O nas

Okolica.pl to serwis wyłącznie z ogłoszeniami nieruchomości. Umożliwiamy naszym użytkownikom bezpłatne zamieszczanie informacji o obiektach we wszystkich lokalizacjach w Polsce, przeznaczonych do sprzedaży lub do wynajęcia. Intuicyjna ścieżka dodawania ogłoszeń pozwala zamieścić je w kilka minut.

Zapewniamy podział na przejrzyste kategorie, w których znajdziesz mieszkania, domy, działki (w tym budowlane, rolne, leśne, rekreacyjne, siedliskowe i inwestycyjne), pokoje oraz nieruchomości komercyjne (w tym lokale użytkowe, powierzchnie biurowe i magazynowe oraz obiekty innego typu). Przygotowaliśmy też możliwość wyszukiwania po wielu cechach, indywidualnie dobranych dla każdego typu nieruchomości.

Dodając za darmo ogłoszenie, dzięki odpowiednio przygotowanemu panelowi użytkownika, otrzymujesz pełną kontrolę nad swoimi danymi. Logując się możesz edytować ogłoszenia, usunąć je w dowolnym momencie lub dodatkowo je wypromować korzystając z podbić, dzięki którym ogłoszenie znajdzie się na samym szczycie listy ofert. Panel użytkownika został przez nas tak przygotowany, że umożliwia użytkownikom skuteczne zarządzanie swoimi ofertami niezależnie od tego, czy są oni właścicielem nieruchomości, pośrednikiem czy deweloperem. Okolica.pl to wygodne narzędzie do sprzedaży i wynajmu zarówno jednej, jak i tysiąca nieruchomości w jednym czasie.

Nowatorskim elementem okolica.pl jest prezentowanie ogłoszeń także na mapie. Pozwala to znacznie skrócić czas poszukiwania nieruchomości, jeżeli dokładnie znasz oczekiwaną lokalizację. Gdy dodatkowo użyjesz szczegółowych filtrów, szukanie nieruchomości z okolica.pl staje się przyjemnością.

Naszą wizją jest stworzenie wszechstronnego serwisu, dzięki któremu Ci, którzy oferują nieruchomość szybko i łatwo dogadują się z tymi, którzy chcą ją kupić lub wynająć. Chcemy by okolica.pl była utożsamiana z wygodą, uporządkowaniem i jakością informacji znajdowanych na tym portalu.

Zaczynaliśmy projektowanie serwisu od czystej kartki papieru, w dwie osoby, z dużym bagażem doświadczeń i zamiłowaniem do nieruchomości. Siedzibą firmy jest Warszawa. Działamy od 2014 roku. Kierujemy się zasadą, że w ogłoszeniach nie liczy się ilość, a jakość i szybkość dotarcia do interesującej użytkownika oferty.

Nasz zespół stale rozwija i doskonali serwis, dzięki czemu okolica.pl to rozpoznawalna marka na polskim rynku nieruchomości. Nasze doświadczenia wyniesione z wieloletniej praktyki na rynku nieruchomości udostępniamy w formie artykułów i porad

Komfort użytkowników w poszukiwania nieruchomości jest dla nas szczególnie ważny, dlatego jeżeli chcesz się z nami podzielić swoimi uwagami, znalazłeś błąd lub widzisz miejsce do poprawy napisz do nas

 

Twórcy okolica.pl

Marcin Grudzień

Artur Wojdat