Okolica dla ogłaszających prywatnie

Witaj,

Cieszymy się że do nas trafiłeś. Pewnie zastanawiasz się na jakich warunkach możesz do dodać u nas ogłoszenie.

W skrócie: ogłoszenie możesz dodać bezpłatnie. Za dodanie ogłoszenia i obecność na portalu nie naliczamy żanych opłat.  Koniec. Kropka.

Bezpłatne dodawanie ogłoszeń - wyjaśnienia dla dociekliwych

Brak opłat gwarantuje Ci par. 6 ust. 1 naszego regulaminu. Skąd ten pomysł? Jak wiele portali nasze dochody czerpiemy głównie z reklam wyświetlanych na stronie oraz z dodatkowych możliwości promocji oferty (np. odświeżanie ogłoszeń). Okolica.pl jest na naturalnej ścieżce budowania marki i Twojej świadomości jako użytkownika. Ogłoszenia osób prywatnych to jedne z częściej poszukiwanych treści na naszej stronie. Zależy nam na treści wysokiej jakości, którą są ogłoszenia bezpośrednie, w tym Twoje ogłoszenie. To dzięki ciekawym ofertom zwiększa się ruch na naszym portalu. Nierozsądnym byłoby karać Cię za dodanie ogłoszenia, ponieważ w ten sposób pomagasz nam rozwijać stronę i zwiększasz na niej ruch.

 

Co mogę zrobić by moje ogłoszenie było bardziej widoczne?

Naszą witrynę zaprojektowaliśmy tak, że jeśli skupisz się na jakości informacji w Twoim ogłoszeniu, to zainteresowani przyjdą do Ciebie sami. Ogłaszając swoją nieruchomość zwróć szczególną uwagę na:

  • odświeżanie ogłoszenia – ogłoszenia sortujemy w kolejności od najbardziej aktualnych do najstarszych, dlatego z upływem czasu pozycja i widoczność każdego ogłoszenia spadają... ale... jako właściciel masz możliwość dodatkowej promocji oferty w postaci odświeżenia ogłoszenia.

Za każdym razem gdy odświeżasz ogłoszenie przenosisz je na pierwsze miejsce na liście wyników. Dodatkowo ogłoszenia aktualizowane w ciągu ostatnich 24h wyróżnione są na mapie kolorem zielonym

 

znacznik na mapie

 

  • lokalizacja nieruchomości  dodając ogłoszenie podaj możliwie dokładny adres: przynajmniej nazwę miejscowości i ulicy. Nie jest to obowiązkowe, ale jeśli chcesz zwiększyć zainteresowanie podaj dodatkowo numer budynku (nasze doświadczenie wskazuje, że takie ogłoszenia klikane są o 30% częściej!),
  • znacznik Twojego ogłoszenia na mapie – mapa jest elementem interfejsu poszukiwań na naszej stronie. Jeśli lokalizacja nie będzie dokładna, znacznik Twojej nieruchomości będzie zlewał się z pozostałymi, a przez to będzie mniej widoczny. Więcej na ten temat tutaj: pokaż się na naszej mapie
  • zdjęcia – w dzisiejszych czasach to standard. Ogłoszenia bez zdjęć praktycznie w ogóle nie są klikane. Jeśli chcesz zwiększyć ilość zainteresowanych wybierz najładniejsze zdjęcie jako zdjęcia główne, bo jak wskazują nasze analizy zdjęcie jest głównym czynnikiem, które decyduje o wejściu w ogłoszenie. Polecamy też skorzystanie z doświadczonego pośrednika lub fotografa nieruchomości.

DODAJ OGŁOSZENIE