Oferty Inwestycyjne - nieruchomości komercyjne z najemcą

7,58% Sprzedam lokal wynajęty przez Dużego Bena w Poznaniu

Lokal wynajęty przez sklep będący w sieci największego alkoholowego operatora w Polsce. Położony jest na parterze, na osiedlu mieszkaniowym. W okolicy zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty usługowo-handlowe i sklepy.

7,00% Sprzedam lokal z sieciowym sklepem spożywczym w Warszawie
 • 4 590 000
 • PLN + 23% VAT
 • ogólnopolski sklep spożywczy

Sprzedam lokal z sieciowym sklepem spożywczym w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal w Warszawie w jednej z najbardziej zurbanizowanych dzielnic stolicy. W bliskiej okolicy pełny dostęp do infrastruktury komunikacyjnej (w promieniu ok. 200m przystanek metra, autobusowy i tramwajowy). W najbliższym otoczeniu gęsta i wysoka zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i tereny rekreacyjne. Lokal jest narożny i położony na parterze inwestycji mieszkaniowej.

Z najemcą podpisana jest długoterminowa umowa na czas określony do 2032 roku z możliwością przedłużenia na koleje lata.. Umowa najmu jest podpisana z silnym i stabilnym marketem spożywczym o zasięgu ogólnopolskim.

 

10%
Tu zamieścimy nową Ofertę Inwestycyjną. Bądź pierwszy!
Zapisz się na powiadomienia!
8,40% Sprzedam park handlowy w woj. pomorskim
 • 6 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w woj. pomorskim

woj. wielkopolskie

Na sprzedaż park handlowy przy drodze wojewódzkiej w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej. Przy budynku dostępne są miejsca parkingowe dla klientów sklepów. Budynek wolnostojący wynajęty został trzem sieciowym markom, wśród nich m.in. Pepco.

7,80% Na sprzedaż retail park z sieciowymi najemcami w woj. łódzkim

Nieruchomość położona jest w jednym z dużych miast woj. łódzkiego w ramach aglomeracji łódzkiej. Obiekt jest w całości wynajęty rozpoznawalnym, sieciowym najemcom. Vis a vis witryn retail parku znajduje się główne wejście do dyskontu ogólnospożywczego będącego stabilnym generatorem ruchu. Retail park oraz market spożywczy posiadają wspólne parkingi i zjazd z drogi głównej. Bardzo dobra ekspozycja retail parku na główną drogę.

8,00% Sprzedam lokal użytkowy wynajęty przez Żabkę woj. wielkopolskim

Sklep z Żabką znajduje się w jednym z miast województwa wielkopolskiego. Położony jest na parterze na dużym osiedlu mieszkaniowym wielorodzinnym, w miejscu generującym spory ruch klientów. W otoczeniu dominują bloki bez lokali użytkowych, co ogranicza podaż dostępnych lokali handlowych. 

8,95% Na sprzedaż nieruchomość z operatorem spożywczym w woj. mazowieckim

Nieruchomość położona jest w województwie mazowieckim przy ulicy. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa, szkoła podstawowa, biblioteka. Dla klientów dostępne są miejsca parkingowe.

8,00% Na sprzedaż Biedronka w woj. warmińsko-mazurskim

Do sprzedania nieruchomość wynajęta Biedronce położona przy ważnym szlaku komunikacyjnym. Na terenie działki zapewniona jest bardzo duża liczba miejsc postojowych dla klientów sklepu.

7,50% Sprzedam Żabkę w mieście woj. małopolskiego

Na sprzedaż lokal usługowy położony w mieście w woj. małopolskim. Lokal jest narożny, położony w bardzo przepływowym miejscu. Duży ruch pieszy, samochodowy i autobusowy.

7,14% Na sprzedaż nieruchomość z sieciowym operatorem spożywczym w mieście woj. warmińsko-mazurskiego

Sprzedam nieruchomość wynajętą sieciowemu i rozpoznawalnego operatorowi spożywczemu. Nieruchomość położona jest przy skrzyżowaniu z drogą krajową. W najbliższej okolicy znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz popularne dyskonty spożywcze. Nieruchomość jest bardzo dobrze wyeksponowana.

7,29% Sprzedam lokal z najemcą z branży gastronomicznej w Białymstoku

Lokal położony jest przy jednej z głównych ulic handlowych miasta, w bardzo dobrej, przepływowej lokalizacji.  W okolicy m.in. instytucje publiczne, punkty handlowo-usługowe, restauracje. Jest bardzo dobrze wyeksponowany.

9,08% Sprzedam park handlowy w woj. łódzkim

Na sprzedaż retail park położony w mieście woj. łódzkiego. Budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny, znajduje się przy głównej ulicy miasta. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

6,01% Sprzedam lokal z wynajętym przedszkolem w Warszawie
 • 4 065 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z przedszkolem

Sprzedam lokal z wynajętym przedszkolem w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty z przedszkolem w Warszawie położony na dużym osiedlu mieszkaniowym. Przy samym budynku znajduje się przystanek autobusowy. W bliskiej okolicy liczne punkty handlowo-usługowe oraz intensywna zabudowa wielorodzinna głównie 10- piętrowa. Lokal posiada bardzo dobre parametry techniczne, duża witryna, wysokie pomieszczenia.

5,59% Na sprzedaż lokal z najemcą z branży spożywczej w Warszawie

Na sprzedaż lokal wynajęty przez sieciowego najemcę z branży spożywczej z dostawą do domu położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku mieszkalnego. W bliskim sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa intensywna zabudowa wielorodzinna. Lokal witrynami zwrócony w stronę osiedla.

8,01% Sprzedam budynek z Pepco w woj. dolnośląskim

Sprzedam budynek handlowo-usługowy z wiodącym najemcą jakim jest Pepco. Nieruchomość jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie rozpozanwalnego i popularnego dyskontu spożywczego jakim jest Biedronka. Przed obiektem jest parking dla klientów sklepu. W okolicy zabudowa mieszkaniowa, Żabka, szkoła, punkty handlowo-usługowe. 

8,00% Sprzedam lokal z rozpoznawalnym najemcą w Krakowie

Sprzedam lokal wynajęty przez rozpoznawalnego najemcę, mającego kilkaset sklepów w Polsce. Lokal położony jest na parterze budynku, w bardzo dobrze wyeksponowanym i przepływowym miejscu. W otoczeniu gęsta zabudowa mieszkaniowa oraz liczne punkty usługowo-handlwe, restauracje, parki, szkoły.

5,79% Sprzedam Biedronkę w aglomeracji krakowskiej

Sprzedam nieruchomość z operatorem spożywczym - Biedronką. Biedronka jest największą siecią handlową w Polsce pod względem liczby sklepów. Położona jest w bardzo przepływowej lokalizacji, w sąsiedztwie punktów usługowo-handlowych z rozpoznawalnymi markami sieciowymi. Przed obiektem znajduje się parking dla klientów skelpu.

7,00% Sprzedam park handlowy z wiodącym najemcą - Biedronką

Park handlowy (w trakcie budowy, a więc już pierwszy czynsz trafi do kupującego) w mieście przylegającym do Krakowa - gmina 45000 mieszkańców, miasto 25000 mieszkańców. Park handlowy wynajęty jest przez 4 sieciowych najemców rozpoznawalnych w całej Polsce. Obok parku handlowego znajduje się Biedronka (wspólny parking). Dostępne są miejsca parkingowe (70) dla klientów sklepów. W okolicy jest zabudowa mieszkaniowa oraz obiekty handlowo-usługowe.

Łączna powierzchnia parku 2574m2.

7,94% Sprzedam nieruchomość z Żabką we Wrocławiu

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu z operatorem spożywczym - Żabką, położoną w bardzo przepływowej lokalizacji. Bardzo dobrze wyeksponowana, zlokalizowana przy drodze o dużym natężeniu ruchu pieszego. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej. W okolicy liczne lokale usługowe, mueza, banki, restauracje, sklepy.

6,99% Retail park na sprzedaż w woj. dolnośląskim

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta przez sieciowych najemców, m. in. Pepco i Rossmanna. W ramach nieruchomości znajduje się również pusty lokal przeznaczony do wynajęcia. Nieruchomość położona jest przy ulicy i bardzo dobrze wyeksponowana. Na jej terenie jest dostępny parking dla klientów sklepu. W sasiedztwie znajduje się duży dyskont spożywczy.

7,10% Sprzedam park handlowy z Rossmannem w woj. mazowieckim

Obiekt jest wynajęty dwóm rozpoznawanym sieciowym najemcom, m.in. Rossmannowi. W sąsiedztwie położony jest popularny dyskont spożywczy.  W okolicy zabudowa mieszkaniowa oraz handlowo-usługowa. Przy parku handlowym znajduje się ogólnodostępny parking dla klientów sklepu.

 

7,49% Sprzedam park handlowy w woj. lubuskim
 • 18 065 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w woj. lubuskim

miasto woj. lubuskiego

Nieruchomość położona w jednym z miast woj. lubuskiego. Park handlowy wynajęty jest ogólnopolskim wiodącym najemcom, m.in. Pepco - europejską siecią dyskontów oferującą produkty dla domu i odzież. W okolicy jest zabudowa mieszkaniowa, a w sąsiedztwie rozpoznawalny market spożywczy. Przed obiektem ogólnodostępny parking dla klientów.

7,15% Sprzedam park handlowy w woj. opolskim
 • 17 604 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w woj. opolskim

woj. opolskie

Na sprzedaż retail park wynajęty w całości przez sieciowe marki m.in. Rossmann, CCC, Pepco. W bliskim sąsiedztwie dwa rozpoznawalne markety handlowe. Przed obiektem odstępne są miejsca parkingowe dla klientów sklepu. W okolicy zabudowa mieszkaniowa oraz przedszkola.

7,23% Na sprzedaż retail park w mieście powiatowym woj. wielkopolskiego

Obiekt handlowy położony jest w jednym z miast woj. wielkopolskiego. Wiodącymi najemcami są Rossmann i Pepco. Obiekt jest jednokondygnacyjny. W sąsiedztwie duży dyskont spożywczy.  

7,19% Na sprzedaż w 100% skomercjalizowany park handlowy w woj. zachodniopomorskim

Nieruchomość położona jest w przepływowej lokalizacji w jednym z miast woj. zachodniopomorskiego. Wiodącymi najemcami są Pepco i Rossmann. W sąsiedztwie znany dyskont spożywczy oraz stacja paliw. W najbliższym otoczeniu punkty usługowo-handlowe, budynki użyteczności publicznej, zabudowa mieszkaniowa. Obiekt jest bardzo dobrze wyeksponowany, lokale posiadają szerokie witryny. Parking dla klientów sklepów znajduje się już przy budynku.

7,02% Sprzedam nieruchomość z Rossmannem w mieście woj. zachodniopomorskiego

Na sprzedaż nieruchomość położona przy ulicy w bardzo przepływowej lokalizacji. W najbliższym otoczeniu gęsta zabudowa mieszkaniowa i handlowa. Witryny szerokie, skierowane w stronę ruchu samochodowego i pieszego.

7,00% Na sprzedaż obiekt wynajęty rozpoznawalnej marce sieciowej

Sprzedam nieruchomość wynajętą znanej sieciowej firmie handlowej. Obiekt położony jest blisko ulicy przy bardzo dużym hipermarkecie z parkingiem samochodowym. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa. Bardzo dobra ekspozycja witryn sklepu na ruch samochodowy oraz na klientów wchodzących do marketu spożywczego.

6,92% Na sprzedaż park handlowy w woj. wielkopolskim

Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej w jednym z miast woj. wielkopolskiego. Wiodącym najemcą jest Kik Textil. W sąsiedztwie znany supermarket. Przed obiektem parking samochodowy.

7,40% Sprzedam budynek handlowy z Rossmannem w woj. zachodniopomorskim

Na sprzedaż nieruchomość położona przy głównej ulicy handlowej miasta. Miejsce jest bardzo przepływowe. Duży ruch pieszy i samochodowy. W najbliższym otoczeniu liczne punkty usługowo-handlowe, liceum, poczta.

7,31% Sprzedam obiekt z sieciowym najemcą w woj. wielkopolskim

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową z sieciowym najemcą z branży RTV, AGD. Obekt położony w otoczeniu licznych lokali handlowo-usługowych. W sąsiedztwie bardzo rozpoznawalny operator spożywczy. Są dostępne również miejsca parkingowe dla klientów sklepu.

7,10% Retail park z Pepco w woj. łódzkim

Sprzedam park handlowy wynajęty m.in. Pepco. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, szkoły podstawowej i dyskontów spożywczych. Przy obiekcie znajduje się parking dla klientów sklepu.  Lokale mają bardzo szerokie witryny, położone są na parterze obiektu.

7,22% Na sprzedaż retail park w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego

Sprzedam park handlowy w 100% wynajęty sieciowym najemcom. Nieruchomość położona jest w pobliżu ruchliwej drogi krajowej. W najbliższej okolicy znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz popularne dyskonty spożywcze. Lokale mają bardzo szerokie witryny, położone są na parterze obiektu.

8,27% Sprzedam lokal z Żabką w Poznaniu
 • 880 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Poznaniu

Poznań

Lokal położony jest w na parterze budynku wielorodzinnego. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa, lokale usługowo-handlowe. W okolicy przystanki tramwajowe i autobusowe. Umowa najmu zawarta w 2020 na 10 lat w formacie 4+6. 

7,19% Na sprzedaż lokal z najemcą z branży gastronomicznej w Warszawie

Sprzedam lokal z najemcą z branży gastronomicznej – polska sieć licząca kilkadziesiąt lokali. Lokal położony jest w Warszawie na nowym osiedlu mieszkaniowym. Okolica jest dobrze skomunikowana. W bliskiej odległości przechodzą dwie duże arterie komunikacyjne miasta.

8,13% Na sprzedaż retail park w aglomeracji warszawskiej

Sprzedam park handlowy położony w aglomeracji warszawskiej. Obok znajduje się rozpoznawalny dyskont spożywczy. Przy nieruchomości dostępny jest parking dla klientów sklepów. W okolicy zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

8,71% Na sprzedaż budynek handlowy z bankiem w mieście woj. pomorskiego

Sprzedam budynek handlowy w mieście powiatowym woj. pomorskiego. Nieruchomość położona jest w bardzo przepływowym miejscu, w ciągu lokali usługowo-handlowych. W pobliżu budynku panuje wzmożony ruch samochodowy i pieszy.  W bliskiej odległości znajduje się duży dyskont spożywczy.

8,00% Na sprzedaż budynek handlowy w Łodzi
 • 4 180 000
 • PLN + 23% VAT
 • budynek z najemcą

Na sprzedaż budynek handlowy w Łodzi

Łódź

Sprzedam obiekt handlowy położony w Łodzi wynajęty kilku rozpoznawalnym najemcom, m.in. aptece. Budynek jest jednokondygnacyjny. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe przeznaczone dla klientów.W sąsiedztwie znajdują się głównie duże osiedla mieszkalne oraz znany dyskont spożywczy.

8,50% Sprzedam park handlowy w dużym mieście powiatowym aglomeracji warszawskiej

Na sprzedaż retail park położony  w dużym mieście powiatowym woj. mazowieckiego. Przy nieruchomości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz parkingi. W sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa. W bliskiej okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna.

7,90% Sprzedam park handlowy w Warszawie

Na sprzedaż retail park położony w Warszawie w jednej z najbardziej zurbanizowanych dzielnic stolicy. W bliskiej okolicy pełny dostęp do infrastruktury komunikacyjnej. W najbliższym otoczeniu zabudowania mieszkaniowe i tereny rekreacyjne.  Nieruchomość ma witryny skierowane w stronę ulicy generującej duży ruch samochodowy z możliwością dogodnego zjazdu i zaparkowania przed budynkiem. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, zjazd na trasę ekspresową umożliwiającą szybki dojazd z sąsiednich dzielnic. Stacja metra linii M1 w odległości ok. 1km.

8,00% Sprzedam lokal wynajęty przez żłobek w Warszawie
 • 1 152 000
 • PLN (zwolnione z VAT)
 • lokal ze żłobkiem

Sprzedam lokal wynajęty przez żłobek w Warszawie

Warszawa

Lokal wynajęty przez żłobek położony jest na parterze, w narożniku budynku, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. W obecnym miejscu funkcjonuje już od kliku lat. W sąsiedztwie bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (blisko przystanek tramwajowy i autobusowy, stacja metra w zasięgu dojścia pieszego).

8,61% Na sprzedaż nieruchomość z bankiem w Bielsku-Białej

Sprzedam nieruchomość z budynkiem w całości wynajętym przez bank. Obiekt zlokalizowany w pierzei budynków z lokalami handlowo-usługowymi na parterach. W okolicy gęsta zabudowa.

8,25% Retail park w mieście woj. małopolskiego

Na sprzedaż obiekt handlowy w jednym z miast woj. małopolskiego. Jednym z wiodących najemców jest Rossmann. Obiekt jest dwukondygnacyjny. W sąsiedztwie budynku znajdują się głównie duże osiedla mieszkalne (zabudowa jednorodzinna oraz wielorodzinna), stacja benzynowa i sklepy m.in. Kaufland i Biedronka.

9,00% Kamienica na starówce z sieciowymi najemcami

Do sprzedania kamienica z najemcami komercyjnymi w centrum jednego z największych miast w województwie małopolskim.

Wiodącym najemcą generującym więkoszść przychodów z najmu z kamienicy jest Rossmann. Pozostali najemcy także mają charakter komercyjny (brak najmu mieszkaniowego). Pozostałe lokale na parterze wynajęte są dwóm innym znanym sieciom oraz jeden na lokalny biznes. Łączny przychód z najmu z kamienicy to ponad 60 000 zł netto miesięcznie

Istotną wartość dodaną stanowi powierzchnia mieszkaniowa na 1 i 2 piętrze. W kamienicy znajduje się ponad 400 m2 powierzchni, którą można zaadoptować na mieszkania, a następnie przeznaczyć je na wynajem lub sprzedaż na rynku mieszkaniowym. Potencjalny przychód z tych mieszkań nie jest uwzględniony w podanym czynszu z kamienicy. Jest to dodatkowa premia dla nabywcy.

Nieruchomość położona jest jednym z największych miast woj. małopolskiego, przy rynku, w rozpoznawalnym i przepływowym miejscu. W sąsiedztwie liczne zabudowania, lokale handlowo-usługowe, placówki oświatowe, urzędy, poczta.

7,00% Na sprzedaż nieruchomość z Biedronką w woj. kujawsko-pomorskim

Sprzedam obiekt komercyjny z długoletnią umową najmu, wynajęty przez Biedronkę. Obiekt znajduje się w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego. Umowa podpisana na 15 lat, z możliwością przedłużenia o kolejny okres.

6,50% Sprzedam lokal z biurem projektowym w Warszawie
 • 2 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z biurem projektowym w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony w Warszawie na parterze wielokondygnacyjnej inwestycji. Nieruchomość ma witryny skierowane w stronę skrzyżowania dwóch bardzo ruchliwych ulic. Jest dobrze wyeksponowana zarówno dla ruchu pieszego jak i samochodowego. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna. Przystanek metra w zasięgu szybkiego dojścia pieszego. 

7,23% Lokal z Żabką w województwie opolskim
 • 750 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą Żabka

Lokal z Żabką w województwie opolskim

miasto w woj. opolskim

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta. W sąsiedztwie lokale usługowo-handlowe, Poczta Polska, liceum, restauracje. Lokal jest bardzo dobrze wyeksponowany, wyposażony w szerokie witryny.

6,29% Na sprzedaż w 100% skomercjalizowany budynek w Warszawie (przedszkole)

Z najemcami podpisane są długoletnie umowy (5+5 lat), które przynoszą właścicielowi stabilne przychody. Każdy z najemców prowadzi rentowną, stabilną działalność i chce kontynuować najem swojego lokalu.

Głównym najemcą obiektu jest doskonale prosperujące przedszkole. Jak pokazuje doświadczenie (ze względu na liczne dopłaty i dofinansowania dla przedszkoli i żłobków) jest to branża najbardziej odporna na wszelkiego rodzaju ograniczenia, czy ekonomiczne perturbacje. Zwracamy uwagę, że nawet w czasach pandemii i najsilniejszego lockdownu żłobki i przedszkola pozostały otwarte.

7,07% Sprzedam lokal z gastronomią we Wrocławiu
 • 2 070 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z gastronomią

Sprzedam lokal z gastronomią we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal wynajęty przez najemcę z branży gastronomicznej znajdujący się na terenie rozwiniętego i zagospodarowanego osiedla mieszkaniowego. Lokal jest narożny, bardzo dobrze wyeksponowany. W okolicy inne punkty usługowo-handlowe, osiedla mieszkaniowe, szkoły. W bliskiej odległości przystanek tramwajowy.

9,18% Sprzedam nieruchomość z bankiem w woj. śląskim

Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym woj. śląskiego. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, restauracje, kawiarnie, duży market spożywczy oraz dworzec kolejowy. Budynek jest bardzo dobrze wyeksponowany z parkingiem dla klientów.

6,12% Sprzedam lokal z bardzo dobrym najemcą we Wrocławiu
 • 1 380 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal z bardzo dobrym najemcą we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta firmie świadczącej usługi pośrednictwa pracy, która prowadzi również inne placówki. Lokal położony w sąsiedztwie szkół, punktów handlowo-usługowych, w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej. Lokal jest bardzo dobrze wyeksponowany, znajduje się w ciągu pieszym.

8,50% Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy z sieciowymi najemcami

Sprzedam budynek handlowo-usługowy wynajęty kilku sieciowym podmiotom, miedzy innymi Rossmannowi. Położony jest w centrum jednego z miast województwa warmińsko-mazurskiego przy jednej z ulic handlowych. Budynek jest bardzo dobrze wyeksponowany. W sąsiedztwie bogate zaplecze handlowo-usługowe oraz zabudowa mieszkaniowa.

7,63% Kompleks lokali z sieciowymi najemcami w centrum Lublina
 • 10 800 000
 • PLN + 23% VAT (2 400 000 EUR)
 • sieciowi najemcy

Kompleks lokali z sieciowymi najemcami w centrum Lublina

Śródmieście Lublina

Sprzedam lokale w Śródmieściu Lublina w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej z licznymi punkami handlowo-usługowymi. Lokale są bardzo dobrze wyeksponowane, położone przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego.

7,10% Na sprzedaż pasaż handlowy w mieście woj. wielkopolskiego

Sprzedam pasaż handlowy z wynajętymi lokalami handlowo-usługowymi. Nieruchomość położona jest w centrum miasta, otoczona gęstą zabudową mieszkaniową wraz z instytucjami użytku publicznego oraz punktami handlowo-usługowymi. Lokale mają bardzo szerokie witryny, położone są na parterze nowoczesnego obiektu. Dla klientów dostępne są miejsca parkingowe.

6,41% Sprzedam lokal z bankiem w Olsztynie
 • 4 224 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z bankiem

Sprzedam lokal z bankiem w Olsztynie

Olsztyn

Sprzedam lokal wynajęty bankowi w bardzo dobrej, przepływowej lokalizacji w Olsztynie.  W okolicy m.in. instytucje publiczne, punkty handlowo-usługowe, zabudowa mieszkaniowa. Bardzo dobry dostęp do komuniacji miejskiej.

5,86% Lokal przy głównej ulicy handlowej w Warszawie
 • 16 800 000
 • PLN + 23% VAT (3 733 200 EUR)
 • sieciowi najemcy

Lokal przy głównej ulicy handlowej w Warszawie

Warszawa

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie, przy jednej z głównych ulic handlowych stolicy, co zapewnia szeroki dostęp do potencjalnych klientów. W sąsiedztwie liczne lokale usługowo-handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, biurowce, hotele, restauracje, instytucje kultury, banki, itp. Lokal posiada szerokie witryny i jest położony przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego.

5,92% Sprzedam lokal wynajęty przedszkolu w aglomeracji warszawskiej

Lokal wynajęty przez przedszkole o wieloletniej i bardzo dobrej pozycji na rynku. Położony jest na parterze, w narożniku budynku, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz jednorodzinnej na osiedlu mieszkaniowym. W obecnym miejscu funkcjonuje już od kliku lat i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców.

7,61% Sprzedam budynek handlowo-usługowy w centrum Łodzi
 • 5 992 000
 • PLN + 23% VAT (1 410 000 EUR)
 • budynek handlowo-usługowy

Sprzedam budynek handlowo-usługowy w centrum Łodzi

centrum Łodzi

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy wynajęty kilku podmiotom, w tym ogólnopolskiej sieci handlu spożywczego - Żabce. Położony jest w centrum Łodzi z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej zarówno autobusowej jak i tramwajowej (przystanek przed budynkiem). W sąsiedztwie rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe i kulturalne miasta.

7,60% Sprzedam park handlowy w dużym mieście powiatowym woj. wielkopolskiego
 • 11 810 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w dużym mieście powiatowym woj. wielkopolskiego

miasto powiatowe

Na sprzedaż retail park położony w dużym mieście powiatowym przy skrzyżowaniu drogi krajowej i wojewódzkiej. W okolicy znajdują się budynki użyteczności publicznej,  urzędy, straż pożarna, restauracje oraz zabudowa mieszkaniowa. Przy obiekcie dostępny jest parking dla klientów sklepów.

7,02% Na sprzedaż lokal z najemcą Żabka w Chorzowie
 • 850 000
 • PLN + 23% VAT
 • Żabka

Na sprzedaż lokal z najemcą Żabka w Chorzowie

Chorzów

Lokal wynajęty przez Żabkę położony jest przy jednej w głównych ulic miasta. W sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa oraz handlowo-usługowa. Okolica charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu samochodowego i pieszego.  Lokal jest bardzo dobrze wyeksponowany. W pobliżu znajdują się ogólnodostepne miejsca parkingowe.

6,00% Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 1 407 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Lokal jest położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ruchliwej ulicy. Jest bardzo dobrze wyeksponowany. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, lokale handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola oraz park.

8,52% Na sprzedaż Pepco w woj. wielkopolskim
 • 4 782 000
 • PLN + 23% VAT
 • Pepco

Na sprzedaż Pepco w woj. wielkopolskim

woj. wielkopolskie

Na sprzedaż obiekt wynajęty przez Pepco w woj. wielkopolskim. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie dużego marketu spożywczego. Posiada szerokie witryny i jest dobrze wyeksponowana. W okolicy zabudowa mieszkaniowa i budynek oświaty.

6,62% Lokal z najemcą z branży handlowej w Warszawie
 • 1 874 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z najemcą z branży handlowej w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty przez najemcę z branży sportowej położony na parterze budynku mieszkalnego w otoczeniu intensywnej zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej (głównie 10-piętrowej) i punktów usługowo-handlowych. Lokal witrynami skierowany w stronę bardzo ruchliwej ulicy stanowiącej oś komunikacyjną dzielnicy. Lokal posiada bardzo dobre parametry techniczne, duża witryna, wysokie pomieszczenia, brak ograniczeń konstrukcyjnych – lokal typu open space o kształcie prostokąta.

7,82% Na sprzedaż nieruchomość z paczkomatem InPost w Warszawie
 • Zapytaj o cenę
 • lokal z paczkomaty InPost

Na sprzedaż nieruchomość z paczkomatem InPost w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty przez paczkomaty InPost – operatora logistycznego dysponującego siecią blisko 20 tys. paczkomatów w Polsce. Nieruchomość położona w otoczeniu zabudowany mieszkaniowej w nowym budynku mieszkalnym. W bliskiej odległości przystanek autobusowy.

6,50% Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą z branży spożywczej
 • 1 378 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą z branży spożywczej

Warszawa

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta sieciowej firmie działającej w branży spożywczej posiadającej kilkaset punktów sprzedaży w Polsce. Lokal położony na parterze w sąsiedztwie piekarni. W bliskiej okolicy gęsta zabudowa mieszkaniowa.

6,50% Na sprzedaż lokal z sieciową piekarnią Putka w Warszawie
 • 1 334 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z piekarnią

Na sprzedaż lokal z sieciową piekarnią Putka w Warszawie

Warszawa

Putka to najpopularniejsza sieć pierkani w Warszawie i okolicach. Jak każdy lokal wynajmowany przez tą sieć, przedmiotowa nieruchomość położona jest na dużym osiedlu mieszkaniowym o bardzo gęstej zabudowie.  W okolicach lokalu mieszka bardzo dużo klientów sklepu, codziennie kupujących w tym punkcie świeże pieczywo. 

6,50% Sprzedam lokal wynajęty przez klinikę medycyny estetycznej w Warszawie
 • 2 745 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Sprzedam lokal wynajęty przez klinikę medycyny estetycznej w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego w ciągu lokali handlowo-usługowych. W sąsiedztwie intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z zagospodarowaną zielenią. W okolicy liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoły, przedszkola, SPA. Lokal posiada witryny skierowane stronę ulicy.

7,90% Sprzedam lokal z Żabką w aglomeracji warszawskiej
 • 810 000
 • PLN + 23% VAT
 • Żabka

Sprzedam lokal z Żabką w aglomeracji warszawskiej

aglomeracja warszawska

Lokal położony jest na bardzo dużym osiedlu mieszkaniowym zamieszkanym w dużym stopniu przez rodziny z dziećmi. W pobliżu znajdują się punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, sklepy, galeria handlowa, przychodnie lekarskie.

9,21% Sprzedam lokal w Łodzi z podpisaną umową z Rossmannem
 • 2 000 000
 • PLN + 23% VAT
 • Rossmann

Sprzedam lokal w Łodzi z podpisaną umową z Rossmannem

Łódź

Lokal znajduje się w bardzo rozpoznawalnej i przepływowej lokalizacji, w sąsiedztwie najważniejszych instytucji miasta. Jest położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami Łodzi. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe oraz liczne lokale handlowo-usługowe. Budynek w dobrym stanie technicznych, przy czym rok budowy umożliwia amortyzowanie lokalu w ewidencji środków trwałych ze stawką 10% rocznie.

7,27% Na sprzedaż lokal z najemcą w Warszawie - branża kosmetyczna
 • 665 000
 • PLN + 23% VAT
 • 48 m2

Na sprzedaż lokal z najemcą w Warszawie - branża kosmetyczna

Warszawa

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową z najemcą z branży beauty. Lokal bardzo dobrze wyeksponowany, widoczny z ulicy oraz chodnika, zlokalizowany przy drodze na nowym osiedlu mieszkaniowym. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej.

Umowa z najemcą  jest podpisana na czas nieokreślony. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS. Lokal posiada udział  w prawie własności gruntu bez konieczności uiszczania opłaty przekształceniowej.

7,24% Sprzedam lokal wynajęty na salon fryzjerski w Warszawie
 • 580 000
 • PLN + 23% VAT
 • 42 m2

Sprzedam lokal wynajęty na salon fryzjerski w Warszawie

Warszawa Białołęka

Sprzedam lokal wynajęty na działalność fryzjerską. Nieruchomość położona jest na parterze nowego budynku mieszkalnego, posiada szerokie witryny i jest bardzo dobrze widoczna od strony ulicy. W okolicy bardzo intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z punkami usługowo-handlowymi oraz dogodną komunikacją miejską. Zwracamy uwagę na atrakcyjną stopę zwrotu (7,25%), w szczególności jak na tak mały wolumen transakcji (580 000 zł netto + VAT). 

Umowa najmu została zawarta na czas określony 5 lat (biegnie od połowy 2022)  z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Lokal posiada udział w prawie własności gruntu.

7,41% Na sprzedaż Pepco w Trójmieście
 • Zapytaj o cenę
 • Pepco

Na sprzedaż Pepco w Trójmieście

Trójmiasto

Do sprzedania nieruchomość wynajęta przez Pepco, położona w bardzo dobrej lokalizacji, naprzeciwko dużego marketu spożywczego. W okolicy zabudowania mieszkaniowe stanowiące zaplecze potencjalnych klientów obiektu. W bliskiej odległości przystanek autobusowy komunikacji miejskiej.

7,50% Biedronka na sprzedaż
 • 7 900 000
 • PLN + 23% VAT
 • Biedronka

Biedronka na sprzedaż

miasto w woj. warmińsko-mazurskim

Sprzedam nieruchomość z długoletnią umową najmu podpisaną przez Biedronkę. Obiekt znajduje się w centrum miasta, przy jednej z głównych ulic. Wokół zabudowa mieszkaniowa, co stanowi stały zasób potencjalnych klientów sklepów.  

6,50% Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 2 236 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Lokal położony jest w Warszawie w bardzo dobrej i przepływowej lokalizacji. Znajduje się na parterze wielorodzinnego budynku. Jest bardzo dobrze wyeksponowany, ma szerokie witryny. Przy budynku zlokalizowany jest przystanek autobusowy.

Z Żabką podpisana jest 10-letnia umowa najmu. Lokal posiada udział  w prawie własności gruntu.

7,69% Lokal z restauracją w Warszawie
 • 1 950 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z restauracją

Lokal z restauracją w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty przez restaurację w Warszawie. Położony w rozpoznawalnym miejscu stolicy. Znajduje się na parterze, w sąsiedztwie innych lokali handlowo-usługowych. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Wzdłuż ulicy ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Z najemcą została zawarta wieloletnia umowa na czas określony zabezpieczona kaucją. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

7,00% Na sprzedaż lokal z Żabką w Trójmieście
 • 1 207 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w Trójmieście

Trójmiasto

Sprzedam lokal wynajęty przez Żabkę - największą sieć sklepów spożywczych typu convenience w Polsce. Lokal położony jest na parterze nowego osiedla, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Oddanie inwestycji na koniec 2022 r.

7,00% Lokal z przychodnią weterynaryjną w Warszawie
 • 1 610 000
 • PLN + 23% VAT
 • przychodnia weterynaryjna

Lokal z przychodnią weterynaryjną w Warszawie

Warszawa

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie przy ruchliwej ulicy. Jest przepływowy, narożny, bardzo dobrze widoczny dla przechodniów. W sąsiedztwie liczne zabudowania mieszkaniowe, bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej. W bliskiej okolicy sklepy, przychodnie, szkoły, apteki, drogerie.

8,33% Retail park z sieciowymi najemcami (m.in Rossmann, Pepco) w woj. dolnośląskim
 • 7 400 000
 • PLN + 23% VAT
 • retail park

Retail park z sieciowymi najemcami (m.in Rossmann, Pepco) w woj. dolnośląskim

miasto w woj. dolnośląskim

Obiekt jest wynajęty w 100%. Położony jest blisko centrum handlowego miasta oraz przy wiodącym ogólnopolskim dyskoncie spożywczym. 

7,01% Sprzedam aparthotel w Karpaczu przy ulicy Sarniej 11
 • 465 000
 • PLN + 23% VAT
 • aparthotel

Sprzedam aparthotel w Karpaczu przy ulicy Sarniej 11

Karpacz

Na sprzedaż apartament w kompleksie aparthotelowym Green Mountain Hotel & Apartments w Karpaczu przy ulicy Sarniej 11. Lokal znajduje się w budynku hotelowym o podwyższonym standardzie, dla gości dostępne są m.in. SPA, Salon Partnerski dr Ireny Eris, basen i restauracja. Najemcą jest doświadczony operator hotelowy Osada Śnieżka, prowadzący już podobne obiekty w Szklarskiej Porębie (Blue Mountain Resort) i Łomnicy (Osada Śnieżka). Umowa najmu zawarta na 10 lat, ze stałym, comiesięcznym czynszem.

Do lokalu przynależy miejsce postojowe zewnętrzne. Lokal wykończony pod klucz, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów ze strony inwestora. Hotel działa od grudnia 2018r. Czynsz indeksowany o wskaźnik inflacji.

7,98% Lokal z bankiem w woj. zachodniopomorskim
 • 1 800 000
 • PLN + 23% VAT
 • bank

Lokal z bankiem w woj. zachodniopomorskim

miasto w woj. zachodniopomorskim

Lokal jest narożny, położony w centrum miasta, w przepływowym miejscu. Znajduje się na parterze kamienicy, w pierzei budunków. W sąsiedztwie liczne obiekty użyteczności publicznej oraz punkty handlowo-usługowe.

6,08% Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 1 325 000
 • PLN +23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty Żabce, zlokalizowany w Warszawie na dużym osiedlu mieszkaniowym. Lokal położony jest na parterze, w sąsiedztwie innych lokali handlowo-usługowych.  W bardzo bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej.

 

6,32% Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie
 • 1 810 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez ogólnopolską sieć handlu spożywczego - Żabkę. Lokal położony w inwestycji mieszkaniowej w trakcie realizacji. Znajduje się przy wejściu na osiedle. W sąsiedztwie gęsta zabudowa z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą.

6,53% Na sprzedaż lokal z Żabką w Łodzi
 • 1 290 000
 • PLN + 23 % VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w Łodzi

Łódź

Sprzedam lokal wynajęty Żabce na dużym osiedlu mieszkaniowym w trakcie realizacji. Lokal jest narożny, bardzo dobrze wyeksponowany przy wjeździe na teren inwestycji.

7,01% Na sprzedaż lokal z Żabką w Legnicy
 • 645 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w Legnicy

Legnica

Na sprzedaż lokal wynajmowany przez sieciowego najemcę, Żabkę. Nieruchomość położona na dużym osiedlu mieszkaniowym, w przepływowej lokalizacji. Lokal jest narożny. Bardzo dobrze wyeksponowany.

6,78% Lokal z najemcą z branży alkoholowo-spożywczej we Wrocławiu
 • 650 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z najemcą z branży alkoholowo-spożywczej we Wrocławiu

Wrocław

Sprzedam lokal położony we Wrocławiu, na parterze nowej inwestycji mieszkaniowej. W sąsiedztwie duży market spożywczy oraz drogeria. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne - w bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje).

Z najemcą zakontraktowana jest 10-letnia umowa najmu. Czynsz corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

6,99% Lokal z Żabką w Poznaniu
 • 1 170 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Lokal z Żabką w Poznaniu

Poznań

Lokal wynajęty przez Żabkę położony jest w Poznaniu w inwestycji w trakcie realizacji – zakończenie budowy w drugiej połowie 2023 r. Znajduje się na parterze wielorodzinnego budynku. Jest bardzo dobrze wyeksponowany – witrynami skierowanymi w stronę ruchliwej ulicy. W sąsiedztwie przystanki komunikacji miejskiej.

7,21% Sprzedam lokal z Rossmannem we Wrocławiu
 • 4 300 000
 • PLN + 23% VAT
 • Rossmann

Sprzedam lokal z Rossmannem we Wrocławiu

Wrocław

Lokal z Rossmennem zlokalizowany jest we Wrocławiu przy ruchliwej ulicy i bardzo dużym osiedlu mieszkaniowym. Wokół dużo punktów handlowo-usługowych oraz wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Lokal posiada szerokie witryny, zwrócone w kierunku ruchu samochodowego i pieszego. Przed lokalem liczne miejsca parkingowe.

Lokal wynajęty jest solidnemu najemcy, który prowadzi biznes w tym miejscu od kilku lat. Stawka czynszu mieści się w granicach realnych stawek rynkowych. Umowa najmu zawarta na czas określony bez możliwości wypowiedzenia.

7,46% Lokal z najemcą z branży spożywczo-monopolowej w woj. wielkopolskim
 • 650 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z najemcą

Lokal z najemcą z branży spożywczo-monopolowej w woj. wielkopolskim

miasto woj. wielkopolskiego

Sprzedam nieruchomość z podpisaną umową najmu z operatorem spożywczo-monopolowym, położoną w przepływowej lokalizacji. Lokal bardzo dobrze widoczny, położony przy drodze o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego.

Umowa najmu jest podpisana na czas określony 10 lat z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

6,05% Sprzedam lokal z Żabką we Wrocławiu
 • 1 650 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal handlowy położony we Wrocławiu w inwestycji, która jest obecnie w trakcie budowy - oddanie do użytkowania na początku 2022 r. Osiedle należy do jednych z najciekawszych i rozwijających się osiedli miasta. Ma bardzo dobrze rozwinętą infrastrukturę. W pobliżu osiedla kursują liczne linie tramwajowe i autobusowe.

8,02% Sprzedam obiekt z Pepco oraz innymi sieciowymi najemcami w woj. śląskim
 • 5 700 000
 • PLN + 23% VAT
 • Pepco Poland

Sprzedam obiekt z Pepco oraz innymi sieciowymi najemcami w woj. śląskim

miast w woj. śląskim

Nieruchomość położona jest w jednym z miast woj. śląskiego. Obiekt wynajęty ogólnopolskim, wiodącym najemcom. W okolicy zabudowa mieszkaniowa oraz instytucje publiczne i oświatowe. Przed budynkiem dostępny parking dla klientów.

Umowa została zawarta m.in. z Pepco  - europejską siecią dyskontów, oferującą odzież i produkty dla domu. W Polsce, sieć rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat oraz jest najpopularniejszym sprzedawcą odzieży dziecięcej i wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych.

Z najemcami zostały podpisane umowy na czas określony z możliwością przedłużenia na kolejne okresy.

7,17% Sprzedam park handlowy w woj. pomorskim
 • 11 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w woj. pomorskim

woj. pomorskie

Obiekt położony jest w województwie pomorskim w bliskim sąsiedztwie węzła drogi krajowej oraz przystanków komunikacji miejskiej. Obok znajduje się popularny market spożywczy. Park handlowy zlokalizowany jest blisko nowoczesnych osiedli mieszkaniowych.

6,00% Sprzedam lokal z Pepco w Warszawie
 • Zapytaj o cenę
 • Pepco

Sprzedam lokal z Pepco w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez międzynarodową sieć dyskontów odzieżowo-przemysłowych, która posiada już 1000 sklepów w całej Polsce. Położony jest na parterze budynku mieszkalnego, w sąsiedztwie marketu spożywczego i drogerii. Obok bardzo duży parking. Blisko przystanki autobusowe i w zasięgu dojścia pieszego – przystanek metra. Wokół budynki mieszkalne wielorodzinne.

7,11% Delikatesy Centrum w woj. mazowieckim
 • 2 000 000
 • PLN + 23% VAT
 • Deliakatesy Centrum

Delikatesy Centrum w woj. mazowieckim

woj. mazowieckie

Sprzedam nieruchomość wynajętą Delikatesom Centrum zlokalizowaną w woj. mazowieckim. Nieruchomość położona wśród zabudowy mieszkaniowej przy ulicy. Przed sklepem – parking dla klientów.

7,16% Sprzedam nieruchomość wynajętą Delikatesom Centrum w woj. łódzkim
 • 2 000 000
 • PLN + 23% VAT
 • Delikatesy Centrum

Sprzedam nieruchomość wynajętą Delikatesom Centrum w woj. łódzkim

woj. łódzkie

Nieruchomość wynajęta przez Delikatesy Centrum - sieć detalicznych sklepów spożywczych, których jest ponad 1000  w całej Polsce. Położona jest w bardzo dobrej lokalizacji, na terenie osiedla mieszkaniowego. Przed sklepem znajduje się parking, w okolicy jest parkioraz inne punkty usługowo-handlowe.

7,62% Na sprzedaż lokal z Żabką w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego
 • 530 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z Żabką w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego

miasto powiatowe woj. kujawsko-pomorskiego

Na sprzedaż lokal wynajmowany przez sieciowego najemcę, Żabkę. Nieruchomość położona jest przy skrzyżowaniu ulic, z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. Lokal jest narożny. Bardzo dobrze wyeksponowany. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa oraz szkoła.

6,75% Lokal z kawiarnią na warszawskim Mokotowie
 • 800 000
 • PLN zw. z VAT
 • kawiarnia

Lokal z kawiarnią na warszawskim Mokotowie

Warszawa Mokotów

Sprzedaż bez podaktu VAT

Lokal położony jest w rozpoznawalnej części Mokotowa. Wokół gęsta zabudowa wielorodzinna. W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje) oraz wiele punktów handlowo-usługowych, placówek oświatowych, urzędów, restauracji.

Lokal jest wynajęty kawiarni, która cieszy się zainteresowaniem wśród klientów. Jest również wysoko oceniana przez odwiedzających. W 2020 r. najemca kolejny raz przedłużył umowę do końca 2024 r. Grunt jest we własności bez konieczności wnoszenia opłat przekszałceniowych. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji. Brak obciążeń w III i IV dziale księgi wieczystej.

6,00% Sprzedam lokal z PEPCO w Warszawie
 • 7 170 000
 • PLN + 23% VAT
 • PEPCO

Sprzedam lokal z PEPCO w Warszawie

Warszawa

Sprzedam lokal wynajęty przez PEPCO - europejską sieć dyskontów odzieżowo-przemysłowych. Nieruchomość położona jest na parterze nowego budynku mieszkalnego, posiada szerokie witryny i jest bardzo dobrze widoczna od strony ulicy. W okolicy intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z punkami usługowo-handlowymi oraz dogodną komunikacją miejską.

6,07% Sprzedam lokal z Żabką w aglomeracji warszawskiej
 • 823 000
 • PLN+23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w aglomeracji warszawskiej

Warszawa

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez ogólnopolską sieć handlu spożywczego – Żabkę. Położony jest na paterze budynku mieszkalnego, w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej, szkół i miejsc użyteczności publicznej. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne.

9,92% Na sprzedaż nieruchomość z bankiem we Wrocławiu
 • 1 900 000
 • PLN + 23% VAT
 • nieruchomość komercyjna wynajęta na bank

Na sprzedaż nieruchomość z bankiem we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal użytkowy z bankiem w bardzo dobrze położonym punkcie Wrocławia. Nieruchomość znajduje się w miejscu o dużym natężeniu ruchu zarówno samochodowego, jak i pieszego. Lokal jest dobrze widoczny z ulicy, dobra ekspozycja frontowa. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Biorąc pod uwagę położenie lokalu oraz fakt, że najemcą jest jeden z największych banków w Polsce, właściciel może liczyć na długoterminowe i stabilne zyski z tytułu wynajmu nieruchomości. Bank jest obecny w lokalu od kilku lat i do tej pory współpraca z nim układa się bez żadnych zakłóceń. 

6,94% Sprzedam lokal z Żabką we Wrocławiu
 • 1 550 000
 • PLN + 23% VAT
 • lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką we Wrocławiu

Wrocław

Na sprzedaż lokal wynajęty Żabce znajdujący się na parterze nowego budynku mieszkalnego przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. W bliskiej odległości przystanek autobusowy i tramwajowy. Z Żabką jest podpisana długoterminowa umowa najmu.

7,01% Sprzedam Stokrotkę w Warszawie
 • 1 010 000
 • PLN + 23% VAT
 • Stokrotka

Sprzedam Stokrotkę w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż nieruchomość położona w Warszawie, wynajęta przez Stokrotkę - polską sieć supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych. Jest zlokalizowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej w nowej inwestycji, w bliskiej odległości od głównej arterii dzielnicy.

6,50% Sprzedam Biedronkę w woj. mazowieckim
 • 7 900 000
 • PLN + 23% VAt
 • Biedronka

Sprzedam Biedronkę w woj. mazowieckim

woj. mazowieckie

Sprzedam obiekt komercyjny z długoletnią umową najmu, wynajęty przez Biedronkę. Położony jest w bardzo przepływowej lokalizacji o dużym potencjale nabywczym. W sąsiedztwie obiekty z sieciowymi najmecami.