążeń w III i IV dziale księgi wieczystej.

6,00%Sprzedam lokal z PEPCO w Warszawie
 • 7 170 000
 • PLN + 23% VAT
 • PEPCO

Sprzedam lokal z PEPCO w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty przez PEPCO - europejską sieć dyskontów odzieżowo-przemysłowych. Nieruchomość położona jest na parterze nowego budynku mieszkalnego, posiada szerokie witryny i jest bardzo dobrze widoczna od strony ulicy. W okolicy intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z punkami usługowo-handlowymi oraz dogodną komunikacją miejską.

6,07%Sprzedam lokal z Żabką w aglomeracji warszawskiej
 • 823 000
 • PLN+23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w aglomeracji warszawskiej

Warszawa

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez ogólnopolską sieć handlu spożywczego – Żabkę. Położony jest na paterze budynku mieszkalnego, w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej, szkół i miejsc użyteczności publicznej. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne.

9,92%Na sprzedaż nieruchomość z bankiem we Wrocławiu
 • 1 900 000
 • PLN + 23% VAT
 • nieruchomość komercyjna wynajęta na bank

Na sprzedaż nieruchomość z bankiem we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal użytkowy z bankiem w bardzo dobrze położonym punkcie Wrocławia. Nieruchomość znajduje się w miejscu o dużym natężeniu ruchu zarówno samochodowego, jak i pieszego. Lokal jest dobrze widoczny z ulicy, dobra ekspozycja frontowa. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Biorąc pod uwagę położenie lokalu oraz fakt, że najemcą jest jeden z największych banków w Polsce, właściciel może liczyć na długoterminowe i stabilne zyski z tytułu wynajmu nieruchomości. Bank jest obecny w lokalu od kilku lat i do tej pory współpraca z nim układa się bez żadnych zakłóceń. 

6,94%Sprzedam lokal z Żabką we Wrocławiu
 • 1 550 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal wynajęty Żabce znajdujący się na parterze nowego budynku mieszkalnego przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. W bliskiej odległości przystanek autobusowy i tramwajowy. Z Żabką jest podpisana długoterminowa umowa najmu.

7,01%Sprzedam Stokrotkę w Warszawie
 • 1 010 000
 • PLN + 23% VAT
 • Stokrotka

Sprzedam Stokrotkę w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż nieruchomość położona w Warszawie, wynajęta przez Stokrotkę - polską sieć supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych. Jest zlokalizowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej w nowej inwestycji, w bliskiej odległości od głównej arterii dzielnicy.

6,50%Sprzedam Biedronkę w woj. mazowieckim
 • 7 900 000
 • PLN + 23% VAt
 • Biedronka

Sprzedam Biedronkę w woj. mazowieckim

woj. mazowieckie

Sprzedam obiekt komercyjny z długoletnią umową najmu, wynajęty przez Biedronkę. Położony jest w bardzo dobrej lokalizacji i o dużym potencjale, jeżeli chodzi o przepływ klientów. Biedronka położona jest wśród zabudowy mieszkaniowej oraz innych obiektów komercyjnych.

Najemca jest wiarygodnym płatnikiem, co zapewnia właścicielowi stały i stabilny dochód. Umowa z Biedronką jest zawarta na bardzo długi okres. Przy obiekcie dostępny parking dla klientów sklepu.

6,21%Sprzedam lokal z Żabką w woj. mazowieckim
 • 1 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w woj. mazowieckim

miasto powiatowe w woj. mazowieckim

Sprzedam lokal z podpisaną umową najmu z operatorem spożywczym - Żabką, położoną w prężnie rowijającym się mieście powiatowym w okolicy Warszawy. Lokal bardzo dobrze widoczny, zlokalizowany przy drodze o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego. Możliwość zaparkowania przy Żabce.

6,49%Lokal z najemcą z branży spożywczo-alkoholowej we Wrocławiu
 • 1 150 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z najemcą z branży spożywczo-alkoholowej we Wrocławiu

Wrocław

Lokal położony jest na parterze, w nowej inwestycji mieszkaniowej przy ulicy o bardzo dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego. W bliskiej odległości są przystanki komunikacji miejskiej oraz zabudowa mieszkaniowa.

6,53%Sprzedam lokal z restauracją w prestiżowej lokalizacji w Warszawie
 • 2 850 000
 • PLN + 23% VAT
 • restauracja

Sprzedam lokal z restauracją w prestiżowej lokalizacji w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal handlowo-usługowy w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Lokal jest położony na parterze, bardzo dobrze wyeksponowany, widoczny z ulicy i posiada szerokie witryny. Jest przystosowany do prowadzenia gastronomii. W sąsiedztwie bardzo duża liczba mieszkańców oraz liczne punkty handlowo-usługowe. Obok lokalu przystanek komunikacji miejskiej.

8,62%Sprzedam Żabkę w Koszalinie
 • 1 400 000
 • PLN + 23% VAT
 • sprzedam Żabkę

Sprzedam Żabkę w Koszalinie

Koszalin

Na sprzedaż lokal wynajmowany przez sieciowego najemcę, Żabkę. Nieruchomość położona jest w Koszalinie. Przed samym budynkiem znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. W pobliżu liczne punkty handlowe i usługowe, a także miejsca postojowe. Lokal na parterze, z bardzo dobrą ekspozycją witryn w kierunku głównej ulicy.

Grunt objęty prawem własności. W skład kosztów związanych z nieruchomością wchodzi podatek od nieruchomości oraz czynsz do wspólnoty.

Najemcą jest znana i obecna na terenie całej Polski sieć spożywcza, licząca ponad 500 sklepów. Ze względu na renomę i sieciowość najemcy, nabywca nieruchomości może liczyć na pewne przychody z tytułu najmu oraz długoterminową współpracę.

Wysoką rentowność wynoszącą 8,62% obliczyliśmy  bazując na rocznych przychodach i cenie sprzedaży. Od przychodów odjęto podatek od nieruchomości oraz koszty do wspólnoty.

7,16%Sprzedam obiekt z operatorem branży spożywczej w aglomeracji warszawskiej
 • 3 300 000
 • PLN + 23% VAT
 • delikatesy Centrum

Sprzedam obiekt z operatorem branży spożywczej w aglomeracji warszawskiej

aglomeracja warszawska

Obiekt jest położony wśród zabudowy mieszkaniowej. W okolicy powstają kolejne osiedla, co zapewni szeroki dostęp do potencjalnych klientów. Nieruchomość jest położona przy ulicy. W bliskim sąsiedztwie przystanek komunikacji miejskiej.

8,01%Sprzedam Pepco w woj. wielkopolskim
 • 2 500 000
 • PLN + 23% VAT
 • Pepco

Sprzedam Pepco w woj. wielkopolskim

miasto w woj. wielkopolskim

Nieruchomość jest bardzo dobrze wyeksponowana, położona u zbiegu dwóch ulic. Przy obiekcie zapewnione są miejsca postojowe dla klientów sklepu. Obok bardzo duży dyskont spożywczy, co  będzie generowało dodatkowy ruch.

Obiekt gwarantuje rentowność z zainwestowanego kapitału w wysokości 8,01%

7,05%Sprzedam lokal z najemcą z branży wykończenia wnętrz w Warszawie
 • 915 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z najemcą z branży wykończenia wnętrz w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty renomowanemu najemcy z branży wykończeniowej w Warszawie. Lokal jest narożny, bardzo dobrze widoczny zarówno z chodnika jak i z ulicy. Do lokalu przynależą miejsca postojowe.

6,28%Sprzedam lokal z najemcą z branży medycznej w Warszawie
 • 1 400 000
 • PLN + 23% VAT
 • sieciowy najemca

Sprzedam lokal z najemcą z branży medycznej w Warszawie

Warszawa

Lokal jest narożny, położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. W okolicy zabudowa mieszkaniowa, park handlowy oraz przystanki komunikacji miejskiej.

7,83%Sprzedam Stokrotkę w woj. śląskim
 • 2 362 000
 • PLN + 23% VAT
 • Stokrotka

Sprzedam Stokrotkę w woj. śląskim

woj. śląskie

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu ze Stokrotką. Nieruchomość jest bardzo dobrze wyeksponowana, zlokalizowana przy głównej ulicy. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa.

7,02%Lokal z Żabką w Warszawie na sprzedaż
 • 2 145 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Lokal z Żabką w Warszawie na sprzedaż

Warszawa

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu z operatorem spożywczym - Żabką, położoną w przepływowej lokalizacji w Warszawie. Lokal bardzo dobrze widoczny z ulicy oraz chodnika, zlokalizowany przy drodze o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej.

6,56%Sprzedam lokal z branży spożywczej w Warszawie
 • 880 000
 • PLN + 23% VAT
 • sklep spożywczy premium

Sprzedam lokal z branży spożywczej w Warszawie

Warszawa

Lokal znajduje się na parterze nowego budynku mieszkalnego położonego przy jednej z głównych ulic dzielnicy. W okolicy zabudowa mieszkaniowa. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

8,20%Na sprzedaż obiekt z KIK-iem w woj. zachodniopomorskim
 • 3 456 000
 • PLN + 23% VAT
 • KIK

Na sprzedaż obiekt z KIK-iem w woj. zachodniopomorskim

miasto powiatowe

Sprzedam obiekt handlowy, którego najemcą jest KIK - niemiecka sieć dyskontów tekstylnych. Nieruchomość położona jest w rozpoznawalnej lokalizacji miasta. Bardzo dobre sąsiedztwo KIK-a, generuje dodatkowy, duży ruch. Na nieruchomości dostępny parking dla klientów sklepu

7,97%Sprzedam nieruchomość ze Stokrotką w woj. małopolskim
 • 2 000 000
 • PLN + 23% VAT
 • Stokrtoka

Sprzedam nieruchomość ze Stokrotką w woj. małopolskim

woj. małopolskie

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości woj. małopolskiego, wynajęta przez Stokrtokę - polską sieć supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych. Jest zlokalizowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej przy głównej drodze. Zakończenie budowy obiektu na koniec I kwartału 2021 r.

8,13%Na sprzedaż budynek wolnostojący wynajęty Żabce we Wrocławiu
 • 1 690 000
 • PLN (stawka ZW)
 • Żabka

Na sprzedaż budynek wolnostojący wynajęty Żabce we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż budynek wolnostojący wynajęty Żabce we Wrocławiu w otoczeniu zabudowy wielo- i jednorodzinnej. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej. Przed budynkiem miejsca postojowe dla klientów sklepu. Budynek jest bardzo dobrze wyeksponowany - skierowany frontem w kierunku ulicy.

6,28%Lokal z Żabką w Krakowie
 • 1 260 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Lokal z Żabką w Krakowie

Kraków

Sprzedam lokal handlowy położony w Krakowie wynajęty przez Żabkę. Lokal jest narożny, z szerokimi witrynami. Zajmuje parter budynku mieszkalnego znajdującego w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

7,50%Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 1 386 000
 • PLN +23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal handlowy położony w Warszawie w inwestycji, która jest obecnie w trakcie budowy. Lokal znajduje w budynku położonym w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i szkoły. Wzdłuż ulicy kursują autobusy, blisko lokalu - przystanek autobusowy.

6,51%Sprzedam lokal z najemcą z branży medycznej w Poznaniu
 • 2 662 000
 • PLN + 23% VAT
 • najemca z branży medycznej

Sprzedam lokal z najemcą z branży medycznej w Poznaniu

Poznań

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji w Poznaniu z dostępnymi miejscami postojowymi.  Jest przepływowy, narożny, bardzo dobrze widoczny dla przechodniów. Wzdłuż lokali handlowych – miejsca parkingowe. Najemca prowadzi działalność w obszarze usług medycznych wykorzystując nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

8,19%Na sprzedaż lokal wynajęty PEPCO
 • Zapytaj o cenę
 • Pepco

Na sprzedaż lokal wynajęty PEPCO

woj. kujawsko-pomorskie

Sprzedam lokal z Pepco położony w centrum miasta w woj. kujawsko-pomorskim. W pobliżu lokalu intensywny ruch pieszy oraz liczne punkty usługowo-handlowe (restauracje, oddziały banków, sklepy, apteki). PEPCO to europejska sieć dyskontów, oferująca odzież dla całej rodziny i produkty dla domu. Lokal posiada udział w prawie własności gruntu, co zwalnia właściciela z dodatkowych opłat za użytkowanie wieczyste.

Istnieje możliwość zastosowania przyśpieszonej amortyzacji w wysokości 10% rocznie ze względu na wiek budynku.

Na życzenie kupującego sprzedaż nieruchomości może zostać objęta stawką zwolnioną lub podatkiem 23% VAT .

Stopę zwrotu obliczono na podstawie sumy rocznych przychodów z najmu, pomniejszonych o koszty nieruchomości. W odniesieniu do aktualnych parametrów finansowych lokal generuje inwestorowi roczną stopę zwrotu 8,19%.

6,00%Sprzedam lokal z przedszkolem w Warszawie z bardzo długą umową najmu
 • 3 600 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z przedszkolem

Sprzedam lokal z przedszkolem w Warszawie z bardzo długą umową najmu

Warszawa

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta przez przedszkole w bardzo dobrym punkcie Warszawy. Najemca o dużym doświadczeniu w branży oświatowej, prowadzi inne placówki. Lokal położony sąsiedztwie szkół publicznych i prywatnych. W otoczeniu zabudowa wielorodzinna, restauracje, sklepy, apteki.

6,94%Sprzedam lokal z Żabką w lewobrzeżnej części Warszawy
 • 3 100 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w lewobrzeżnej części Warszawy

Warszawa

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez ogólnopolską sieć handlu spożywczego – Żabkę wraz z dodatkowym najemcą. Położony jest na dużym osiedlu mieszkaniowym w bardzo przepływowym miejscu, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Obok przystanek autobusowy. Lokal jest narożny, bardzo dobrze wyeksponowany. 

7,50%Sprzedam lokal z Żabką w Gdańsku
 • 1 479 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Gdańsku

Gdańsk

Sprzedam lokal handlowo-usługowy w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku w inwestycji, która jest w trakcie realizacji. Planowane oddanie w drugiej połowie 2022 r. Lokal jest położony na parterze, bardzo dobrze wyeksponowany, widoczny z ulicy i posiada szerokie witryny.

6,50%Lokal z bardzo solidnym najemcą na warszawskiej Pradze Południe
 • 1 057 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z bardzo solidnym najemcą na warszawskiej Pradze Południe

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty renomowanej firmie prowadzącej sprzedaż specjalistycznym sprzętem. Położony jest na parterze budynku mieszkalnego, posiada szerokie witryny i jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy. Lokal jest uniwersalny - umożliwiający wszechstronne wykorzystanie (zgoda na sprzedaż alkoholu, ogródek, możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej, miejsce na montaż jednostki zewnętrznej klimatyzacji), o powierzchni prawie 100 m2 i przynależnym miejscem postojowym. W okolicy intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z punkami usługowo-handlowymi oraz znaczna liczba ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Umowa najmu została zawarta na czas określony, do końca 2024 roku, z bezpieczną stawką czynszu na poziomie ok. 60 zł/m2. Coroczna waloryzacja czynszu o inflację. Wszystkie koszty związane z utrzymaniem lokalu ponosi najemca. Lokal posiada udział w prawie własności gruntu bez konieczności wnoszenia opłaty przekształceniowej. Najemca reguluje płatności bez żadnych opóźnień, zatem inwestor może liczyć na stały i stabliny dochód.

8,89%Sprzedam nieruchomość z Żabką we Wrocławiu
 • 1 950 000
 • PLN (zwolnienie z VAT)
 • Żabka

Sprzedam nieruchomość z Żabką we Wrocławiu

Wrocław

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu z operatorem spożywczym - Żabką, położoną w przepływowej lokalizacji. Bardzo dobrze widoczna, zlokalizowana przy drodze o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego. Możliwość zaparkowania przy Żabce. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej.

7,27%Sprzedam lokal z Żabką w Gdańsku
 • 1 020 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Gdańsku

Gdańsk

Na sprzedaż lokal wynajęty przez Żabkę – największą sieć sklepów spożywczych działających w Polsce. Położony jest na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Witryny skierowane w stronę ulicy. Istnieje możliwość zaparkowania przed lokalem.

7,70%Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 1 089 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Lokal położony jest w Warszawie, w nowej inwestycji w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Znajduje się na parterze wielorodzinnego budynku. Jest bardzo dobrze widoczny, ma szerokie witryny. Inwestycja położona w atrakcyjnym i modnym miejscu.

10,02%Sprzedam wynajęty w 100% budynek handlowo-usługowy w mieście woj. lubuskiego
 • 2 840 000
 • PLN (+ 23% VAT lub ZW)
 • budynek handlowo-usługowy

Sprzedam wynajęty w 100% budynek handlowo-usługowy w mieście woj. lubuskiego

miasto woj. lubuskiego

Wynajęty w całości budynek handlowo-usługowy zlokalizowany jest w centrum handlowym miasta, w bardzo przepływowym miejscu. Nieruchomość jest położona przy bardzo ruchliwej ulicy oraz wzmożonym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego. Część najemców prowadzi działalność w tym miejscu wiele lat, zyskując spore grono stałych klientów.

Z sieciowymi najemcami są podpisane długoletnie umowy. Budynek o bardzo dobrych parametrach technicznych. Grunt objęty jest prawem własności. Nieruchomość gwarantuje stopę zwrotu na poziomie 10,02%.

7,75%Sprzedam lokal z Żabką w aglomeracji warszawskiej
 • 725 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w aglomeracji warszawskiej

miasto w algomeracji warszawskiej

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez ogólnopolską sieć handlu spożywczego - Żabkę. Lokal jest narożny, położony na bardzo dużym osiedlu mieszkaniowym. W sąsiedztwie gęsta zabudowa wielorodzinna z punktami handlowo-usługowymi.

6,61%Sprzedam atrakcyjny lokal z branży gastronomicznej w Warszawie
 • 1 601 700
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam atrakcyjny lokal z branży gastronomicznej w Warszawie

Warszawa

Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego, w ciągu lokali handlowo-usługowych, położonego na dużym warszawskim osiedlu. Miejsce ma bardzo duży potencjał handlowy. Lokal ma szerokie witryny. W sąsiedztwie duża liczba sieciowych najemców. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.