Na sprzedaż w 100% skomercjalizowany budynek w Warszawie (przedszkole)

Warszawa

stopa zwrotu: 6,29% sprawdź jak ją liczymy

Zapytaj o cenę

760 m2

Na sprzedaż w 100% skomercjalizowany budynek w Warszawie (przedszkole)

Z najemcami podpisane są długoletnie umowy (5+5 lat), które przynoszą właścicielowi stabilne przychody. Każdy z najemców prowadzi rentowną, stabilną działalność i chce kontynuować najem swojego lokalu.

Głównym najemcą obiektu jest doskonale prosperujące przedszkole. Jak pokazuje doświadczenie (ze względu na liczne dopłaty i dofinansowania dla przedszkoli i żłobków) jest to branża najbardziej odporna na wszelkiego rodzaju ograniczenia, czy ekonomiczne perturbacje. Zwracamy uwagę, że nawet w czasach pandemii i najsilniejszego lockdownu żłobki i przedszkola pozostały otwarte.

Budynek z 2020 wykonany w nowoczesnej technologii z wysokiej jakości materiałów. Obiekt budowany „dla siebie” z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, obecny właściciel samodzielnie nadzorował budowę. Przewidziano liczne udogodnienia dla najemców (prywatny parking, ogródek dla przedszkola).

Powierzchnia usługowa netto ponad 760 m2, w całości wynajęta. Zagospodarowany teren, parking, teren zielony, powierzchnia działki 1000 m2. W okolicy osiedla mieszkaniowe z punkami handlowo-usługowymi.  Grunt objęty jest prawem własności.

Więcej informacji: Artur: 505 013 110 lub Kamil: 603 253 718 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

numer ogłoszenia: 786