Oferty inwestycyjne - nieruchomości komercyjne z najemcą

--
13,52%Lokal z siecią spożywczą w okolicach Radomia
Na sprzedaż lokal z sieciowym sklepem spożywczym. Nieruchomość położona jest niecałe 20 km od Radomia, na osiedlu mieszkaniowym otoczonym zabudową wielorodzinną. Przed budynkiem znajduje się parking na kilkanaście samochodów, a w bezpośrednim sąsiedztwie liczne punktu usługowe, m.in. fryzjer, szkoła językowa oraz salon urody. Powierzchnia budynku wynajętego na minimarket wynosi 220m2.
10,30%Na sprzedaż lokal użytkowy w woj. warmińsko-mazurskim, wynajęty przez bank
Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum dużego miasta w woj. warmińsko-mazurskim. Lokal o bardzo dobrej ekspozycji witryn względem układu komunikacyjnego. Umowa najmu zawarta na okres 10 lat. Obowiązuje do końca roku 2023 i istnieje możliwość jej przedłużenia.
10,11%Retail park w kujawsko-pomorskim
Na sprzedaż retail park w miejscowości w woj. kujawsko-pomorskim . Głównymi najemcami są duże, sieciowe firmy: KIK i Media Expert. Obiekt najmują także salonik sprzedaży prasy oraz sklep z wędlinami, mający swoje punkty w całej Polsce. Na terenie nieruchomości znajdują się również bankomat i paczkomat, generujące dodatkowy przychód z najmu.
10,07%Lokal z najemcą z branży finansowej
 • cena: 1 112 000 PLN + 23 VAT
 • lokal użytkowy

Lokal z najemcą z branży finansowej

Legnica

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy z najemcą z branży finansowej w dobrej, rozpoznawalnej lokalizacji. Nieruchomość narożna z dużą witryną przy jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w Legnicy.
10,01%Lokal ze sklepem spożywczym
Na sprzedaż lokal ze sklepem spożywczym, w miejscowości w woj. opolskim. Lokal w wolnostojącym budynku, na zewnątrz liczne miejsca postojowe. Najemca obecny w lokalu od kilku lat, jego sklep wchodzi w skład popularnej na Dolnym śląsku i Opolszczyźnie sieci sklepów spożywczych. Powierzchnia nieruchomości wynosi ok. 122m2. Obiekt jest położony na działce o rozmiarach przekraczających 800m2.
9,84%Rossmann w centrum miasta
 • cena: 4 850 000 + 23% VAT
 • lokal użytkowy

Rossmann w centrum miasta

miasto w woj. dolnośląskim

Topowa lokalizacja. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum dużego miasta regionalnego w woj. dolnośląskim. Lokal jest skomercjalizowany przez sieć sklepów Rossmann.
9,79%Park handlowy w woj. dolnośląskim
 • cena: 6 900 000 +23% VAT
 • park handlowy

Park handlowy w woj. dolnośląskim

woj. dolnośląskie

Na sprzedaż mały retail park, znajdujący się w woj. dolnośląskim. Budynek znajduje się w centralnej części miasta.
9,61%Lokal wynajęty przez renomowaną lokalną firmę
Na sprzedaż lokal użytkowy położony w śródmieściu Bielska – Białej. Dobra lokalizacja ¬– bliskość ciągów komunikacyjnych, Starego Miasta i lokali handlowych. Lokal ma dobrą ekspozycję i duże witryny. Najemcą jest renomowana lokalna firma.
9,24%Retail park na sprzedaż
 • cena: 2 500 000 + 23% VAT
 • park handlowy

Retail park na sprzedaż

Wrocław

Na sprzedaż retail park położony na jednym z największych wrocławskich osiedli, w sąsiedztwie głównej ulicy. Najemcami są dobrze prosperujący prywatni, lokalni przedsiębiorcy, obecni w pasażu od wielu lat.
9,23%Lokal z sieciowym sklepem spożywczym
 • cena: 600 000 zwolniona z VAT
 • lokal użytkowy

Lokal z sieciowym sklepem spożywczym

Dęblin

Na sprzedaż samodzielny budynek usytuowany na działce o powierzchni 600m2. Właściciel posiada decyzję WZ umożliwiającą rozbudowę obiektu o dodatkowe 150m2. Najemca obecny w lokalu od 7 lat, stanowi część znanej szczególnie w południowej Polsce sieci sklepów spożywczych.
9,00%Fundusz Inwestycyjny sektor deweloperski
 • cena: 100 000 zł (minimalna kwota dla osób prawnych lub równowartość w PLN kwoty 40 000 EUR dla osób fizycznych)
 • Czas trwania funduszu - 3 lata

Fundusz Inwestycyjny sektor deweloperski

Zarabiaj na inwestycjach deweloperskich

Jesteś zainteresowany stabilną stopą zwrotu z inwestycji na rynku nieruchomości? Zarabiaj do 9,0% w skali roku, uczestnicząc w procesie realizacji inwestycji prowadzonych przez jednego z największych deweloperów w Polsce.
8,96%Lokal handlowo–usługowy wynajęty przez bank.
Lokal znajduje się w pawilonie handlowym składającym się z 9 boksów. W pobliżu duże osiedla mieszkaniowe, Lidl, Biedronka, Stacja Paliw, Mc Donalds, Ośrodek zdrowia, Pętla tramwajowa, oraz parking (39 miejsc postojowych) dla klientów.
8,74%Lokal wynajęty przez sieć supermarketów spożywczo – przemysłowych
Na sprzedaż lokal położony na parterze, zajmujący całą kondygnację budynku o funkcji mieszkalno - usługowej. Najemcą jest sieć supermarketów spożywczo- przemysłowych. Długookresowa umowa najmu zapewnia stałe dochody przez 15 lat trwania najmu (data przekazania lokalu – luty 2015r.)
8,63%Bank we Wrocławiu
 • cena: 2 100 000 + 23%VAT
 • bank

Bank we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal użytkowy z bankiem w bardzo dobrze położonym punkcie Wrocławia. Nieruchomość znajduje się w miejscu o dużym natężeniu ruchu zarówno samochodowego, jak i pieszych. Lokal jest dobrze widoczny z ulicy, dobra ekspozycja frontowa. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.
8,61%Na sprzedaż Pepco w woj. pomorskim
Na sprzedaż lokal użytkowy wynajęty sieci Pepco. Umowa najmu podpisana na 5 lat.
8,46%Żabka we Wrocławiu - na sprzedaż
 • cena: 975 000 PLN + 23% VAT
 • lokal użytkowy

Żabka we Wrocławiu - na sprzedaż

Wrocław

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty na Żabkę we Wrocławiu. Lokal znajduje się przy jednej z większych ulic Wrocławia. W najbliższym sąsiedztwie położone są duże osiedla mieszkaniowe i ciągle powstają nowe.
8,45%Lokal z piekarnią w centrum Olsztyna
 • cena: 504 000 +23% VAT
 • lokal usługowy

Lokal z piekarnią w centrum Olsztyna

centrum Olsztyna

Na sprzedaż lokal z piekarnią w centrum Olsztyna. Nieruchomość położona jest w jednym z najlepszych punktów miasta, na obszarze o intensywnej zabudowie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele punktów usługowych i handlowych, kancelarie prawne i państwowe instytucje. Okolica w której znajduje się nieruchomość jest jedną z najczęściej uczęszczanych przez mieszkańców. Na zewnątrz liczne miejsca postojowe.
8,42%Lokal wynajęty na bank
 • cena: 3 490 000 +23% VAT
 • placówka bankowa

Lokal wynajęty na bank

aglomeracja śląska

Na sprzedaż lokal wynajęty jednemu z najpopularniejszych banków w Polsce. Budynek znajduje się w w dynamicznie rozwijającej się aglomeracji śląskiej, przy głównej ulicy miasta, generującej znaczny ruch samochodów przemieszczających się po całej metropolii. W najbliższym otoczeniu są także ciągi komunikacji miejskiej, stacja benzynowa oraz inne punkty usługowe. Najemca prowadzi biznes w lokalu nieprzerwanie od blisko 20 lat. W placówce znalazł się pierwszy bankomat w mieście.
8,38%Lokal z Rossmannem, Pepco i Apteką
Na sprzedaż 3 lokale użytkowe, wynajęte Rossmannowi, Pepco oraz aptece. Obiekt położony w mieście gminnym, mającym ok. 15 000 mieszkańców, województwo łódźkie. Powierzchnia wynajmu wynosi ponad 800m2. Grunt we własności zwalnia inwestora z ponoszenia kosztów związanych z użytkowaniem wieczystym. Obok lokalu znajduje się największy parking w miejscowości oraz sieciowe sklepy spożywcze, które razem tworzą najpopularniejsze zagłębie handlowe w mieście.
8,34%Lokal w centrum miasta wynajęty przez ING
 • cena: 3 440 000 PLN + 23% VAT
 • lokal użytkowy

Lokal w centrum miasta wynajęty przez ING

woj. dolnośląskie

Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja. Budynek położony jest w centrum dużego miasta regionalnego w woj. dolnośląskim. Lokal wynajęty przez ING.
8,34%Sklep odzieżowy na rynku miasta
 • cena: 1 480 000 zwolnienie z VAT
 • kamienica w centrum

Sklep odzieżowy na rynku miasta

Miasto do 100 tys. mieszkańców

Na sprzedaż sklep z sieciową marką odzieżową w ścisłym centrum miasta. Lokal położony jest na zabytkowym rynku, w reprezentacyjnej, odnowionej kamienicy. Wiek budynku umożliwia nabywcy zastosowanie 10% amortyzacji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty usługowe, banki i restauracje, co w połączeniu z centralnym położeniem nieruchomości, zapewnia najemcy duży ruch pieszy.
8,31%Sprzedam Biedronkę
 • cena: 3 725 000 zł + 23% VAT
 • powierzchnia budynku 770 m2 działka 5000 m2

Sprzedam Biedronkę

woj. śląskie miejscowość < 10 tys. mieszkańców

Na sprzedaż Biedronka w województwie śląskim. Umowa najmu z Jeronimo Martins zawarta w 2014 w formule 10 + 10. Nowy, samodzielny budynek oddany do użytkowania w 2014.
8,22%Na sprzedaż Pepco w woj. śląskim
 • cena: 2 469 000 + 23% VAT
 • lokal użytkowy

Na sprzedaż Pepco w woj. śląskim

woj. śląskie

Na sprzedaż lokal użytkowy wynajęty sieci Pepco. Umowa najmu podpisana na 5 lat.
8,14%Na sprzedaż hotel w Gdańsku
 • cena: 33 500 000 PLN + 23 VAT
 • hotel

Na sprzedaż hotel w Gdańsku

Gdańsk

Hotel wynajęty przez sieciowego operatora. Przychody generowane w oparciu o długoterminową umowę najmu. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.
8,13%Na sprzedaż retail park w mieście w woj. małopolskim
Park handlowy wynajmowany jest czterem najemcom - wiodącym najemcą jest Rossmann.
8,10%Na sprzedaż budynek wynajmowany ogólnopolską sieć spożywczą
Na sprzedaż wolnostojący obiekt w Kędzierzynie-Koźlu. Budynek wynajmowany przez ogólnopolskiego dystrybutora handlu spożywczego. Umowa najmu zawarta na czas określony do 2022r. z możliwością przedłużenia jej o kolejnych 5 lat.
8,03%Łódź- budynek wynajęty przez Żabkę
 • cena: 1 844 000 PLN + 23% VAT
 • powyżej 200m2

Łódź- budynek wynajęty przez Żabkę

Łódź

Do sprzedania lokal użytkowy w śródmieściu Łodzi. Budynek jest w 100% skomercjalizowany a głównym najemcą jest Żabka. Umowa została podpisana w 2016r. na 10 lat w formacie 3+7.
8,03%Lokal z Pepco i Rossmannem
 • cena: 4 100 000 +23% VAT
 • lokal użytkowy

Lokal z Pepco i Rossmannem

miasto powiatowe

Na sprzedaż lokal z dwoma sieciowymi najemcami - Pepco i Rossmannem. Lokal położony jest w centrum powiatowego miasta w woj. łódźkim. W pobliżu obiektu znajdują się inne duże punkty handlowe, ruchliwa ulica oraz urzędy miejskie, gwarantujące duży rynek zbytu. Powierzchnia lokali wynajętych w parterze wynosi ok. 600m2, możliwość adaptacji piętra na lokale usługowe lub mieszkalne.
8,00%Aparthotel w Sudetach z umową najmu na 10 lat
 • cena: 326 000 do 553 000 zł netto 23% VAT
 • 30 m2 - 53 m2 (w zależności od apartamentu)

Aparthotel w Sudetach z umową najmu na 10 lat

Sudety

Doskonała alternatywa dla zakupu mieszkania na wynajem. Na sprzedaż apartament z gwarantowaną stopą zwrotu 8% usytuowany w obiekcie hotelowym składającym się ze 180 pokoi i apartamentów - całość zarządzana przez renomowanego operatora hotelowego z dużym doświadczeniem. Dla każdego z lokali zostanie założona indywidualna księga wieczysta wraz z wpisem odrębnej własności dla inwestora. Czynsz najmu wypłacany właścicielowi co miesiąc, na podstawie 10 letniej umowy najmu podpisanej z operatorem hotelu. Ceny apartamentów od 326 000 PLN do 553 000 PLN + 23% VAT. Roczny czynsz (w pierwszym roku działalności hotelu) stanowił będzie 8% ceny netto zapłaconej przez inwestora za lokal. W kolejnych latach indeksacja czynszu o inflację. Umowa najmu w formule 10 + 5.
8,00%Nowy aparthotel w Karkonoszach
 • cena: 249 000 do 512 777zł + 23% VAT
 • od 24.19 do 51 m2 (w zależności od apartamentu)

Nowy aparthotel w Karkonoszach

Sudety

Doskonała alternatywa do zakupu mieszkania na wynajem. Na sprzedaż apartament z gwarantowaną stopą zwrotu 8% usytuowany w obiekcie hotelowym składającym się ze 180 pokoi i apartamentów - całość zarządzana przez renomowanego operatora hotelowego z dużym doświadczeniem. Lokalizacja w jednej z najpopularniejszych turystycznych miejscowości na mapie Polski. Dla każdego z lokali zostanie założona indywidualna księga wieczysta wraz z wpisem odrębnej własności dla inwestora. Czynsz najmu wypłacany właścicielowi co miesiąc, na podstawie 10 letniej umowy najmu podpisanej z operatorem hotelu.Roczny czynsz (w pierwszym roku działalności hotelu) stanowił będzie 8% ceny netto zapłaconej przez inwestora za lokal. W kolejnych latach indeksacja czynszu o inflację. Umowa najmu w formule 10 + 5. Istnieje też możliwość wykorzystania apartamentu na własne potrzeby (pobyt właścicielski) przez 14 dni w roku - wtedy roczny czynsz stanowi 7% ceny lokalu.
7,94%Lokal wynajęty na klinikę dentystyczną - Warszawa
 • cena: 2 700 000 PLN (zwolnienie z VAT)
 • lokal użytkowy

Lokal wynajęty na klinikę dentystyczną - Warszawa

Warszawa

Na sprzedaż lokal komercyjny wynajęty przez dentystę. Lokal znajduje się w Warszawie. Miejsce jest dobrze wyeksponowane względem ulicy. Obok znajdują się liczne budynki mieszkalne.
7,49%Lokal wynajęty na sklep spożywczo – przemysłowy
Lokal znajduje się w nowo powstałym centrum handlowym, zbudowanym w mieście w aglomeracji warszawskiej. Budynek został wykonany przez firmę z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu obiektów handlowo – mieszkalnych, która wykonała ponad 15 inwestycji na terenie całej Warszawy.
7,47%Lokal w Szczecinie wynajęty na placówkę medyczną
Na sprzedaż lokal na pierwszym piętrze wynajęty przez najemcę z branży medycznej. Lokal znajduje się w Szczecinie. Miejsce o bardzo dużym ruchu klientów. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowe
7,40%Lokal z restauracją w centrum Warszawy
 • cena: 2 250 000 +23%VAT
 • restauracja

Lokal z restauracją w centrum Warszawy

Warszawa

Na sprzedaż lokal z renomowaną restauracją w ścisłym Śródmieściu Warszawy. Atrakcyjne biznesowo otoczenie lokalu, duże natężenie usług, handlu i branży gastronomicznej.
7,28%Żabka w Szczecinie działająca od 3 lat - bez możliwości wypowiedzenia umowy
Na sprzedaż lokal usługowy na terenie Szczecina wynajęty przez ogólnopolską sieć handlu spożywczego, Żabkę. Lokal zajmuje parter budynku znajdującego się przy ruchliwej ulicy w centrum miasta i jest dobrze wyeksponowany od strony ulicy.
7,25%Obiekt wynajęty na stację benzynową
 • cena: 6 120 000 +23%VAT
 • stacja paliwowa z myjnią

Obiekt wynajęty na stację benzynową

woj.pomorskie

Na sprzedaż funkcjonująca stacja paliw wraz z myjnią samochodową w woj. pomorskim dzierżawiona przez wiodący koncern paliwowy. Obiekt znajduje się w centrum miasta, przy głównej drodze.
7,14%Sieciowy sklep odzieżowy na sprzedaż
 • cena: 645 000 PLN + 23% VAT
 • lokal użytkowy

Sieciowy sklep odzieżowy na sprzedaż

aglomeracja poznańska

Na sprzedaż lokal użytkowy znajdujący się w mieście w aglomeracji poznańskiej. Nieruchomość położona jest w pobliżu dużego osiedla mieszkalnego. Lokal jest dobrze widoczny od strony ulicy.
7,05%Żabka w okresie zamkniętym (bez możliwości wypowiedzenia)
Umowa najmu na 10 lat, od października 2013. Przez pierwsze 3 lata najemca miał możliwość wypowiedzenia z powodów ekonomicznych. Od 2016 zgodnie z umową najmu prawo to wygasło, co oznacza, że umowa weszła w okres "zamknięty" i obowiązuje do października 2023 roku.
7,01%Lokal wynajęty przez pocztę
Na sprzedaż lokal wynajęty przez Pocztę Polską. Dobra lokalizacja, w pobliżu znajdują się pasaże handlowe, markety, placówki bankowe oraz medyczne. Długoterminowa umowa najmu.
7,00%Lokal gastronomiczny z najemcą - rozpoznawalna lokalizacja w Gdyni
Do sprzedania lokal z najemcą z branży gastronomicznej. Umowa najmu do 2020r. z możliwością przedłużenia. Nieruchomość znajduje się na parterze dużego, nowoczesnego niedawno oddanego kompleksu mieszkaniowo-biurowego w Gdyni.
7,00%Lokal wynajęty na biuro
 • cena: 1 152 000 PLN + 23% VAT
 • lokal w Warszawie

Lokal wynajęty na biuro

Warszawa

Lokal znajduje się na parterze nowego budynku. Wynajęty na 3 lata, z możliwością przedłużenia umowy najmu na kolejne 3 lata. W lokalu znajduje się siedziba i biuro spółki deweloperskiej. Budynek oddany do użytku w 2012 roku, o wyróżniającej się architekturze. Lokal znajduje się w ciągu innych dobrze skomercjalizowanych lokali usługowych.
7,00%Lokal z Żabką na Mokotowie
 • cena: 1 160 000 +23%VAT
 • sieciowy sklep spożywczy

Lokal z Żabką na Mokotowie

Warszawa

Na sprzedaż lokal z Żabką na Mokotowie, jednej z najatrakcyjniejszych i najlepiej rozwijających się dzielnic Warszawy. W bezpośrednim otoczeniu duże osiedle mieszkaniowe, powierzchnie biurowe oraz przystanki komunikacji miejskiej. Nowa umowa najmu zawarta na 10 lat. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego, z dobrze widocznymi witrynami od ulicy.
6,94%Lokale użytkowe z kilkoma najemcami w Warszawie
 • cena: 5 000 000 +23% VAT
 • lokal użytkowy

Lokale użytkowe z kilkoma najemcami w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż kilka lokali użytkowych z najemcami. Nieruchomości położone przy jednej z głównych ulic prawobrzeżnej części stolicy, w pobliżu intensywna zabudowa mieszkaniowa, przystanki komunikacji miejskiej i inne liczne punkty usługowe. Okolica z bardzo dużym potencjałem, w przyszłości powstaną w tym miejscu duże inwestycje infrastrukturalne.
6,89%Lokal wynajęty sieci pralni
 • cena: 390 720 PLN + 23% VAT
 • lokal użytkowy

Lokal wynajęty sieci pralni

Warszawa

Na sprzedaż wynajęty lokal w Warszawie wynajęty sieci pralni. Bardzo atrakcyjna lokalizacja – obiekt znajduje się niedaleko skrzyżowania dwóch głównych ulic dzielnicy.
6,88%Lokal z salonem fryzjerskim
 • cena: 2 031 288 +23% VAT
 • salon fryzjerski

Lokal z salonem fryzjerskim

Warszawa

Na sprzedaż lokal z męskim salonem fryzjerskim. Nieruchomość położona jest w warszawskim Śródmieściu, przy jednej z głównych i najbardziej rozpoznawalnych ulic stolicy. Lokal znajduje się na parterze odnowionej kamienicy.
6,72%Lokal usługowy na Wilanowie – na sprzedaż
 • cena: 1 150 000 PLN+ 23% VAT
 • Wilanów

Lokal usługowy na Wilanowie – na sprzedaż

Wilanów

Na sprzedaż wynajęty lokal znajdujący się na warszawskim Wilanowie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja – obiekt znajduje się przy jednej z głównych ulic.
6,71%Lokal wynajęty na centrum kosmetyczne
 • cena: 1 850 000 Cena do negocjacji
 • Centrum kosmetyczne

Lokal wynajęty na centrum kosmetyczne

Warszawa

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z najemcą z branży kosmetycznej. Obiekt z 2002r. przeszedł gruntowny remont w 2015r. Na zewnątrz oddzielone szlabanem miejsce postojowe do rozładunku, a także miejsca ogólnodostępne przed samym budynkiem.
6,67%Lokal z najemcą z branży wnętrzarskiej - blisko metra
 • cena: 1 560 000 PLN + 23% VAT
 • lokal użytkowy

Lokal z najemcą z branży wnętrzarskiej - blisko metra

Warszawa

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy z najemcą z branży wnętrzarskiej w dobrej, rozpoznawalnej lokalizacji. Nieruchomość jest dobrze widoczna i znajduje się w pobliżu stacji metra. Umowa najmu zawarta na czas określony do 2022r.
6,63%Lokal użytkowy w Krakowie wynajęty przez sieć sklepów Żabka
Na sprzedaż nowy lokal użytkowy w Krakowie, wynajęty przez ogólnopolską sieć handlu spożywczego, Żabka. Lokal znajduje się w budynku z 2016r. ma powierzchnię ~100m2 i dobrą ekspozycję względem ulicy.
6,49%Lokal z luksusowym salonem SPA - bardzo dobra lokalizacja
Na sprzedaż lokal z salonem urody i SPA (nowa umowa najmu na 5 lat). Lokal na jednym z głównych skrzyżowań prestiżowej dzielnicy Warszawy, doskonale widoczny i wyeksponowany od strony głównej ulicy. Najemca prowadzi szeroko pojętą działalność salonu kosmetycznego. W swojej ofercie posiada takie zabiegi jak: masaże, SPA, depilację, zabiegi kosmetyczne. Do aranżacji wnętrz użyto wysokiej jakości materiałów - najemca poniósł znaczne nakłady na wykończenie, co dodatkowo wiąże go z lokalem.
6,46%Lokal wynajmowany przez bank
 • cena: 2 300 000 sprzedaż zwolniona z VAT
 • Obiekt wynajęty na bank

Lokal wynajmowany przez bank

Warszawa

Najemcą jest renomowany bank, jeden z największych w kraju pod względem liczby klientów i posiadanych aktywów. Lokal położony w perspektywicznej okolicy, w najbliższych 2 latach przewidziano ukończenie inwestycji w sąsiadujące ciągi komunikacyjne. Obiekt otoczony budownictwem wielorodzinnym - w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej oraz stacja wypożyczalni roweru miejskiego. Przed budynkiem znajduje się parking.
6,14%Żabka w Warszawie - na sprzedaż
 • cena: 1 700 000 + 23% VAT
 • lokal wynajęty na franczyzę

Żabka w Warszawie - na sprzedaż

Warszawa

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty na Żabkę w Warszawie. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu duże osiedle mieszkaniowe, lewobrzeżna część Warszawy.
6,00%Sieciowa kawiarnia w Krakowie
 • cena: 3 250 000 +23% VAT
 • kawiarnia

Sieciowa kawiarnia w Krakowie

Kraków

Na sprzedaż lokal w Krakowie w prestiżowej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się blisko zabytkowego Starego Miasta. Lokal jest nowoczesny, posiada duże witryny i funkcjonuje na parterze nowego budynku. Dobra ekspozycja od strony ulicy.
5,35%Retail Park w mieście w woj. śląskim
 • cena: 2 700 000 PLN + 23% VAT
 • 344,4

Retail Park w mieście w woj. śląskim

woj.ślaskie

Na sprzedaż duży retail park, znajdujący się w mieście w woj. śląskim. Budynek znajduje się w ścisłym centrum.
5,33%Kamienica z kilkoma najemcami w centrum Bydgoszczy
Na sprzedaż lokal w ścisłym centrum Bydgoszczy. Nieruchomość położona przy deptaku, w otoczeniu restauracji, klubów, instytucji kultury, sądów. Właścicielowi przysługuje prawo własności, wyłączające konieczność opłaty za użytkowanie wieczyste.
4,58%Lokal z hotelem jako najemcą
 • cena: 420 000 + 23 % VAT
 • pięciogwiazdkowy hotel

Lokal z hotelem jako najemcą

Kołobrzeg

Na sprzedaż lokal w jednym z najbardziej znanych nadmorskich kurortów, Kołobrzegu. Najemcą pięciogwiazdkowy, luksusowy hotel. Obiekt położony przy samej plaży. Najemca cieszy się wysoką średnią ocen w serwisie booking.com. W hotelu mieści się kryty basen oraz centrum odnowy biologicznej.
12,20%Instytucja finansowa w centrum miasta
Na sprzedaż lokal z instytucją finansową w centrum dużego miasta w woj. dolnośląskim. Lokal położony przy jednym z głównych i najbardziej uczęszczanych deptaków. Dobra lokalizacja, bliskość innych lokali usługowych i miejsca postojowe tuż przed samym budynkiem, gwarantują inwestorowi duży ruch w bezpośrednim otoczeniu lokalu.

10,75%Sprzedam wynajęty lokal użytkowy (delikatesy)
 • cena: 1 260 000 zł (zwolnienie z VAT)
 • Powierzchnia użytkowa 201 m2 / działka 653 m2

Sprzedam wynajęty lokal użytkowy (delikatesy)

Warszawa

Na sprzedaż wynajęty pawilon handlowy. Parterowy murowany budynek z 1985 roku. Od czasu budowy nieprzerwanie funkcjonowały tam sklepy spożywcze. Aktualnie wynajmowany na delikatesy Lewiatan.

10,50%Na sprzedaż lokal z operatorem branży spożywczej
 • cena: 3 865 000 PLN + 23 VAT
 • powierzchnia ~ 600 m2

Na sprzedaż lokal z operatorem branży spożywczej

Warszawa

Prezentowana nieruchomość znajduje się w lewobrzeżnej Warszawie, na parterze nowego budynku wielorodzinnego, przy skrzyżowaniu dwóch ulic, prowadzących do nowopowstałych osiedli. Budynek jest dobrze wyeksponowany i korzystnie skomunikowany (bliskość przystanków komunikacji publicznej i drogi krajowej).

10,36%Na sprzedaż lokal użytkowy we Wrocławiu, wynajęty przez bank
 • cena: 3 500 000 zł netto + 23% VAT
 • lokal z bankiem

Na sprzedaż lokal użytkowy we Wrocławiu, wynajęty przez bank

Wrocław

Do sprzedania nowoczesny lokal użytkowy z witrynami na parterze budynku wielorodzinnego w bardzo dobrej lokalizacji we Wrocławiu. Lokal o bardzo dobrej ekspozycji witryn względem układu komunikacyjnego. Umowa najmu zawarta na okres 10 lat. Obowiązuje do końca roku 2018.

10,20%Biedronka w Wielkopolsce
 • cena: 8 500 000 zł netto + 23% VAT
 • Łączna powierzchnia użytkowa budynków: 3750 m2, powierzchnia gruntu: 12 226 m2

Biedronka w Wielkopolsce

Miasto powiatowe w Wielkopolsce

Na sprzedaż Biedronka w kompleksie innych, generujących dochód nieruchomości komercyjnych. W ramach oferowanych na sprzedaż nieruchomości funkcjonują, w oparciu o umowy długoterminowe, także inni najemcy. Istnieje możliwość rozbudowy o dodatkowe 455 m2 powierzchni o przeznaczeniu usługowo-handlowym i rezerwa na dodatkowe 31 miejsc postojowych.

10,00%Sprzedam lokal użytkowy wynajęty na aptekę w Lublinie
 • cena: 1 860 000 zł netto + 23% VAT
 • Apteka w Lublinie

Sprzedam lokal użytkowy wynajęty na aptekę w Lublinie

Lublin

Na sprzedaż lokal komercyjny wynajęty na aptekę w Lublinie. Miejsce o bardzo dużym ruchu klientów. Obok liczne punkty handlowo-usługowe oraz placówka medyczna. Przed lokalem duży parking.

10,00%Biedronka w Olsztynie na sprzedaż
 • cena: 10 500 000 zł netto + 23% VAT
 • obiekt 2000 m2

Biedronka w Olsztynie na sprzedaż

Olsztyn

Na sprzedaż obiekt w Olsztynie wynajęty Biedronce i kilku innym najemcom. Umowy najmu na czas oznaczony.

9,90%Wolnostojący budynek wynajęty przez Żabka Polska Sp. z o.o.
Do sprzedania lokal użytkowy w aglomeracji poznańskiej. Budynek, w którym znajduje się lokal zbudowany został w 2015r. w miejscu wytypowanym przez Najemcę i ze szczególnym uwzględnieniem jego potrzeb. Dzięki temu lokal ma dobrą ekspozycję na główną ulicę oraz zapewnione miejsca parkingowe dla klientów. Umowa najmu na czas określony 10 lat (3+7).

9,90%W pełni wynajęty budynek na sprzedaż. Wiodący najemca: Fresh
Do sprzedania lokal użytkowy w aglomeracji poznańskiej. Budynek, w którym znajduje się lokal zbudowany został w 2015r. w miejscu wytypowanym przez Najemcę i ze szczególnym uwzględnieniem jego potrzeb. Dzięki temu lokal ma dobrą ekspozycję na główną ulicę oraz zapewnione miejsca parkingowe dla klientów. Umowa najmu na czas określony 10 lat (3+7).

9,85%Żabka na sprzedaż we Wrocławiu
 • cena: 696 600 zł netto + 23% VAT
 • KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Żabka na sprzedaż we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty na Żabkę we Wrocławiu. Ulica o charakterze osiedlowym, o umiarkowanym ruchu samochodowym (często wybierana jako skrót celem uniknięcia korków w trakcie dojazdu do centrum). W okolicy osiedla domów jednorodzinnych i szeregowców.

9,84%Wynajęty obiekt na sprzedaż (najemca - sieciowy salon wnętrzarski)
 • cena: 3 390 000 zł + 23% VAT
 • budynek wynajęty w 100%

Wynajęty obiekt na sprzedaż (najemca - sieciowy salon wnętrzarski)

Warszawa

Na sprzedaż samodzielny, nowy budynek o powierzchni 360 m2 w całości wynajęty sieciowej firmie z branży wyposażenia wnętrz. Obiekt bardzo ciekawy architektonicznie, wykonany z dużą dbałością o materiały. Przed budynkiem liczne miejsca parkingowe.

9,84%Lokal użytkowy z najemcą w Warszawie na sprzedaż
 • cena: 1 420 000 zł (zwolnienie z VAT)
 • Wynajęty lokal usługowy

Lokal użytkowy z najemcą w Warszawie na sprzedaż

Warszawa (blisko metra)

Lokal na parterze umiejscowiony w jednej z lepiej zurbanizowanych dzielnic Warszawy (blisko metra). Umowa najmu do stycznia 2019. Najemca działa w lokalu od 2 lat i chce kontynuować współpracę.

9,83%Wynajęty lokal użytkowy w Warszawie
 • cena: 3 100 000 netto + 23% VAT
 • powierzchnia użytkowa ~370 m2

Wynajęty lokal użytkowy w Warszawie

Warszawa, Wilanów

Do sprzedania lokal usługowo-handlowy składający się z 3 niezależnych lokali wybudowanych w roku 2012. Lokale wynajęte sieciowej firmie edukacyjnej z długą historią. Powierzchnia (typ witryny) zlokalizowana jest na parterze budynku mieszkalnego wchodzącego w skład nowego osiedla. W najbliższym otoczeniu znajdują się tylko nowe inwestycje mieszkaniowe. Przed budynkiem parking umożliwiający dogodny dojazd klientom. Umowa najmu zawarta jest na czas oznaczony – 5 lat. Czynsz najmu w umowie określony w PLN, waloryzowany rocznie o wskaźnik inflacji GUS. Aktualne dochody z najmu w relacji do ceny sprzedaży nieruchomości dają stopę kapitalizacji na poziomie 9,83%. Dodatkowe informacje - wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

9,82%Na sprzedaż Biedronka w woj. wielkopolskim
Do sprzedania wolnostojący budynek wynajmowany przez Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. Umowa najmu obowiązuje do roku 2026. Przychody z tytułu najmu pomniejszone o koszty po stronie właściciela zapewniają roczny dochód operacyjny z nieruchomości w wysokości: 349 200,00 zł, co w odniesieniu do ofertowej ceny sprzedaży (3 500 000 zł netto), daje stopę kapitalizacji na poziomie: 9,82%.

9,81%Małe centrum handlowe z Biedronką
 • cena: 5 900 000 netto + 23% VAT
 • powierzchnia najmu ~1300 m2

Małe centrum handlowe z Biedronką

Bydgoszcz

Nieruchomość wynajęta w 100%. Głównym najemcą jest Jeronimo Martins (Biedronka), dodatkowo kilku najemców z różnych branż, prowadzących działalność handlową uzupełniającą do dyskontu spożywczego. Umowa najmu podpisana w formule 10+10+5. Pierwszy czas określony do roku 2019, opcja przedłużenia do roku 2029 i następnie do roku 2034. Aktualne dochody z najmu w relacji do ceny sprzedaży nieruchomości dają stopę kapitalizacji na poziomie 9,81%. Aktualnie zawarte umowy najmu pozwolą inwestorowi realizować dochód operacyjny w wysokości 579 000 zł rocznie, powiększony o coroczną waloryzację o wskaźnik inflacji. Dodatkowe informacje tel. 783 376 200.

9,78%Duży lokal użytkowy z najemcą z branży modowej
Na sprzedaż duży lokal użytkowy znajdujący się na parterze nowego budynku mieszkalnego. Obiekt dobrze wyeksponowany, doświetlony, przestronny, wykończony w podwyższonym standardzie. Lokal znajduje się w ciągu innych lokali usługowych. Najemcą jest renomowana firma z branży modowej.

9,69%Sprzedam wynajęty lokal użytkowy Warszawa Wilanów
 • cena: 535 000 zł netto + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam wynajęty lokal użytkowy Warszawa Wilanów

Warszawa, Wilanów

Lokal użytkowy w parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego w Warszawie, Miasteczko Wilanów. Lokalizacja o charakterze osiedlowym ze znaczną liczbą mieszkańców w najbliższej okolicy i ruchem pieszym przed witrynami. Aktualne przepływy z umowy najmu pozwalają na przeprowadzenie inwestycji w tę nieruchomość przy stopie kapitalizacji 8.80%.

9,65%Lokal komercyjny ze stabilnymi najemcami Kraków
 • cena: 1 295 000 zł (sprzedaż zwolniona z VAT)
 • 188 m2

Lokal komercyjny ze stabilnymi najemcami Kraków

Kraków

Na sprzedaż lokal z 2 najemcami: sieciowym najemcą z branży spożywczej typu convenience store i Pocztą Polską. Łączne przychody z tytułu najmu w lokalu w wysokości 10 980 zł miesięcznie skorygowane o koszty obciążające właściciela (fundusz remontowy 111 zł miesięcznie, część eksploatacyjna czynszu ok 100 zł miesięcznie, podatek od nieruchomości 4260 zł rocznie) pozwalają na uzyskanie ponadprzeciętnej rentowności, aż 9,65%. Warto też zwrócić uwagę na rozsądną cenę za m2 - poniżej 7000 zł za m2. Dodatkowe informacje po kliknięciu przycisku „zobacz pełny opis”.

9,59%Centrum handlowe w 100% wynajęte na sprzedaż
 • cena: 17 220 000 netto + 23% VAT
 • powierzchnia użytkowa ~3200 m2

Centrum handlowe w 100% wynajęte na sprzedaż

Trójmiasto

Do sprzedania wynajęte centrum handlowe (retail park) na terenie Trójmiasta. Obiekt przylega do głównej ulicy, o bardzo dużym natężeniu ruchu, z wjazdem bezpośrednio na parking przed lokalami. Powierzchnia usługowo-handlowa z najemcami. Głównym najemcą jest niemiecka sieć handlowa z branży spożywczej. Kilku dodatkowych najemców z różnych branż. Cena sprzedaży 4 100 000 EUR, cena w PLN została podana przy założeniu kursu EUR/PLN na poziomie 4,20 zł.

9,57%Do sprzedania wynajęty lokal użytkowy w Warszawie
 • cena: 790 000 zł netto + 23% VAT
 • lokal komercyjny z najemcą

Do sprzedania wynajęty lokal użytkowy w Warszawie

Warszawa (sklep spożywczy)

Do sprzedania wynajęty lokal użytkowy w Warszawie. Okolica o intensywnej zabudowie. Duża dostępność miejsc postojowych przed lokalem. Umowa najmu zawarta została w roku 2013 na czas nieokreślony. W lokalu prowadzony jest handel artykułami spożywczymi ze stoiskiem monopolowym. Bezpieczna rynkowa stawka najmu za 1 m2 (65 zł netto).

9,54%Pepco w mieście w woj. pomorskim
Do sprzedania wynajęty lokal użytkowy w mieście w województwie pomorskim. Umowa najmu zawarta na czas nieokreślony. Najemcą sklepu jest sieć Pepco.

9,50%Lokal użytkowy z sieciowym najemcą na sprzedaż Warszawa
Na sprzedaż lokal z najemcą sieciowym. Lokal wynajęty pod handel branży spożywczej w formule convenience. Nieruchomość w nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym, lokale na parterze typu witryna. Osiedle zostanie ukończone na początku 2016 roku. Lokal sprzedawany jest z podpisaną warunkową umową najmu. Umowa najmu zawarta na czas określony 10 lat, tj. do roku 2026. Czynsz najmu został określony w PLN, waloryzowany corocznie o wskaźnik inflacji GUS. Aktualne dochody z najmu w relacji do ceny sprzedaży nieruchomości dają stopę kapitalizacji na poziomie 9,50%. Zapewni to inwestorowi dochód operacyjny na poziomie 233 960 zł rocznie (licząc w formule EBITDA). Dodatkowe informacje tel. 783 376 200 / bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

9,50%Lokal usługowy wynajęty na drogerię
 • cena: 2 952 000 netto + 23% VAT
 • 301 m2

Lokal usługowy wynajęty na drogerię

Warszawa, Wola

Sprzedam dochodowy lokal użytkowy z najemcą sieciowym. Lokal wynajęty pod działalość handlową typu drogeria. Lokal usługowy znajduje się na parterze nowego osiedla mieszkaniowego. Ekspozycja witryn bezpośrednio do głownej ulicy. Osiedle zostanie oddane do użytkowania w I kwartale 2016 roku. Lokal oferowany jest z zawartą warunkową umową najmu. Umowa najmu zawarta została na czas określony 10 lat, tj. do roku 2026. Czynsz najmu został określony w PLN. Czynsz podlegać będzie indeksacji corocznie o wskaźnik inflacji publikowany przez GUS. Aktualne dochody z najmu w relacji do ceny sprzedaży nieruchomości dają stopę kapitalizacji na poziomie 9,50%. Zapewni to nabywcy dochód operacyjny na poziomie 280 460 zł rocznie (licząc w formule EBITDA). Dodatkowe informacje tel. 783 376 200 / bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

9,48%Lokal usługowy z sieciowym najemcą
 • cena: 1 590 000 netto + 23% VAT
 • powierzchnia najmu ~440 m2

Lokal usługowy z sieciowym najemcą

Rzeszów

Sprzedam lokal użytkowy z najemcą, którym jest niemiecka sieć działająca w branży dyskontów spożywczych. Nieruchomość składa się z lokalu handlowego o powierzchni ~440 m2, gruntu o powierzchni ~2300 m2, na którym do dyspozycji klientów znajduje się 30 miejsc postojowych. Budynek handlowy po gruntownej przebudowie w roku 2012. Aktualna umowa najmu zawarta została na czas określony 10 lat, tj. do 12-2022, z opcją przedłużenia o kolejne 10 lat.

9,48%Lokal użytkowy w Poznaniu wynajęty przez Żabka Polska
 • cena: 1 100 000 zł netto + 23% VAT
 • lokal z najemcą / umowa na czas określony 10 lat

Lokal użytkowy w Poznaniu wynajęty przez Żabka Polska

Poznań

Na sprzedaż lokal usługowy w Poznaniu, wynajęty na sklep spożywczy Żabka. Nieruchomość przy głównej ulica o charakterze lokalnym. W otoczeniu zwarta zabudowa - osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i szeregowej.

9,40%Skomercjalizowany retail park (najemca Rossmann)
Na sprzedaż w pełni skomercjalizowany retail park. Głównym najemcą jest Rossmann, poza drogerią lokale użytkowe w obiekcie wynajmuje jeszcze 5 innych sieciowych najemców. Nowy budynek oddany do użytkowania w roku 2014. Wszyscy najemcy podpisali umowy najmu na czas określony (w formule 5+5).

9,38%Biurowiec w Łodzi
 • cena: 12 500 000 PLN + 23 VAT
 • biurowiec

Biurowiec w Łodzi

Łódź

Na sprzedaż biurowiec znajdujący się w Łodzi. Nieruchomość jest doskonale zlokalizowana oraz dobrze wyeksponowana. Przed budynkiem znajduje się ok. 60 miejsc parkingowych, które obejmuje cena sprzedaży.

9,29%Na sprzedaż nieruchomość komercyjna wynajęta sieci handlowej
 • cena: 1 850 000 netto + 23% VAT
 • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna wynajęta sieci handlowej

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna wynajęta sieci handlowej

Wrocław - Śródmieście

2 połączone lokale usługowe w całości wynajęte bardzo popularnej sieci typu convenience shop. Współpraca z najemcą trwa nieprzerwanie od 2012 roku, umowa najmu na 10 lat, do 2022. Bardzo dobra lokalizacja. Nowy budynek (z 2012 roku) o charakterze mieszkalnym z lokalami handlowymi na parterze położony przy jednej z głównych ulic przejazdowych.

9,25%Nieruchomość wynajęta przez sieciowego najemcę
 • cena: 1 490 000 zł netto + 23% VAT
 • lokal komercyjny z najemcą

Nieruchomość wynajęta przez sieciowego najemcę

Poznań

Sprzedam nieruchomość zabudowaną nowym budynkiem usługowo-handlowym, z lokalem komercyjnym wynajętym przez Żabka Polska Sp. z o.o. na sklep w formacie Fresh Market. Umowa zawarta na czas określony 10 lat, do roku 2025. Dzięki temu, że nieruchomość stanowi oddzielny obiekt dysponuje własnymi miejscami postojowymi dla klientów przed lokalem. Ekspozycja na ulicę o znacznym natężeniu ruchu.

9,25%Lokal usługowy wynajmowany przez Aptekę
 • cena: 1 050 000 PLN + 23 VAT
 • ok. 130m2

Lokal usługowy wynajmowany przez Aptekę

Gdańsk

Lokal usługowy na parterze nowego budynku, wynajmowany na aptekę. Umowa najmu w formule 5+5.

9,21%Wynajęta nieruchomość na sprzedaż
 • cena: 8 300 000 netto + 23% VAT
 • powierzchnia najmu ~1800 m2

Wynajęta nieruchomość na sprzedaż

woj. lubelskie

Do sprzedania nieruchomość z najemcami. Obiekt usługowo-handlowy (retail park) w bardzo dobrej lokalizacji. Zawarte umowy najmu z wiarygodnymi, sieciowymi firmami ogólnopolskimi prowadzącymi sprzedaż detaliczną. Wszystkie umowy najmu zawarte w PLN, podlegają waloryzacji rocznie o wskaźnik inflacji publikowany przez GUS.

9,18%Wynajęty lokal na sprzedaż (Warszawa)
 • cena: 660 000 zł netto + 23% VAT
 • powierzchnia ~52 m2

Wynajęty lokal na sprzedaż (Warszawa)

Warszawa (sklep spożywczy)

Do sprzedania wynajęty lokal użytkowy w Warszawie. Umowa najmu zawarta na czas określony 10 lat, od 12-2012 do 12-2022. W lokalu prowadzony jest handel artykułami spożywczymi ze stoiskiem monopolowym.

9,17%Sklep spożywczy w mieście w woj. śląskim
Do sprzedania wynajęty lokal użytkowy w mieście w południowej Polsce. Umowa najmu zawarta na czas określony 10 lat do 2025r. W lokalu prowadzony jest handel artykułami spożywczymi.

9,16%Sprzedam nieruchomość wynajętą przez Biedronkę
Nieruchomość wynajęta przez Jeronimo Martins - Biedronka. Nieruchomość to grunt o powierzchni ~10 000 m2 zabudowany budynkiem usługowo-handlowym. Umowa najmu podpisana w formule 10+10+5. Pierwszy czas określony do roku 2018, opcja przedłużenia do roku 2028 i następnie do roku 2033. Aktualne dochody z zawartych umów najmu w relacji do ceny sprzedaży nieruchomości dają stopę kapitalizacji na poziomie 9,16%. Zakup tej oferty inwestycyjnej pozwoli nabywcy realizować dochód operacyjny w wysokości 605 000 zł rocznie, powiększony o coroczną waloryzację o wskaźnik inflacji. Dodatkowe informacje tel. 783 376 200.

9,15%Małe centrum handlowe w Gdańsku na sprzedaż
 • cena: 16 000 000 netto + 23% VAT
 • małe centrum handlowe (100% wynajęte)

Małe centrum handlowe w Gdańsku na sprzedaż

Gdańsk

Skomercjalizowane cetrum handlowe w Gdańsku. Głównym najemcą jest francuska sieć supermarketów branży ogólnospożywczej. Dodatkowi najemcy głównie z branży finansowej (duże banki) i handlowej. Główna umowa najmu obowiązuje do roku 2024.

9,14%Na sprzedaż obiekt wynajęty przez dużą firmę handlową branży budowlanej
Do sprzedania lokal usługowo-handlowy wynajęty do roku 2026. Najemcą jest renomowana firma z branży budowlanej. Budynek jest w dobrym stanie technicznym.

9,12%Bank w Szczecinie
 • cena: 1 390 000 PLN + 23 VAT
 • lokal użytkowy

Bank w Szczecinie

Szczecin

Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w centrum nowego osiedla mieszkaniowego. Jest dobrze wyeksponowany od strony chodnika oraz ulicy. Umowa najmu obowiązuje do 2018 i istnieje możliwość jej przedłużenia na kolejnych 5 lat.

9,11%Lokal wynajęty przez bank na sprzedaż
 • cena: 3 770 000 netto + 23% VAT
 • lokal z bankiem sprzedam

Lokal wynajęty przez bank na sprzedaż

Warszawa, Ochota

Na sprzedaż lokal przy jednej z głównych ulic handlowych w Warszawie, dzielnica Ochota, z najemcą - bank. Lokal w miejscu o dużym ruchu pieszym i samochodowym, wykorzystywany przez bank od ponad 15 lat. Aktualna umowa najmu zawarta na czas określony 5 lat. Dodatkowe informacje po kliknięciu przycisku „zobacz pełny opis”.

9,09%
Obiekt usługowo – handlowy, wynajęty w 100 % (min. sieciowej drogerii, sieci handlowej odzieżowo-przemysłowej). Powierzchnia najmu to 715 m2, w najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, w sąsiedztwie usytuowany jest znany hipermarket.

9,09%
Budynek handlowo – usługowy, wybudowany w roku 2014, wynajęty w 100% (min. dyskont odzieżowy, drogeria, apteka). W najbliższym otoczeniu znajduje się intensywna zabudowa mieszkaniowa. Obok budynku znajduje się dyskont spożywczy. Dzięki takiemu usytuowaniu obiekty wzajemnie będą kreować silny ośrodek handlu w mieście.

9,09%
Obiekt handlowo – usługowy, wynajęty w 100 %( min. sieciowa drogeria, sieć handlowa odzieżowo – przemysłowa). Powierzchnia najmu to 700m2, w najbliższym otoczeniu przeważa zabudowa mieszkaniowa jedno oraz wielorodzinna. W sąsiedztwie obiektu znajduje się sieciowy dyskont.

9,08%Powierzchnia handlowa wynajęta przez bank na sprzedaż
 • cena: 3 030 000 netto + 23% VAT
 • lokal użytkowy z bankiem

Powierzchnia handlowa wynajęta przez bank na sprzedaż

Warszawa, dzielnica Ochota

Do sprzedania lokal usługowo-handlowy typu witryna na parterze. Lokal jest usytuowany w miejscu o dużym ruchu pieszym i samochodowym. Bank prowadzi działalność w tym miejscu od ponad 15 lat. Aktualna umowa najmu zawarta na czas określony 10 lat. Dodatkowe informacje po kliknięciu przycisku „zobacz pełny opis”.

9,01%Biedronka w woj. śląskim
 • cena: 2 500 000 PLN + 23 VAT
 • miasto w woj. śląskim

Biedronka w woj. śląskim

miasto w woj. śląskim

Do sprzedania wolnostojący budynek wynajmowany przez Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. Umowa najmu obowiązuje do roku 2019. Przychody z tytułu najmu pomniejszone o koszty po stronie właściciela zapewniają roczny dochód operacyjny z nieruchomości w wysokości: 225 229, 00 zł, co w odniesieniu do ofertowej ceny sprzedaży (2 500 000 zł netto), daje stopę kapitalizacji na poziomie: 9,01%.

9,00%Wynajęty retail park na sprzedaż
 • cena: 10 427 744 netto + 23% VAT
 • wynajęte centrum handlowe

Wynajęty retail park na sprzedaż

woj. pomorskie, okolice Trójmiasta

Małe centrum usługowo-handlowe, wynajęte w 100% znajdujące się w okolicy Trójmiasta. Sieciowi najemcy: dyskont, drogeria, moda, apteka, prasa. Długoterminowe umowy najmu zawarte na okresy 5 i 10 lat. Stopa kapitalizacji 9.00% w EUR.