Nieruchomości z najemcą Rossmann na sprzedaż

8,99% Kamienica na starówce z sieciowymi najemcami

Do sprzedania kamienica z najemcami komercyjnymi w centrum jednego z największych miast w województwie małopolskim.

Wiodącym najemcą generującym więkoszść przychodów z najmu z kamienicy jest Rossmann. Pozostali najemcy także mają charakter komercyjny (brak najmu mieszkaniowego). Pozostałe lokale na parterze wynajęte są dwóm innym znanym sieciom oraz jeden na lokalny biznes. Łączny przychód z najmu z kamienicy to ponad 60 000 zł netto miesięcznie

Istotną wartość dodaną stanowi powierzchnia mieszkaniowa na 1 i 2 piętrze. W kamienicy znajduje się ponad 400 m2 powierzchni, którą można zaadoptować na mieszkania, a następnie przeznaczyć je na wynajem lub sprzedaż na rynku mieszkaniowym. Potencjalny przychód z tych mieszkań nie jest uwzględniony w podanym czynszu z kamienicy. Jest to dodatkowa premia dla nabywcy.

Nieruchomość położona jest jednym z największych miast woj. małopolskiego, przy rynku, w rozpoznawalnym i przepływowym miejscu. W sąsiedztwie liczne zabudowania, lokale handlowo-usługowe, placówki oświatowe, urzędy, poczta.

8,10% Retail park w mieście woj. małopolskiego

Na sprzedaż obiekt handlowy w jednym z miast woj. małopolskiego. Jednym z wiodących najemców jest Rossmann. Obiekt jest dwukondygnacyjny. W sąsiedztwie budynku znajdują się głównie duże osiedla mieszkalne (zabudowa jednorodzinna oraz wielorodzinna), stacja benzynowa i sklepy m.in. Kaufland i Biedronka.

10%
Tu zamieścimy nową Ofertę Inwestycyjną. Bądź pierwszy!
Zapisz się na powiadomienia!
6,99% Retail park na sprzedaż w woj. dolnośląskim

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta przez sieciowych najemców, m. in. Pepco i Rossmanna. W ramach nieruchomości znajduje się również pusty lokal przeznaczony do wynajęcia. Nieruchomość położona jest przy ulicy i bardzo dobrze wyeksponowana. Na jej terenie jest dostępny parking dla klientów sklepu. W sasiedztwie znajduje się duży dyskont spożywczy.

7,10% Sprzedam park handlowy z Rossmannem w woj. mazowieckim

Obiekt jest wynajęty dwóm rozpoznawanym sieciowym najemcom, m.in. Rossmannowi. W sąsiedztwie położony jest popularny dyskont spożywczy.  W okolicy zabudowa mieszkaniowa oraz handlowo-usługowa. Przy parku handlowym znajduje się ogólnodostępny parking dla klientów sklepu.

 

7,23% Na sprzedaż retail park w mieście powiatowym woj. wielkopolskiego

Obiekt handlowy położony jest w jednym z miast woj. wielkopolskiego. Wiodącymi najemcami są Rossmann i Pepco. Obiekt jest jednokondygnacyjny. W sąsiedztwie duży dyskont spożywczy.  

7,19% Na sprzedaż w 100% skomercjalizowany park handlowy w woj. zachodniopomorskim

Nieruchomość położona jest w przepływowej lokalizacji w jednym z miast woj. zachodniopomorskiego. Wiodącymi najemcami są Pepco i Rossmann. W sąsiedztwie znany dyskont spożywczy oraz stacja paliw. W najbliższym otoczeniu punkty usługowo-handlowe, budynki użyteczności publicznej, zabudowa mieszkaniowa. Obiekt jest bardzo dobrze wyeksponowany, lokale posiadają szerokie witryny. Parking dla klientów sklepów znajduje się już przy budynku.

7,02% Sprzedam nieruchomość z Rossmannem w mieście woj. zachodniopomorskiego

Na sprzedaż nieruchomość położona przy ulicy w bardzo przepływowej lokalizacji. W najbliższym otoczeniu gęsta zabudowa mieszkaniowa i handlowa. Witryny szerokie, skierowane w stronę ruchu samochodowego i pieszego.

7,40% Sprzedam budynek handlowy z Rossmannem w woj. zachodniopomorskim

Na sprzedaż nieruchomość położona przy głównej ulicy handlowej miasta. Miejsce jest bardzo przepływowe. Duży ruch pieszy i samochodowy. W najbliższym otoczeniu liczne punkty usługowo-handlowe, liceum, poczta.

7,22% Na sprzedaż retail park w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego

Sprzedam park handlowy w 100% wynajęty sieciowym najemcom. Nieruchomość położona jest w pobliżu ruchliwej drogi krajowej. W najbliższej okolicy znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz popularne dyskonty spożywcze. Lokale mają bardzo szerokie witryny, położone są na parterze obiektu.

8,50% Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy z sieciowymi najemcami

Sprzedam budynek handlowo-usługowy wynajęty kilku sieciowym podmiotom, miedzy innymi Rossmannowi. Położony jest w centrum jednego z miast województwa warmińsko-mazurskiego przy jednej z ulic handlowych. Budynek jest bardzo dobrze wyeksponowany. W sąsiedztwie bogate zaplecze handlowo-usługowe oraz zabudowa mieszkaniowa.

To już wszystkie Rossmanny, ale nieruchomości z najemcą mamy znacznie więcej!

Sprawdź nasze pozostałe lokale i obiekty z najemcą:
9,50% LIDL - obiekt wynajęty przez LIDL na sprzedaż
 • 34 669 474
 • PLN
 • 4700 m2

LIDL - obiekt wynajęty przez LIDL na sprzedaż

Lublin

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny park handlowy w Lublinie. Głównyn najemcą jest LIDL.

Ponadto w parku występują też inni sieciowi najemcy (m.in. Pepco, Rossmann). Długie świeże umowy najmu. NOI na poziomie 716 000 EUR rocznie. Przy ofertowej rentowności sprzedaży w wysokości 9,5% daje to wycenę w wysokości  7 536 842 EUR (przy kursie EUR/PLN 4,6 wycena w złotych to  34 669 474 zł)

9,21% Sprzedam lokal w Łodzi z podpisaną umową z Rossmannem
 • 2 000 000
 • PLN + 23% VAT
 • Rossmann

Sprzedam lokal w Łodzi z podpisaną umową z Rossmannem

Łódź

Lokal znajduje się w bardzo rozpoznawalnej i przepływowej lokalizacji, w sąsiedztwie najważniejszych instytucji miasta. Jest położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami Łodzi. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe oraz liczne lokale handlowo-usługowe. Budynek w dobrym stanie technicznym, przy czym rok budowy umożliwia amortyzowanie lokalu w ewidencji środków trwałych ze stawką 10% rocznie.

8,33% Retail park z sieciowymi najemcami (m.in Rossmann, Pepco) w woj. dolnośląskim
 • 7 400 000
 • PLN + 23% VAT
 • retail park

Retail park z sieciowymi najemcami (m.in Rossmann, Pepco) w woj. dolnośląskim

miasto w woj. dolnośląskim

Obiekt jest wynajęty w 100%. Położony jest blisko centrum handlowego miasta oraz przy wiodącym ogólnopolskim dyskoncie spożywczym. 

7,21% Sprzedam lokal z Rossmannem we Wrocławiu
 • 4 300 000
 • PLN + 23% VAT
 • Rossmann

Sprzedam lokal z Rossmannem we Wrocławiu

Wrocław

Lokal z Rossmennem zlokalizowany jest we Wrocławiu przy ruchliwej ulicy i bardzo dużym osiedlu mieszkaniowym. Wokół dużo punktów handlowo-usługowych oraz wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Lokal posiada szerokie witryny, zwrócone w kierunku ruchu samochodowego i pieszego. Przed lokalem liczne miejsca parkingowe.

Lokal wynajęty jest solidnemu najemcy, który prowadzi biznes w tym miejscu od kilku lat. Stawka czynszu mieści się w granicach realnych stawek rynkowych. Umowa najmu zawarta na czas określony bez możliwości wypowiedzenia.

6,76% Sprzedam lokal wynajęty sieci Rossmann w Warszawie
 • 5 950 000
 • PLN + 23% VAT
 • 450 m2

Sprzedam lokal wynajęty sieci Rossmann w Warszawie

Warszawa

Na sprzedaż lokal wynajęty Rossmannowi w Warszawie.  Umowa najmu fukcjonuje od 2013, w formule 5 + 5. W 2018 roku doszło do przedłużenia umowy o kolejne 5 lat, t.j. do 2023 roku. Fakt przedłużenia umowy przez najemcę jest bardzo silnym sygnałem potwierdzającym generowanie dobrych obrotów przez punkt. 

Lokal położony w jednej z głównych dzielnic Warszawy, blisko metra. 

Oferta o bardzo zdrowych parametrach finansowych: 

 • zwracamy uwagę na bardzo rozsądną cenę sprzedaży za m2 (13 300 zł / m2), zwłaszcza że przy obecnym rynku ciężko jest kupić nawet lokal pusty od dewelopera za mniej niż 14 000 zł netto / m2
 • nie przeszacowana, rynkowa stawka najmu za m2 (aby uzyskać więcej szczegółów prosimy o kontakt) 
 • rentowność 6,7% uważamy za atrakcyjną i rynkową, w szczególności jak dla aktywa tej klasy (bardzo dobra lokalizacja, przedłużona umowa najmu, brak pustostanów w sąsiedztwie, sieciowy, sprawdzony najemca)
 • obliczając rentowność, od rocznego przychodu odjeliśmy wszelkie koszty właściciela związane z posiadaniem tej nieruchomości. Roczny dochód operacyjny generowany przez obiekt  NOI =  402 260 zł netto 

W zależności od preferencji inwestora transakcję można zrealizować na dwa sposoby:

 • Możliwość zakupu nieruchomości na własność przez inwestora za cenę 5 990 000 zł netto + VAT
 • możliwość przejęcia udziałów w spółce celowej będącej właścicielem nieruchomości, cena za przejęcie udziałów: 3 700 000 zł

6,88% Sprzedam lokal wynajęty Rossmannowi w aglomeracji warszawskiej
 • 4 665 000
 • PLN + 23% VAT
 • Rossmann

Sprzedam lokal wynajęty Rossmannowi w aglomeracji warszawskiej

aglomeracja warszawska

Lokal jest położony w budynku w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jedno- i wielorodzinnej z bogatym zapleczem handlowo-usługowym. W okolicy znajdują się m.in. punkty handlowe, sieciowe supermarkety spożywcze, urząd skarbowy, zakład opieki zdrowotnej i restauracje. Przed budynkiem znajduje się duży parking.

9,01% Sprzedam Rossmanna w centrum miasta w woj. dolnośląskim
 • 4 495 000
 • PLN + 23% VAT
 • Rossmann

Sprzedam Rossmanna w centrum miasta w woj. dolnośląskim

woj. dolnośląskie

Sprzedam lokal z podpisaną umową najmu z Rossmannem. Nieruchomość położona jest w centrum miasta, w bliskiej odległości Starego Rynku. Lokal jest bardzo dobrze wyeksponowany zarówno na ruch samochodowy jaki i pieszy. Przed lokalem ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Z najemcą jest podpisana długoletnia umowa, a Rossmann funkcjonuje w tym miejscu już wiele lat i nadal cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców.

8,32% Sprzedam lokale użytkowe wynajęte sieci Rossmann, Pepco
 • 3 770 000
 • PLN + 23% VAT
 • dochodowa nieruchomość na sprzedaż

Sprzedam lokale użytkowe wynajęte sieci Rossmann, Pepco

miejscowość ok. 15 tys.

Na sprzedaż lokale użytkowe wynajęte Rossmannowi i Pepco. Obiekt położony w mieście gminnym, mającym ok. 15 000 mieszkańców, województwo łódźkie. Powierzchnia wynajmu wynosi ponad 800m2. Grunt we własności zwalnia inwestora z ponoszenia kosztów związanych z użytkowaniem wieczystym. Obok lokalu znajduje się największy parking w miejscowości oraz sieciowe sklepy spożywcze, które razem tworzą najpopularniejsze zagłębie handlowe w mieście.

8,03% Lokal z Pepco i Rossmannem
 • Zapytaj o cenę
 • lokal użytkowy

Lokal z Pepco i Rossmannem

miasto powiatowe

Na sprzedaż lokal z dwoma sieciowymi najemcami - Pepco i Rossmannem. Lokal położony jest w centrum powiatowego miasta w woj. łódźkim. W pobliżu obiektu znajdują się inne duże punkty handlowe, ruchliwa ulica oraz urzędy miejskie, gwarantujące duży rynek zbytu. Powierzchnia lokali wynajętych w parterze wynosi ok. 600m2, możliwość adaptacji piętra na lokale usługowe lub mieszkalne.

6,50% Na sprzedaż nowy lokal w Warszawie, wynajęty przez firmę Rossmann
 • 6 587 520
 • PLN + 23 VAT
 • lokal z najemcą sieciowym

Na sprzedaż nowy lokal w Warszawie, wynajęty przez firmę Rossmann

Warszawa

Najemcą prezentowanego lokalu jest jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie – Rossmann. Lokal znajduje się na parterze nowo wybudowanego apartamentowca o podwyższonym standardzie wykończenia. Sam budynek stoi w miejscu o gęstej zabudowie mieszkalnej, nie posiadającej powierzchni komercyjnych – wyjątek stanowi budynek, w którym znajduje się lokal. Takie ułożenie zapewnia brak konkurencji oraz duży rynek zbytu.

 

6,26% Rossmann Warszawa - lokal z najemcą na sprzedaż
 • 6 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • Lokal z najemcą Rossmann

Rossmann Warszawa - lokal z najemcą na sprzedaż

Warszawa - miejsce o dużym natężeniu ruchu

Propozycja dla inwestora poszukującego mocnej lokalizacji i stabilnych przepływów finansowych. Duży lokal, którego najemcą jest jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie - Rossmann. Lokal znajduje się w nowym budynku, w ramach pasażu lokali handlowych, sąsiednie lokale wynajęte innym sieciowym najemcom. Bardzo dobra lokalizacja o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodowego. Umowa najmu w formule 5+5 z końca 2013 roku.

Okolica o gęstej zabudowie, w  najbliższym sąsiedztwie (poza pasażem w którym umiejscowiony jest lokal) brak lokali użytkowych i miejsca na powstanie nowych budynków, stąd brak konkurencji jeśli chodzi o powierzchnię komercyjną.  W pobliżu liczne miejsca do parkowania.

Punkt dostosowany jest także logistycznie i technicznie do dostaw (oddzielny dostęp do zaplecza od strony podjazdu dla ciężarówek).

Rozsądna stawka najmu za m2 powoduje, że wycena dochodowa przy rentowności 6,26% (liczonej od dochodu operacyjnego) ma swoje solidne podstawy.