Okolica dla Deweloperów

Witaj Dewloperze,

Cieszymy się, że do nas trafiłeś. Pewnie zastanawiasz się na jakich warunkach możesz dodawać na naszym portalu ogłoszenia. Odpowiadając na najbardziej nurtujące pytanie:

Wszyscy użytkownicy okolicy - osoby prywatne, deweloperzy i pośrednicy mogą dodawać u nas ogłoszenia bezpłatnie.

Gdzie jest haczyk? Nie ma haczyka. Koniec kropka.

Jak wiele portali nieruchomości nasze dochody czerpiemy głównie z reklam wyświetlanych na stronie oraz z dodatkowych możliwości promocji oferty (np. odświeżanie ogłoszeń). Okolica.pl jest na naturalnej ścieżce budowania marki i świadomości naszych użytkowników.

W naszym założeniu okolica.pl ma być miejscem, w którym odnajdą się wszyscy uczestnicy rynku nieruchomości: osoby prywatne, pośrednicy i Ty -  Deweloperze. Mocno rozwinęliśmy już część portalu związaną z rynkiem wtórnym, jednak jak pokazuje Google Analitics ogłoszenia z rynku pierwotnego to treści coraz częściej poszukiwane na naszej stronie. Dlatego, by realizować nasze założenia potrzebujemy jeszcze większej ilości ogłoszeń z rynku pierwotnego – czyli Twoich ogłoszeń. Nierozsądnym byłoby karać Cię za to, że pomagasz nam rozwijać stronę i zwiększasz na niej ruch…

Warto przeczytać: Dodawanie ogłoszeń z poziomu strony i klonowanie

Ogłoszenia możesz dodawać bezpośrednio z poziomu strony. Dajemy Ci też fantastyczną możliwość klonowania ogłoszeń:

Klonowanie

Jeśli w ramach budynku masz np. 50 mieszkań i wszystkie mają ten sam opis, te same cechy (adres, planowany termin oddania, ilość pięter budynku, itd.), a różnią się tylko niektórymi polami (metraż, piętro, ilość pokoi, rzuty) – to możesz dodać jedno ogłoszenie, a kolejne stworzyć za pomocą opcji klonowania. Po utworzeniu pierwszego ogłoszenia i kliknięciu „klonuj”, kolejne ogłoszenie tworzy się automatycznie z wypełnionym wszystkimi polami, wtedy Ty edytujesz tylko te cechy, które dla konkretnego mieszkania są indywidualne (np. piętro) i... gotowe. Kolejne ogłoszenie dodane. U nas nie musisz „klepać” indywidualnie każdego ogłoszenia. W ten sposób możesz szybko wprowadzić do nas całą swoją inwestycję.

Eksporty ogłoszeń

Jeśli dodawanie i edycję ogłoszeń chciałbyś jeszcze bardziej zautomatyzować masz też możliwość bezpłatnego eksportu ogłoszeń.

U nas nie ma podbić, mamy coś lepszego! Aktualizacja ogłoszeń

Nasze ogłoszenia sortowane są domyślnie wg zasady: od najbardziej aktualnych.

przykład - 1 minutę temu

Jako właściciel ogłoszenia masz możliwość potwierdzenia jego aktualności za pomocą funkcji odśwież odśwież. Potwierdzenie aktualności powoduje, że Twoje ogłoszenie trafia na szczyt listy oraz wyświetla się przy nim informacja kiedy ostatnio było aktualizowane.

 

Zarówno na liście, jak i na mapie ogłoszenia aktualizowane w ciągu ostatnich 24h wyróżnione są kolorem zielonym.

 

 

 

Co więcej, za każdym razem, gdy edytujesz lub aktualizujesz ogłoszenie za pomocą swojego programu eksportującego i przesyłasz nam tę informację w eksportach – traktujemy to jako odświeżenie ogłoszenia – jako najbardziej aktualnie, Twoje ogłoszenie trafia na szczyt listy.

Uważamy, że to fantastyczna funkcja pozwalająca Tobie promować najbardziej aktualną treść i jednocześnie ułatwiająca poszukiwania użytkownikom – bo aktualność jest jednym z kluczowych kryteriów ich poszukiwań.

 

 DODAJ OGŁOSZENIE