Okolica dla Deweloperów

Witaj Dewloperze,

Cieszymy się, że do nas trafiłeś. Pewnie zastanawiasz się na jakich warunkach możesz dodawać na naszym portalu ogłoszenia. Odpowiadając na najbardziej nurtujące pytanie:

Wszyscy użytkownicy okolicy - osoby prywatne, deweloperzy i pośrednicy mogą dodawać u nas ogłoszenia bezpłatnie.

Gdzie jest haczyk? Nie ma haczyka. Koniec kropka.

Jak wiele portali nieruchomości nasze dochody czerpiemy głównie z reklam wyświetlanych na stronie. Okolica.pl jest na naturalnej ścieżce budowania marki i świadomości naszych użytkowników.

W naszym założeniu okolica.pl ma być miejscem, w którym odnajdą się wszyscy uczestnicy rynku nieruchomości: osoby prywatne, pośrednicy i Ty -  Deweloperze. Mocno rozwinęliśmy już część portalu związaną z rynkiem wtórnym, jednak jak pokazuje Google Analitics ogłoszenia z rynku pierwotnego to treści coraz częściej poszukiwane na naszej stronie. Dlatego, by realizować nasze założenia potrzebujemy jeszcze większej ilości ogłoszeń z rynku pierwotnego – czyli Twoich ogłoszeń. Nierozsądnym byłoby karać Cię za to, że pomagasz nam rozwijać stronę i zwiększasz na niej ruch…

Warto przeczytać: Dodawanie ogłoszeń z poziomu strony i klonowanie

Ogłoszenia możesz dodawać bezpośrednio z poziomu strony. Dajemy Ci też fantastyczną możliwość klonowania ogłoszeń:

Klonowanie

Jeśli w ramach budynku masz np. 50 mieszkań i wszystkie mają ten sam opis, te same cechy (adres, planowany termin oddania, ilość pięter budynku, itd.), a różnią się tylko niektórymi polami (metraż, piętro, ilość pokoi, rzuty) – to możesz dodać jedno ogłoszenie, a kolejne stworzyć za pomocą opcji klonowania. Po utworzeniu pierwszego ogłoszenia i kliknięciu „klonuj”, kolejne ogłoszenie tworzy się automatycznie z wypełnionym wszystkimi polami, wtedy Ty edytujesz tylko te cechy, które dla konkretnego mieszkania są indywidualne (np. piętro) i... gotowe. Kolejne ogłoszenie dodane. U nas nie musisz „klepać” indywidualnie każdego ogłoszenia. W ten sposób możesz szybko wprowadzić do nas całą swoją inwestycję.

Eksporty ogłoszeń

Jeśli dodawanie i edycję ogłoszeń chciałbyś jeszcze bardziej zautomatyzować masz też możliwość bezpłatnego eksportu ogłoszeń. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

U nas nie ma podbić, mamy coś lepszego! Aktualizacja ogłoszeń

Ogłoszenia na naszej liście wyświetlamy w kolejności od najbardziej aktualnych do najstarszych. Jako właściciel ogłoszenia masz w każdej chwili możliwość potwierdzenia aktualności ogłoszenia za pomocą funkcji odśwież. Przenosisz je wtedy na pierwsze miejsce na liście ogłoszeń – wciąż bezpłatnie.

Co ważne ogłoszenia, których aktualność była potwierdzana w ciągu ostatnich 24h wyróżnione są na mapie kolorem zielonym.

Odświeżać ogłoszenie możesz w każdej chwili z poziomu swojego panelu użytkownika, lub za pomocą eksportów. Za każdym razem, gdy przesyłasz do nas eksport z edycją lub aktualizacją konkretnego ogłoszenia nadpisujemy datę aktualizacji – czyli Twoje ogłoszenie trafia na szczyt listy. Dodatkowo jego znacznik zostaje wyróżniony na mapie kolorem zielonym na 24h.