< Powrót
Na sprzedaż w 100% skomercjalizowany budynek w Warszawie (przedszkole)

Na sprzedaż w 100% skomercjalizowany budynek w Warszawie (przedszkole)

Warszawa760 m2

Cena: 13 200 000 PLN + 23% VAT

Z najemcami podpisane są długoletnie umowy (5+5 lat), które przynoszą właścicielowi stabilne przychody. Każdy z najemców prowadzi rentowną, stabilną działalność i chce kontynuować najem swojego lokalu.

Głównym najemcą obiektu jest doskonale prosperujące przedszkole. Jak pokazuje doświadczenie (ze względu na liczne dopłaty i dofinansowania dla przedszkoli i żłobków) jest to branża najbardziej odporna na wszelkiego rodzaju ograniczenia, czy ekonomiczne perturbacje. Zwracamy uwagę, że nawet w czasach pandemii i najsilniejszego lockdownu żłobki i przedszkola pozostały otwarte.

Budynek z 2020 wykonany w nowoczesnej technologii z wysokiej jakości materiałów. Obiekt budowany „dla siebie” z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, obecny właściciel samodzielnie nadzorował budowę. Przewidziano liczne udogodnienia dla najemców (prywatny parking, ogródek dla przedszkola).

Powierzchnia usługowa netto ponad 760 m2, w całości wynajęta. Zagospodarowany teren, parking, teren zielony, powierzchnia działki 1000 m2. W okolicy osiedla mieszkaniowe z punkami handlowo-usługowymi.  Grunt objęty jest prawem własności.

numer ogłoszenia: 786

Kontakt

Włącz powiadomienia o ofertach!
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać od nas powiadomienia o nowo dodanych Ofertach Inwestycyjnych. Newsletter wysyłamy raz w tygodniu, możesz z niego zrezygnować w każdej chwili.