Oferty Inwestycyjne - nieruchomości komercyjne z najemcą

8,05% Sprzedam lokal z najemcą z branży gastronomicznej w Białymstoku

Lokal położony jest przy jednej z głównych ulic handlowych miasta, w bardzo dobrej, przepływowej lokalizacji.  W okolicy m.in. instytucje publiczne, punkty handlowo-usługowe, restauracje. Jest bardzo dobrze wyeksponowany.

7,60% Sprzedam nieruchomość z Żabką we Wrocławiu

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu z operatorem spożywczym - Żabką, położoną w bardzo przepływowej lokalizacji. Bardzo dobrze wyeksponowana, zlokalizowana przy drodze o dużym natężeniu ruchu pieszego. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej. W okolicy liczne lokale usługowe, mueza, banki, restauracje, sklepy.

10%
Tu zamieścimy nową Ofertę Inwestycyjną. Bądź pierwszy!
Zapisz się na powiadomienia!
8,99% Kamienica na starówce z sieciowymi najemcami

Do sprzedania kamienica z najemcami komercyjnymi w centrum jednego z największych miast w województwie małopolskim.

Wiodącym najemcą generującym więkoszść przychodów z najmu z kamienicy jest Rossmann. Pozostali najemcy także mają charakter komercyjny (brak najmu mieszkaniowego). Pozostałe lokale na parterze wynajęte są dwóm innym znanym sieciom oraz jeden na lokalny biznes. Łączny przychód z najmu z kamienicy to ponad 60 000 zł netto miesięcznie

Istotną wartość dodaną stanowi powierzchnia mieszkaniowa na 1 i 2 piętrze. W kamienicy znajduje się ponad 400 m2 powierzchni, którą można zaadoptować na mieszkania, a następnie przeznaczyć je na wynajem lub sprzedaż na rynku mieszkaniowym. Potencjalny przychód z tych mieszkań nie jest uwzględniony w podanym czynszu z kamienicy. Jest to dodatkowa premia dla nabywcy.

Nieruchomość położona jest jednym z największych miast woj. małopolskiego, przy rynku, w rozpoznawalnym i przepływowym miejscu. W sąsiedztwie liczne zabudowania, lokale handlowo-usługowe, placówki oświatowe, urzędy, poczta.

9,46% Na sprzedaż budynek handlowy z bankiem w mieście woj. pomorskiego

Sprzedam budynek handlowy w mieście powiatowym woj. pomorskiego. Nieruchomość położona jest w bardzo przepływowym miejscu, w ciągu lokali usługowo-handlowych. W pobliżu budynku panuje wzmożony ruch samochodowy i pieszy.  W bliskiej odległości znajduje się duży dyskont spożywczy.

7,86% Na sprzedaż lokal z Żabką w Szczecinie
 • 920 000
 • PLN + 23% VAT (możliwość nabycia ze zwolnieniem w VAT)
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w Szczecinie

Szczecin

Sprzedam lokal położony na parterze budynku mieszkalnego przy skrzyżowaniu dwóch ulic. Nieruchomość jest bardzo dobrze wyeksponowana. W sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa z punktami handlowo-usługowymi.

6,94% Na sprzedaż lokal z Żabką w Poznaniu
 • 1 430 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w Poznaniu

Poznań

Lokal położony jest w Poznaniu na parterze nowej inwestycji mieszkaniowej. Lokal posiada szerokie witryny. W sąsiedztwie bardzo dobra infrastruktura komunikacyjna. W bliskiej okolicy znajdują się centra handlowe, restauracje, sklepy, kawiarnie.

7,96% Sprzedam park handlowy w dużym mieście powiatowym aglomeracji warszawskiej

Na sprzedaż retail park położony  w dużym mieście powiatowym woj. mazowieckiego. Przy nieruchomości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz parkingi. W sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa. W bliskiej okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna.

8,26% Lokal z Żabką w Zabrzu
 • 1 070 000
 • PLN (zw z VAT)
 • lokal z Żabką

Lokal z Żabką w Zabrzu

Zabrze

Lokal położony jest w w centrum miasta, przy jego głównej ulicy handlowej. W sąsiedztwie lokalu znajduje się wiele punktów usługowo-handlowych, restauracji, kawiarni, banków oraz zabytków. Lokal położony jest na parterze i ma bardzo dobrze wyeksponowaną witrynę. Wzdłuż ulicy odbywa się ruch pieszy w kierunku dworca kolejowego.

7,65% Na sprzedaż nieruchomość z Biedronką w woj. kujawsko-pomorskim

Sprzedam obiekt komercyjny z długoletnią umową najmu, wynajęty przez Biedronkę. Obiekt znajduje się w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego. Umowa podpisana na 15 lat, z możliwością przedłużenia o kolejny okres.

7,00% Sprzedam lokal z Żabką w Krakowie
 • 1 237 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Krakowie

Kraków

Lokal w trakcie budowy w inwestcycji realizwanej w jednej z naszybciej rozwijaących się dzielcnic Krakowa. Lokal jest narożny, położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. W okolicy gęsta zabudowa mieszkaniowa.

6,75% Sprzedam lokal ze Stokrotką w Warszawie
 • 2 145 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal ze Stokrtoką

Sprzedam lokal ze Stokrotką w Warszawie

Warszawa

Lokal jest narożny i położony jest na parterze budynku mieszkalnego. W okolicy znajdują się punkty handlowo-usługowe i zabudowa mieszkaniowa 10-piętrowa, co zapewnia duży zasób klientów. W bliskiej odległości przystanki tramwajowe i autobusowe.

7,41% Sprzedam nieruchomość z Żabką w Szczecinie

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu z Żabką w Szczecinie położoną w bardzo przepływowym miejscu, w ramach kompleksu handlowo-usługowego. W najbliższym otoczeniu Rossmann, supermarket, centrum handlowe. W dalszym sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna (bloki mieszkalne), co zapewnia stały dopływ klientów.

6,04% Sprzedam lokal z Carrefour w Warszawie

Sprzedam lokal w nowym budynku mieszkalnym w Warszawie. Lokalizacja o dużym natężeniu ruchu, bezpośrednio przy przystanku autobusowym, wśród gęstej zabudowy, jednak z niewielką liczbą lokali handlowo-usługowych co ogranicza możliwość powstania nowej konkurencji w pobliżu. Wynajęty przez Carrefour w modelu 5+5 od 2022 r. Czynsz indeksowany inflacją.

8,89% Sprzedam Żabkę w mieście woj. małopolskiego

Na sprzedaż lokal usługowy położony w mieście w woj. małopolskim. Lokal jest narożny, położony w bardzo przepływowym miejscu. Duży ruch pieszy, samochodowy i autobusowy.

7,01% Biedronka na sprzedaż w woj. mazowieckim

Sprzedam obiekt komercyjny z długoletnią umową najmu, wynajęty przez Biedronkę. Położony jest w bardzo przepływowej lokalizacji o dużym potencjale nabywczym. W sąsiedztwie obiekty z sieciowymi najmecami.

6,23% Na sprzedaż lokal z najemcą z branży spożywczej w Warszawie

Na sprzedaż lokal wynajęty przez sieciowego najemcę z branży spożywczej z dostawą do domu położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku mieszkalnego. W bliskim sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa intensywna zabudowa wielorodzinna. Lokal witrynami zwrócony w stronę osiedla.

6,69% Sprzedam lokal z wynajętym przedszkolem w Warszawie
 • 4 065 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z przedszkolem

Sprzedam lokal z wynajętym przedszkolem w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty z przedszkolem w Warszawie położony na dużym osiedlu mieszkaniowym. Przy samym budynku znajduje się przystanek autobusowy. W bliskiej okolicy liczne punkty handlowo-usługowe oraz intensywna zabudowa wielorodzinna głównie 10- piętrowa. Lokal posiada bardzo dobre parametry techniczne, duża witryna, wysokie pomieszczenia.

7,00% Sprzedam lokal z przychodnią medyczną w Warszawie
 • 6 857 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z przychodnią medyczną w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal wynajęty przez centrum medyczne położone w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Warszawie. W sąsiedztwie bloki mieszkalne, szkoła, komenda policji, poczta.  Lokal jest narożny, bardzo dobrze wyeksponowany. W bliskiej odległości przystanek tramwajowy.

5,80% Na sprzedaż apartament w hotelu Lake Hill Resort and Spa w Karkonoszach

Sprzedam apartament w czterogwiazdkowym kompleksie hotelowym Lake Hill Resort and SPA w Sosnówce przy ulicy Tyrolskiej. Lokal znajduje się w budynku hotelowym (I etap) o podwyższonym standardzie z dostępnym w tym samym budynku basenem i restauracją. Lokal jest w pełni wyposażony (w cenie zakupu) z widokiem na Zalew Sosnówka oraz góry.  Najemcą jest doświadczony operator hotelowy. Umowa najmu zawarta na 10 lat, ze stałym comiesięcznym czynszem z opcją przedłużenia na kolejne 10 lat do 2039 r.

6,87% Sprzedam obiekt handlowy z Pepco w woj. małopolskim

Sprzedam nieruchomość komercyjną wynajętą sieciowym i rozpoznawalnym najemcom, m.in. Pepco. Znajduje się ona tuż obok bardzo popularnego marketu spożywczego oraz przy skrzyżowaniu dwóch ulic. Przed obiektem parking dla klientów. W okolicy zabudowa mieszkaniowa oraz szkoła podstawowa.

6,68% Sprzedam Biedronę w woj. dolnośląskim

Sprzedam nieruchomość z budynkiem handlowym wynajętym przez sklep Biedronka należacy do spółki Jeronimo Martins Polska. Obiekt jest zlokalizowany przy ulicy, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Przed budynkiem dostępny jest parking dla klientów sklepu na ok 25 samochodów.

6,77% Sprzedam wynajęte lokale handlowo-usługowe w Szczecinie
 • 9 065 000
 • PLN + 23% VAT (2 014 500)
 • pakiet wynajętych lokali

Sprzedam wynajęte lokale handlowo-usługowe w Szczecinie

Szczecin

Na sprzedaż lokale handlowo-usługowe wynajęte przez podmioty z branży finansowej i medycznej. Znajdują się na parterze budynku mieszkalnego, witrynami skierowanymi w stronę ulicy. W sąsiedztwie bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (autobusy i tramwaje). W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa.

6,69% Sprzedam lokal z placówką edukacyjną w Szczecinie
 • 1 492 000
 • PLN + 23% VAT (331 500 EUR)
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z placówką edukacyjną w Szczecinie

Szczecin

Nieruchomość położona w Szczecinie w rozpoznawalnym i przepływowym miejscu. Lokal zwrócony witrynami w stronę ruchliwej ulicy. Jest bardzo dobrze wyeksponowany, ma szerokie witryny. W sąsiedztwie bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (autobusy i tramwaje). W najbliższym otoczeniu liczne punkty handlow-usługowe i gęsta zabudowa mieszkaniowa.

7,41% Sprzedam lokal z Żabką we Wrocławiu
 • 1 890 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką we Wrocławiu

Wrocław

Lokal wynajęty przez Żabkę położony jest na parterze budynku mieszkalnego wielrodzinnego, położonego przy skrzyżowaniu bardzo ruchliwych i przepływowych ulic. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (blisko przystanki tramwajowe i autobusowe). W sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa z punktami handlowo-usługowymi.

6,16% Sprzedam lokal z najemcą w Szczecinie
 • 765 000
 • PLN + 23% VAT (170 000 EUR)
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z najemcą w Szczecinie

Szczecin

Lokal zlokalizowany jest w Szczecinie przy skrzyżowaniu dwóch przepływowych ulic. Położony jest na parterze budynku, w pierzi kamienic. W bliskim otoczeniu liczne lokale handlowo-usługowe, muzea, resturacje. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane (blisko znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe).  Lokal posiada witryny, zwrócone w kierunku ruchu samochodowego i pieszego.

6,27% Sprzedam lokal z klubokawiarnią we Wrocławiu
 • Zapytaj o cenę
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z klubokawiarnią we Wrocławiu

Wrocław

Lokal wynajęty przez klubokawiarnię w bardzo rozpoznawalnym i przepływowym miejscu Wrocławia. W sąsiedztwie bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (autobusy i tramwaje), dostęp do lokali handlowo-usługowych, obiektów użyteczności publicznej. Lokal jest narożny i bardzo dobrze wyeksponowany.

8,10% Retail park w mieście woj. małopolskiego

Na sprzedaż obiekt handlowy w jednym z miast woj. małopolskiego. Jednym z wiodących najemców jest Rossmann. Obiekt jest dwukondygnacyjny. W sąsiedztwie budynku znajdują się głównie duże osiedla mieszkalne (zabudowa jednorodzinna oraz wielorodzinna), stacja benzynowa i sklepy m.in. Kaufland i Biedronka.

9,05% Sprzedam nieruchomość z bankiem w woj. śląskim

Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym woj. śląskiego. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, restauracje, kawiarnie, duży market spożywczy oraz dworzec kolejowy. Budynek jest bardzo dobrze wyeksponowany z parkingiem dla klientów.

10,18% Kompleks lokali z sieciowymi najemcami w centrum Lublina
 • 8 476 000
 • PLN + 23% VAT (1 883 577 EUR)
 • sieciowi najemcy

Kompleks lokali z sieciowymi najemcami w centrum Lublina

Śródmieście Lublina

Sprzedam lokale w Śródmieściu Lublina w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej z licznymi punkami handlowo-usługowymi. Lokale są bardzo dobrze wyeksponowane, położone przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego.

7,01% Sprzedam lokal z najemcą z branży medycznej w Warszawie
 • 2 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • najemca z branży medycznej

Sprzedam lokal z najemcą z branży medycznej w Warszawie

Warszawa

Lokal wynajęty przez sieciowego i ogólnopolskiego najemcę z branży medycznej położony jest na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Lokal jest narożny, bardzo dobrze widoczny zarówno z chodnika jak i ulicy. W sąsiedztwie dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (blisko przystanek autobusowy oraz planowana stacja metra w zasięgu dojścia pieszego). W okolicy osiedla mieszkaniowe, sklepy, placówki edukacyjne.

7,47% Sprzedam lokal z placówką edukacyjną w aglomeracji warszawskiej

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu z placówką edukacyjną, położoną w centrum rewitalizowanej części miasta. W blisiej okolicy znajdują się szkoły, sklepy, urzędy, przychodnie lekarskie. Do lokalu przynależy ogrodzony ogródek.

8,61% Na sprzedaż nieruchomość z bankiem w Bielsku-Białej

Sprzedam nieruchomość z budynkiem w całości wynajętym przez bank. Obiekt zlokalizowany w pierzei budynków z lokalami handlowo-usługowymi na parterach. W okolicy gęsta zabudowa.

8,00% Sprzedam lokal z rozpoznawalnym najemcą w Krakowie

Sprzedam lokal wynajęty przez rozpoznawalnego najemcę, mającego kilkaset sklepów w Polsce. Lokal położony jest na parterze budynku, w bardzo dobrze wyeksponowanym i przepływowym miejscu. W otoczeniu gęsta zabudowa mieszkaniowa oraz liczne punkty usługowo-handlwe, restauracje, parki, szkoły.

6,83% Sprzedam lokal wynajęty przez żłobek w Warszawie
 • 1 350 000
 • PLN (zwolnione z VAT)
 • lokal ze żłobkiem

Sprzedam lokal wynajęty przez żłobek w Warszawie

Warszawa

Lokal wynajęty przez żłobek położony jest na parterze, w narożniku budynku, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. W obecnym miejscu funkcjonuje już od kliku lat. W sąsiedztwie bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (blisko przystanek tramwajowy i autobusowy, stacja metra w zasięgu dojścia pieszego).

8,40% Sprzedam park handlowy w woj. pomorskim
 • 6 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w woj. pomorskim

woj. wielkopolskie

Na sprzedaż park handlowy przy drodze wojewódzkiej w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej. Przy budynku dostępne są miejsca parkingowe dla klientów sklepów. Budynek wolnostojący wynajęty został trzem sieciowym markom, wśród nich m.in. Pepco.

8,95% Na sprzedaż nieruchomość z operatorem spożywczym w woj. mazowieckim

Nieruchomość położona jest w województwie mazowieckim przy ulicy. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa, szkoła podstawowa, biblioteka. Dla klientów dostępne są miejsca parkingowe.

7,14% Na sprzedaż nieruchomość z sieciowym operatorem spożywczym w mieście woj. warmińsko-mazurskiego

Sprzedam nieruchomość wynajętą sieciowemu i rozpoznawalnego operatorowi spożywczemu. Nieruchomość położona jest przy skrzyżowaniu z drogą krajową. W najbliższej okolicy znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz popularne dyskonty spożywcze. Nieruchomość jest bardzo dobrze wyeksponowana.

8,01% Sprzedam budynek z Pepco w woj. dolnośląskim

Sprzedam budynek handlowo-usługowy z wiodącym najemcą jakim jest Pepco. Nieruchomość jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie rozpoznawalnego i popularnego dyskontu spożywczego jakim jest Biedronka. Przed obiektem jest parking dla klientów sklepu. W okolicy zabudowa mieszkaniowa, Żabka, szkoła, punkty handlowo-usługowe. 

6,99% Retail park na sprzedaż w woj. dolnośląskim

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta przez sieciowych najemców, m. in. Pepco i Rossmanna. W ramach nieruchomości znajduje się również pusty lokal przeznaczony do wynajęcia. Nieruchomość położona jest przy ulicy i bardzo dobrze wyeksponowana. Na jej terenie jest dostępny parking dla klientów sklepu. W sasiedztwie znajduje się duży dyskont spożywczy.

7,10% Sprzedam park handlowy z Rossmannem w woj. mazowieckim

Obiekt jest wynajęty dwóm rozpoznawanym sieciowym najemcom, m.in. Rossmannowi. W sąsiedztwie położony jest popularny dyskont spożywczy.  W okolicy zabudowa mieszkaniowa oraz handlowo-usługowa. Przy parku handlowym znajduje się ogólnodostępny parking dla klientów sklepu.

 

7,49% Sprzedam park handlowy w woj. lubuskim
 • 18 065 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w woj. lubuskim

miasto woj. lubuskiego

Nieruchomość położona w jednym z miast woj. lubuskiego. Park handlowy wynajęty jest ogólnopolskim wiodącym najemcom, m.in. Pepco - europejską siecią dyskontów oferującą produkty dla domu i odzież. W okolicy jest zabudowa mieszkaniowa, a w sąsiedztwie rozpoznawalny market spożywczy. Przed obiektem ogólnodostępny parking dla klientów.

7,15% Sprzedam park handlowy w woj. opolskim
 • 17 604 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w woj. opolskim

woj. opolskie

Na sprzedaż retail park wynajęty w całości przez sieciowe marki m.in. Rossmann, CCC, Pepco. W bliskim sąsiedztwie dwa rozpoznawalne markety handlowe. Przed obiektem odstępne są miejsca parkingowe dla klientów sklepu. W okolicy zabudowa mieszkaniowa oraz przedszkola.

7,23% Na sprzedaż retail park w mieście powiatowym woj. wielkopolskiego

Obiekt handlowy położony jest w jednym z miast woj. wielkopolskiego. Wiodącymi najemcami są Rossmann i Pepco. Obiekt jest jednokondygnacyjny. W sąsiedztwie duży dyskont spożywczy.  

7,19% Na sprzedaż w 100% skomercjalizowany park handlowy w woj. zachodniopomorskim

Nieruchomość położona jest w przepływowej lokalizacji w jednym z miast woj. zachodniopomorskiego. Wiodącymi najemcami są Pepco i Rossmann. W sąsiedztwie znany dyskont spożywczy oraz stacja paliw. W najbliższym otoczeniu punkty usługowo-handlowe, budynki użyteczności publicznej, zabudowa mieszkaniowa. Obiekt jest bardzo dobrze wyeksponowany, lokale posiadają szerokie witryny. Parking dla klientów sklepów znajduje się już przy budynku.

7,02% Sprzedam nieruchomość z Rossmannem w mieście woj. zachodniopomorskiego

Na sprzedaż nieruchomość położona przy ulicy w bardzo przepływowej lokalizacji. W najbliższym otoczeniu gęsta zabudowa mieszkaniowa i handlowa. Witryny szerokie, skierowane w stronę ruchu samochodowego i pieszego.

7,00% Na sprzedaż obiekt wynajęty rozpoznawalnej marce sieciowej

Sprzedam nieruchomość wynajętą znanej sieciowej firmie handlowej. Obiekt położony jest blisko ulicy przy bardzo dużym hipermarkecie z parkingiem samochodowym. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa. Bardzo dobra ekspozycja witryn sklepu na ruch samochodowy oraz na klientów wchodzących do marketu spożywczego.

6,92% Na sprzedaż park handlowy w woj. wielkopolskim

Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej w jednym z miast woj. wielkopolskiego. Wiodącym najemcą jest Kik Textil. W sąsiedztwie znany supermarket. Przed obiektem parking samochodowy.

7,40% Sprzedam budynek handlowy z Rossmannem w woj. zachodniopomorskim

Na sprzedaż nieruchomość położona przy głównej ulicy handlowej miasta. Miejsce jest bardzo przepływowe. Duży ruch pieszy i samochodowy. W najbliższym otoczeniu liczne punkty usługowo-handlowe, liceum, poczta.

7,31% Sprzedam obiekt z sieciowym najemcą w woj. wielkopolskim

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową z sieciowym najemcą z branży RTV, AGD. Obekt położony w otoczeniu licznych lokali handlowo-usługowych. W sąsiedztwie bardzo rozpoznawalny operator spożywczy. Są dostępne również miejsca parkingowe dla klientów sklepu.

7,10% Retail park z Pepco w woj. łódzkim

Sprzedam park handlowy wynajęty m.in. Pepco. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, szkoły podstawowej i dyskontów spożywczych. Przy obiekcie znajduje się parking dla klientów sklepu.  Lokale mają bardzo szerokie witryny, położone są na parterze obiektu.

7,22% Na sprzedaż retail park w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego

Sprzedam park handlowy w 100% wynajęty sieciowym najemcom. Nieruchomość położona jest w pobliżu ruchliwej drogi krajowej. W najbliższej okolicy znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz popularne dyskonty spożywcze. Lokale mają bardzo szerokie witryny, położone są na parterze obiektu.

8,13% Na sprzedaż retail park w aglomeracji warszawskiej

Sprzedam park handlowy położony w aglomeracji warszawskiej. Obok znajduje się rozpoznawalny dyskont spożywczy. Przy nieruchomości dostępny jest parking dla klientów sklepów. W okolicy zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

8,00% Na sprzedaż budynek handlowy w Łodzi
 • 4 180 000
 • PLN + 23% VAT
 • budynek z najemcą

Na sprzedaż budynek handlowy w Łodzi

Łódź

Sprzedam obiekt handlowy położony w Łodzi wynajęty kilku rozpoznawalnym najemcom, m.in. aptece. Budynek jest jednokondygnacyjny. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe przeznaczone dla klientów.W sąsiedztwie znajdują się głównie duże osiedla mieszkalne oraz znany dyskont spożywczy.

6,29% Na sprzedaż w 100% skomercjalizowany budynek w Warszawie (przedszkole)

Z najemcami podpisane są długoletnie umowy (5+5 lat), które przynoszą właścicielowi stabilne przychody. Każdy z najemców prowadzi rentowną, stabilną działalność i chce kontynuować najem swojego lokalu.

Głównym najemcą obiektu jest doskonale prosperujące przedszkole. Jak pokazuje doświadczenie (ze względu na liczne dopłaty i dofinansowania dla przedszkoli i żłobków) jest to branża najbardziej odporna na wszelkiego rodzaju ograniczenia, czy ekonomiczne perturbacje. Zwracamy uwagę, że nawet w czasach pandemii i najsilniejszego lockdownu żłobki i przedszkola pozostały otwarte.

7,10% Na sprzedaż pasaż handlowy w mieście woj. wielkopolskiego

Sprzedam pasaż handlowy z wynajętymi lokalami handlowo-usługowymi. Nieruchomość położona jest w centrum miasta, otoczona gęstą zabudową mieszkaniową wraz z instytucjami użytku publicznego oraz punktami handlowo-usługowymi. Lokale mają bardzo szerokie witryny, położone są na parterze nowoczesnego obiektu. Dla klientów dostępne są miejsca parkingowe.

5,92% Sprzedam lokal wynajęty przedszkolu w aglomeracji warszawskiej

Lokal wynajęty przez przedszkole o wieloletniej i bardzo dobrej pozycji na rynku. Położony jest na parterze, w narożniku budynku, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz jednorodzinnej na osiedlu mieszkaniowym. W obecnym miejscu funkcjonuje już od kliku lat i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców.

To już wszystkie oferty, ale poczekaj! Mamy ich więcej!

Niektóre nieruchomości oferujemy tylko w ramach sprzedaży dyskretnej, bez ich publikacji w internecie. Zainteresowany?
8,61% Sprzedam lokal z Delikatesami Centrum w woj. łódzkim
 • 2 395 000
 • PLN + 23% VAT
 • Delikatesy Cetrum

Sprzedam lokal z Delikatesami Centrum w woj. łódzkim

aglomeracja łódzka

Na sprzedaż lokal wynajęty Delikatesom Centrum, zlokalizowany w dużym mieście w aglomeracji łódzkiej. Położony na parterze budynku mieszkalnego. Lokal jest bardzo dobrze widoczny z ulicy oraz chodnika. Witryny wychodzą na przejście dla pieszych. W sąsiedztwie znaczna liczba mieszkańców w blokach 4-10 piętorwych, przy bardzo małym nasyceniu innymi lokalami użytkowymi.

7,06% Na sprzedaż wynajęte lokale w Poznaniu
 • 1 721 000
 • PLN + 23% VAT (382 500 EUR)
 • lokale z najemcami

Na sprzedaż wynajęte lokale w Poznaniu

Poznań

Lokale znajdują się w centrum Poznania w bardzo przepływowej lokalizacji. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane - bliska odległość do przystanków autobusowych i tramwajowych. Witryny lokali skierowane w stronę ulicy.  W otoczeniu gęsta zabudowa, hotele, muzea, place, restauracje.

8,12% Sprzedam nieruchomość z Pepco w mieście w woj. łódzkim
 • 3 600 000
 • PLN + 23% VAT
 • Pepco

Sprzedam nieruchomość z Pepco w mieście w woj. łódzkim

miasto w woj. łódzkim

Na sprzedaż nieruchomość wolnostojąca, wynajęta przez Pepco położona w atrakcyjnym miejscu handlowym. W sąsiedztwie znajduje się m. in. Biedronka oraz inne znane i rozpoznawalne ogólnopolskie sieci handlowe. W okolicy zabudowa mieszkaniowa, handlowa oraz instytucje użyteczności publicznej.

9,50% LIDL - obiekt wynajęty przez LIDL na sprzedaż
 • 34 669 474
 • PLN
 • 4700 m2

LIDL - obiekt wynajęty przez LIDL na sprzedaż

Lublin

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny park handlowy w Lublinie. Głównyn najemcą jest LIDL.

Ponadto w parku występują też inni sieciowi najemcy (m.in. Pepco, Rossmann). Długie świeże umowy najmu. NOI na poziomie 716 000 EUR rocznie. Przy ofertowej rentowności sprzedaży w wysokości 9,5% daje to wycenę w wysokości  7 536 842 EUR (przy kursie EUR/PLN 4,6 wycena w złotych to  34 669 474 zł)

9,63% Sprzedam park handlowy w woj. łódzkim
 • 8 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w woj. łódzkim

miasto w woj. łódzkim

Na sprzedaż retail park położony w mieście woj. łódzkiego. Budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny, znajduje się przy głównej ulicy miasta. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

10,30% Delikatesy Centrum w woj. dolnośląskim
 • 1 660 000
 • zwolnienie z VAT
 • Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum w woj. dolnośląskim

miasto woj. dolnośląskiego

Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowy położony przy głównej ulicy miejscowości. Jednym z wiodących najemców są Delikatesy Centrum. Obiekt jest jednokondygnacyjny. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa oraz inne obiekty handlowe m.in. Rossmann.

7,58% Sprzedam lokal wynajęty przez Dużego Bena w Poznaniu
 • 770 000
 • PLN + 23% VAT
 • Duży Ben

Sprzedam lokal wynajęty przez Dużego Bena w Poznaniu

Poznań

Lokal wynajęty przez sklep będący w sieci największego alkoholowego operatora w Polsce. Położony jest na parterze, na osiedlu mieszkaniowym. W okolicy zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty usługowo-handlowe i sklepy.

8,00% Sprzedam lokal użytkowy wynajęty przez Żabkę woj. wielkopolskim
 • 772 000
 • PLN + 23% VAT
 • Żabka

Sprzedam lokal użytkowy wynajęty przez Żabkę woj. wielkopolskim

woj. wielkopolskie

Sklep z Żabką znajduje się w jednym z miast województwa wielkopolskiego. Położony jest na parterze na dużym osiedlu mieszkaniowym wielorodzinnym, w miejscu generującym spory ruch klientów. W otoczeniu dominują bloki bez lokali użytkowych, co ogranicza podaż dostępnych lokali handlowych. 

5,79% Sprzedam Biedronkę w aglomeracji krakowskiej
 • 10 000 000
 • PLN + 23% VAT
 • Biedronka

Sprzedam Biedronkę w aglomeracji krakowskiej

aglomaracja krakowska

Sprzedam nieruchomość z operatorem spożywczym - Biedronką. Biedronka jest największą siecią handlową w Polsce pod względem liczby sklepów. Położona jest w bardzo przepływowej lokalizacji, w sąsiedztwie punktów usługowo-handlowych z rozpoznawalnymi markami sieciowymi. Przed obiektem znajduje się parking dla klientów skelpu.

7,00% Sprzedam park handlowy z wiodącym najemcą - Biedronką
 • Zapytaj o cenę
 • 2574 m2

Sprzedam park handlowy z wiodącym najemcą - Biedronką

aglomeracja krakowska

Park handlowy (w trakcie budowy, a więc już pierwszy czynsz trafi do kupującego) w mieście przylegającym do Krakowa - gmina 45000 mieszkańców, miasto 25000 mieszkańców. Park handlowy wynajęty jest przez 4 sieciowych najemców rozpoznawalnych w całej Polsce. Obok parku handlowego znajduje się Biedronka (wspólny parking). Dostępne są miejsca parkingowe (70) dla klientów sklepów. W okolicy jest zabudowa mieszkaniowa oraz obiekty handlowo-usługowe.

Łączna powierzchnia parku 2574m2.

7,60% Sprzedam park handlowy w dużym mieście powiatowym woj. wielkopolskiego
 • 11 810 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w dużym mieście powiatowym woj. wielkopolskiego

miasto powiatowe

Na sprzedaż retail park położony w dużym mieście powiatowym przy skrzyżowaniu drogi krajowej i wojewódzkiej. W okolicy znajdują się budynki użyteczności publicznej,  urzędy, straż pożarna, restauracje oraz zabudowa mieszkaniowa. Przy obiekcie dostępny jest parking dla klientów sklepów.

7,02% Na sprzedaż lokal z najemcą Żabka w Chorzowie
 • 850 000
 • PLN + 23% VAT
 • Żabka

Na sprzedaż lokal z najemcą Żabka w Chorzowie

Chorzów

Lokal wynajęty przez Żabkę położony jest przy jednej w głównych ulic miasta. W sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa oraz handlowo-usługowa. Okolica charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu samochodowego i pieszego.  Lokal jest bardzo dobrze wyeksponowany. W pobliżu znajdują się ogólnodostepne miejsca parkingowe.

8,27% Sprzedam lokal z Żabką w Poznaniu
 • 880 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Poznaniu

Poznań

Lokal położony jest w na parterze budynku wielorodzinnego. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa, lokale usługowo-handlowe. W okolicy przystanki tramwajowe i autobusowe. Umowa najmu zawarta w 2020 na 10 lat w formacie 4+6. 

7,19% Na sprzedaż lokal z najemcą z branży gastronomicznej w Warszawie
 • 967 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z gastronomią

Na sprzedaż lokal z najemcą z branży gastronomicznej w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal z najemcą z branży gastronomicznej – polska sieć licząca kilkadziesiąt lokali. Lokal położony jest w Warszawie na nowym osiedlu mieszkaniowym. Okolica jest dobrze skomunikowana. W bliskiej odległości przechodzą dwie duże arterie komunikacyjne miasta.

6,00% Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 1 407 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Lokal jest położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ruchliwej ulicy. Jest bardzo dobrze wyeksponowany. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, lokale handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola oraz park.

8,52% Na sprzedaż Pepco w woj. wielkopolskim
 • 4 782 000
 • PLN + 23% VAT
 • Pepco

Na sprzedaż Pepco w woj. wielkopolskim

woj. wielkopolskie

Na sprzedaż obiekt wynajęty przez Pepco w woj. wielkopolskim. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie dużego marketu spożywczego. Posiada szerokie witryny i jest dobrze wyeksponowana. W okolicy zabudowa mieszkaniowa i budynek oświaty.

7,90% Sprzedam park handlowy w Warszawie
 • Zapytaj o cenę
 • retail park

Sprzedam park handlowy w Warszawie

Warszawa, Ursynów

Na sprzedaż retail park położony w Warszawie w jednej z najbardziej zurbanizowanych dzielnic stolicy. W bliskiej okolicy pełny dostęp do infrastruktury komunikacyjnej. W najbliższym otoczeniu zabudowania mieszkaniowe i tereny rekreacyjne.  Nieruchomość ma witryny skierowane w stronę ulicy generującej duży ruch samochodowy z możliwością dogodnego zjazdu i zaparkowania przed budynkiem. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, zjazd na trasę ekspresową umożliwiającą szybki dojazd z sąsiednich dzielnic. Stacja metra linii M1 w odległości ok. 1km.

6,62% Lokal z najemcą z branży handlowej w Warszawie
 • 1 874 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z najemcą z branży handlowej w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty przez najemcę z branży sportowej położony na parterze budynku mieszkalnego w otoczeniu intensywnej zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej (głównie 10-piętrowej) i punktów usługowo-handlowych. Lokal witrynami skierowany w stronę bardzo ruchliwej ulicy stanowiącej oś komunikacyjną dzielnicy. Lokal posiada bardzo dobre parametry techniczne, duża witryna, wysokie pomieszczenia, brak ograniczeń konstrukcyjnych – lokal typu open space o kształcie prostokąta.

7,82% Na sprzedaż nieruchomość z paczkomatem InPost w Warszawie
 • Zapytaj o cenę
 • lokal z paczkomaty InPost

Na sprzedaż nieruchomość z paczkomatem InPost w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty przez paczkomaty InPost – operatora logistycznego dysponującego siecią blisko 20 tys. paczkomatów w Polsce. Nieruchomość położona w otoczeniu zabudowany mieszkaniowej w nowym budynku mieszkalnym. W bliskiej odległości przystanek autobusowy.

6,50% Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą z branży spożywczej
 • 1 378 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą z branży spożywczej

Warszawa

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta sieciowej firmie działającej w branży spożywczej posiadającej kilkaset punktów sprzedaży w Polsce. Lokal położony na parterze w sąsiedztwie piekarni. W bliskiej okolicy gęsta zabudowa mieszkaniowa.

6,50% Na sprzedaż lokal z sieciową piekarnią Putka w Warszawie
 • 1 334 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z piekarnią

Na sprzedaż lokal z sieciową piekarnią Putka w Warszawie

Warszawa

Putka to najpopularniejsza sieć pierkani w Warszawie i okolicach. Jak każdy lokal wynajmowany przez tą sieć, przedmiotowa nieruchomość położona jest na dużym osiedlu mieszkaniowym o bardzo gęstej zabudowie.  W okolicach lokalu mieszka bardzo dużo klientów sklepu, codziennie kupujących w tym punkcie świeże pieczywo. 

6,50% Sprzedam lokal wynajęty przez klinikę medycyny estetycznej w Warszawie
 • 2 745 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal wynajęty przez klinikę medycyny estetycznej w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego w ciągu lokali handlowo-usługowych. W sąsiedztwie intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z zagospodarowaną zielenią. W okolicy liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoły, przedszkola, SPA. Lokal posiada witryny skierowane stronę ulicy.

7,90% Sprzedam lokal z Żabką w aglomeracji warszawskiej
 • 810 000
 • PLN + 23% VAT
 • Żabka

Sprzedam lokal z Żabką w aglomeracji warszawskiej

aglomeracja warszawska

Lokal położony jest na bardzo dużym osiedlu mieszkaniowym zamieszkanym w dużym stopniu przez rodziny z dziećmi. W pobliżu znajdują się punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, sklepy, galeria handlowa, przychodnie lekarskie.

9,21% Sprzedam lokal w Łodzi z podpisaną umową z Rossmannem
 • 2 000 000
 • PLN + 23% VAT
 • Rossmann

Sprzedam lokal w Łodzi z podpisaną umową z Rossmannem

Łódź

Lokal znajduje się w bardzo rozpoznawalnej i przepływowej lokalizacji, w sąsiedztwie najważniejszych instytucji miasta. Jest położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami Łodzi. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe oraz liczne lokale handlowo-usługowe. Budynek w dobrym stanie technicznym, przy czym rok budowy umożliwia amortyzowanie lokalu w ewidencji środków trwałych ze stawką 10% rocznie.

7,23% Lokal z Żabką w województwie opolskim
 • 750 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą Żabka

Lokal z Żabką w województwie opolskim

miasto w woj. opolskim

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta. W sąsiedztwie lokale usługowo-handlowe, Poczta Polska, liceum, restauracje. Lokal jest bardzo dobrze wyeksponowany, wyposażony w szerokie witryny.

7,27% Na sprzedaż lokal z najemcą w Warszawie - branża kosmetyczna
 • 665 000
 • PLN + 23% VAT
 • 48 m2

Na sprzedaż lokal z najemcą w Warszawie - branża kosmetyczna

Warszawa

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową z najemcą z branży beauty. Lokal bardzo dobrze wyeksponowany, widoczny z ulicy oraz chodnika, zlokalizowany przy drodze na nowym osiedlu mieszkaniowym. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej.

Umowa z najemcą  jest podpisana na czas nieokreślony. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS. Lokal posiada udział  w prawie własności gruntu bez konieczności uiszczania opłaty przekształceniowej.

7,24% Sprzedam lokal wynajęty na salon fryzjerski w Warszawie
 • 580 000
 • PLN + 23% VAT
 • 42 m2

Sprzedam lokal wynajęty na salon fryzjerski w Warszawie

Warszawa Białołęka

Sprzedam lokal wynajęty na działalność fryzjerską. Nieruchomość położona jest na parterze nowego budynku mieszkalnego, posiada szerokie witryny i jest bardzo dobrze widoczna od strony ulicy. W okolicy bardzo intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z punkami usługowo-handlowymi oraz dogodną komunikacją miejską. Zwracamy uwagę na atrakcyjną stopę zwrotu (7,25%), w szczególności jak na tak mały wolumen transakcji (580 000 zł netto + VAT). 

Umowa najmu została zawarta na czas określony 5 lat (biegnie od połowy 2022)  z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Lokal posiada udział w prawie własności gruntu.

7,41% Na sprzedaż Pepco w Trójmieście
 • Zapytaj o cenę
 • Pepco

Na sprzedaż Pepco w Trójmieście

Trójmiasto

Do sprzedania nieruchomość wynajęta przez Pepco, położona w bardzo dobrej lokalizacji, naprzeciwko dużego marketu spożywczego. W okolicy zabudowania mieszkaniowe stanowiące zaplecze potencjalnych klientów obiektu. W bliskiej odległości przystanek autobusowy komunikacji miejskiej.

7,50% Biedronka na sprzedaż
 • 7 900 000
 • PLN + 23% VAT
 • Biedronka

Biedronka na sprzedaż

miasto w woj. warmińsko-mazurskim

Sprzedam nieruchomość z długoletnią umową najmu podpisaną przez Biedronkę. Obiekt znajduje się w centrum miasta, przy jednej z głównych ulic. Wokół zabudowa mieszkaniowa, co stanowi stały zasób potencjalnych klientów sklepów.  

7,07% Sprzedam lokal z gastronomią we Wrocławiu
 • 2 070 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z gastronomią

Sprzedam lokal z gastronomią we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal wynajęty przez najemcę z branży gastronomicznej znajdujący się na terenie rozwiniętego i zagospodarowanego osiedla mieszkaniowego. Lokal jest narożny, bardzo dobrze wyeksponowany. W okolicy inne punkty usługowo-handlowe, osiedla mieszkaniowe, szkoły. W bliskiej odległości przystanek tramwajowy.

6,50% Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 2 236 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Lokal położony jest w Warszawie w bardzo dobrej i przepływowej lokalizacji. Znajduje się na parterze wielorodzinnego budynku. Jest bardzo dobrze wyeksponowany, ma szerokie witryny. Przy budynku zlokalizowany jest przystanek autobusowy.

Z Żabką podpisana jest 10-letnia umowa najmu. Lokal posiada udział  w prawie własności gruntu.

7,69% Lokal z restauracją w Warszawie
 • 1 950 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z restauracją

Lokal z restauracją w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty przez restaurację w Warszawie. Położony w rozpoznawalnym miejscu stolicy. Znajduje się na parterze, w sąsiedztwie innych lokali handlowo-usługowych. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Wzdłuż ulicy ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Z najemcą została zawarta wieloletnia umowa na czas określony zabezpieczona kaucją. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

7,00% Na sprzedaż lokal z Żabką w Trójmieście
 • 1 207 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w Trójmieście

Trójmiasto

Sprzedam lokal wynajęty przez Żabkę - największą sieć sklepów spożywczych typu convenience w Polsce. Lokal położony jest na parterze nowego osiedla, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Oddanie inwestycji na koniec 2022 r.

7,00% Lokal z przychodnią weterynaryjną w Warszawie
 • 1 610 000
 • PLN + 23% VAT
 • przychodnia weterynaryjna

Lokal z przychodnią weterynaryjną w Warszawie

Warszawa

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie przy ruchliwej ulicy. Jest przepływowy, narożny, bardzo dobrze widoczny dla przechodniów. W sąsiedztwie liczne zabudowania mieszkaniowe, bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej. W bliskiej okolicy sklepy, przychodnie, szkoły, apteki, drogerie.

8,33% Retail park z sieciowymi najemcami (m.in Rossmann, Pepco) w woj. dolnośląskim
 • 7 400 000
 • PLN + 23% VAT
 • retail park

Retail park z sieciowymi najemcami (m.in Rossmann, Pepco) w woj. dolnośląskim

miasto w woj. dolnośląskim

Obiekt jest wynajęty w 100%. Położony jest blisko centrum handlowego miasta oraz przy wiodącym ogólnopolskim dyskoncie spożywczym. 

7,01% Sprzedam aparthotel w Karpaczu przy ulicy Sarniej 11
 • 465 000
 • PLN + 23% VAT
 • aparthotel

Sprzedam aparthotel w Karpaczu przy ulicy Sarniej 11

Karpacz

Na sprzedaż apartament w kompleksie aparthotelowym Green Mountain Hotel & Apartments w Karpaczu przy ulicy Sarniej 11. Lokal znajduje się w budynku hotelowym o podwyższonym standardzie, dla gości dostępne są m.in. SPA, Salon Partnerski dr Ireny Eris, basen i restauracja. Najemcą jest doświadczony operator hotelowy Osada Śnieżka, prowadzący już podobne obiekty w Szklarskiej Porębie (Blue Mountain Resort) i Łomnicy (Osada Śnieżka). Umowa najmu zawarta na 10 lat, ze stałym, comiesięcznym czynszem.

Do lokalu przynależy miejsce postojowe zewnętrzne. Lokal wykończony pod klucz, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów ze strony inwestora. Hotel działa od grudnia 2018r. Czynsz indeksowany o wskaźnik inflacji.

7,98% Lokal z bankiem w woj. zachodniopomorskim
 • 1 800 000
 • PLN + 23% VAT
 • bank

Lokal z bankiem w woj. zachodniopomorskim

miasto w woj. zachodniopomorskim

Lokal jest narożny, położony w centrum miasta, w przepływowym miejscu. Znajduje się na parterze kamienicy, w pierzei budunków. W sąsiedztwie liczne obiekty użyteczności publicznej oraz punkty handlowo-usługowe.

6,08% Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 1 325 000
 • PLN +23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty Żabce, zlokalizowany w Warszawie na dużym osiedlu mieszkaniowym. Lokal położony jest na parterze, w sąsiedztwie innych lokali handlowo-usługowych.  W bardzo bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej.

 

6,32% Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 1 810 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez ogólnopolską sieć handlu spożywczego - Żabkę. Lokal położony w inwestycji mieszkaniowej w trakcie realizacji. Znajduje się przy wejściu na osiedle. W sąsiedztwie gęsta zabudowa z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą.

6,53% Na sprzedaż lokal z Żabką w Łodzi
 • 1 290 000
 • PLN + 23 % VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w Łodzi

Łódź

Sprzedam lokal wynajęty Żabce na dużym osiedlu mieszkaniowym w trakcie realizacji. Lokal jest narożny, bardzo dobrze wyeksponowany przy wjeździe na teren inwestycji.

7,01% Na sprzedaż lokal z Żabką w Legnicy
 • 645 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w Legnicy

Legnica

Na sprzedaż lokal wynajmowany przez sieciowego najemcę, Żabkę. Nieruchomość położona na dużym osiedlu mieszkaniowym, w przepływowej lokalizacji. Lokal jest narożny. Bardzo dobrze wyeksponowany.

6,78% Lokal z najemcą z branży alkoholowo-spożywczej we Wrocławiu
 • 650 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z najemcą z branży alkoholowo-spożywczej we Wrocławiu

Wrocław

Sprzedam lokal położony we Wrocławiu, na parterze nowej inwestycji mieszkaniowej. W sąsiedztwie duży market spożywczy oraz drogeria. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne - w bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje).

Z najemcą zakontraktowana jest 10-letnia umowa najmu. Czynsz corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

6,99% Lokal z Żabką w Poznaniu
 • 1 170 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Lokal z Żabką w Poznaniu

Poznań

Lokal wynajęty przez Żabkę położony jest w Poznaniu w inwestycji w trakcie realizacji – zakończenie budowy w drugiej połowie 2023 r. Znajduje się na parterze wielorodzinnego budynku. Jest bardzo dobrze wyeksponowany – witrynami skierowanymi w stronę ruchliwej ulicy. W sąsiedztwie przystanki komunikacji miejskiej.

7,21% Sprzedam lokal z Rossmannem we Wrocławiu
 • 4 300 000
 • PLN + 23% VAT
 • Rossmann

Sprzedam lokal z Rossmannem we Wrocławiu

Wrocław

Lokal z Rossmennem zlokalizowany jest we Wrocławiu przy ruchliwej ulicy i bardzo dużym osiedlu mieszkaniowym. Wokół dużo punktów handlowo-usługowych oraz wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Lokal posiada szerokie witryny, zwrócone w kierunku ruchu samochodowego i pieszego. Przed lokalem liczne miejsca parkingowe.

Lokal wynajęty jest solidnemu najemcy, który prowadzi biznes w tym miejscu od kilku lat. Stawka czynszu mieści się w granicach realnych stawek rynkowych. Umowa najmu zawarta na czas określony bez możliwości wypowiedzenia.