Okolica dla ogłaszających prywatnie

Witaj,

Cieszymy się że do nas trafiłeś. Pewnie zastanawiasz się na jakich warunkach możesz do dodać u nas ogłoszenie i czy mamy jakieś ukryte opłaty.

W skrócie: ogłoszenie możesz dodać bezpłatnie, żadnych ukrytych opłat nie ma. Koniec kropka.

Bezpłatne ogłoszenia - wyjaśnienia dla dociekliwych

Brak opłat gwarantuje Ci par. 6 ust. 1 naszego regulaminu. Skąd ten pomysł? Jak wiele portali nieruchomości nasze dochody czerpiemy głównie z reklam wyświetlanych na stronie. Okolica.pl jest na naturalnej ścieżce budowania marki i Twojej świadomości jako użytkownika. Ogłoszenia osób prywatnych to jedne z częściej poszukiwanych treści na naszej stronie. Zależy nam na treści wysokiej jakości, którą są ogłoszenia bezpośrednie, w tym Twoje ogłoszenie. To dzięki ciekawym ofertom zwiększa się ruch na naszym portalu. Nierozsądnym byłoby karać Cię za to, że pomagasz nam rozwijać stronę i zwiększasz na niej ruch.

Co mogę zrobić by moje ogłoszenie było bardziej widoczne?

U nas nie ma płatnych podbić ani wyróżnień, nie stosujmey tego typu praktyk. Skupiamy się na doświadczeniu naszych użytkowników i jakości informacji które można znaleźć na stronie. Dlatego nasza witryna automatycznie promuje ogłoszenia, które są najbardziej aktualne i których treść daje możliwie najwięcej informacji o nieruchomości. Zaprojektowaliśmy ją tak, że jeśli skupisz się na jakości informacji w Twoim ogłoszeniu, to zainteresowani przyjdą do Ciebie sami. Ogłaszając swoją nieruchomość zwróć szczególną uwagę na:

  • odświeżanie ogłoszenia – ogłoszenia na naszej liście sortowane są domyślnie od najbardziej aktualnych. Jako właściciel ogłoszenia masz w każdej chwili możliwość potwierdzenia aktualności ogłoszenia klikając przycisk odśwież Ikona odświeżania

Za każdym razem gdy odświeżasz ogłoszenie przenosisz je na pierwsze miejsce na liście wyników - za darmo. Dodatkowo ogłoszenia aktualizowane w ciągu ostatnich 24h wyróżnione są na mapie kolorem zielonym

Zielony znacznik na mapie

  • Lokalizacja nieruchomości, dodając ogłoszenie podaj możliwie dokładny adres: przynajmniej nazwę miejscowości i ulicy. Nie jest to obowiązkowe, ale jeśli chcesz zwiększyć zainteresowanie podaj dodatkowo numer budynku (nasze doświadczenie wskazuje, że takie ogłoszenia klikane są o 30% częściej!)
  • znacznik Twojego ogłoszenia na mapie – mapa jest elementem interfejsu poszukiwań na naszej stronie. Jeśli lokalizacja nie będzie dokładna, znacznik Twojej nieruchomości będzie zlewał się z pozostałymi, a przez to będzie mniej widoczny. Więcej na ten temat tutaj: pokaż się na naszej mapie
  • zdjęcia – w dzisiejszych czasach to standard. Ogłoszenia bez zdjęć praktycznie w ogóle nie są klikane. Jeśli chcesz zwiększyć ilość zainteresowanych wybierz najładniejsze zdjęcie jako zdjęcia główne, bo jak wskazują nasze analizy zdjęcie jest głównym czynnikiem, które decyduje o wejściu w ogłoszenie. Polecamy też skorzystanie z doświadczonego pośrednika lub fotografa nieruchomości.

Przycisk dodaj ogłoszenie