Parki Handlowe na sprzedaż

9,50% LIDL - obiekt wynajęty przez LIDL na sprzedaż

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny park handlowy w Lublinie. Głównyn najemcą jest LIDL.

Ponadto w parku występują też inni sieciowi najemcy (m.in. Pepco, Rossmann). Długie świeże umowy najmu. NOI na poziomie 716 000 EUR rocznie. Przy ofertowej rentowności sprzedaży w wysokości 9,5% daje to wycenę w wysokości  7 536 842 EUR (przy kursie EUR/PLN 4,6 wycena w złotych to  34 669 474 zł)

9,63% Sprzedam park handlowy w woj. łódzkim

Na sprzedaż retail park położony w mieście woj. łódzkiego. Budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny, znajduje się przy głównej ulicy miasta. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

10%
Tu zamieścimy nową Ofertę Inwestycyjną. Bądź pierwszy!
Zapisz się na powiadomienia!
8,10% Retail park w mieście woj. małopolskiego

Na sprzedaż obiekt handlowy w jednym z miast woj. małopolskiego. Jednym z wiodących najemców jest Rossmann. Obiekt jest dwukondygnacyjny. W sąsiedztwie budynku znajdują się głównie duże osiedla mieszkalne (zabudowa jednorodzinna oraz wielorodzinna), stacja benzynowa i sklepy m.in. Kaufland i Biedronka.

7,89% Sprzedam park handlowy w dużym mieście powiatowym aglomeracji warszawskiej

Na sprzedaż retail park położony  w dużym mieście powiatowym woj. mazowieckiego. Przy nieruchomości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz parkingi. W sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa. W bliskiej okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna.

9,05% Sprzedam nieruchomość handlową z Biedronką w Opolu
 • 19 900 000
 • PLN + 23% VAT
 • nieruchomość handlowa

Sprzedam nieruchomość handlową z Biedronką w Opolu

Opole

Sprzedam obiekt handlowy wynajęty na sklep Biedronka oraz innym sieciowym, ogólnopolskim i lokalnym najemcom. Budynek położony jest w bardzo dobrej, przepływowej lokalizacji zapewniającej znaczny zasób potencjalnych klientów (catchment area).

7,00% Sprzedam park handlowy z wiodącym najemcą - Biedronką

Park handlowy (w trakcie budowy, a więc już pierwszy czynsz trafi do kupującego) w mieście przylegającym do Krakowa - gmina 45000 mieszkańców, miasto 25000 mieszkańców. Park handlowy wynajęty jest przez 4 sieciowych najemców rozpoznawalnych w całej Polsce. Obok parku handlowego znajduje się Biedronka (wspólny parking). Dostępne są miejsca parkingowe (70) dla klientów sklepów. W okolicy jest zabudowa mieszkaniowa oraz obiekty handlowo-usługowe.

Łączna powierzchnia parku 2574m2.

6,99% Retail park na sprzedaż w woj. dolnośląskim

Na sprzedaż nieruchomość wynajęta przez sieciowych najemców, m. in. Pepco i Rossmanna. W ramach nieruchomości znajduje się również pusty lokal przeznaczony do wynajęcia. Nieruchomość położona jest przy ulicy i bardzo dobrze wyeksponowana. Na jej terenie jest dostępny parking dla klientów sklepu. W sasiedztwie znajduje się duży dyskont spożywczy.

7,10% Sprzedam park handlowy z Rossmannem w woj. mazowieckim

Obiekt jest wynajęty dwóm rozpoznawanym sieciowym najemcom, m.in. Rossmannowi. W sąsiedztwie położony jest popularny dyskont spożywczy.  W okolicy zabudowa mieszkaniowa oraz handlowo-usługowa. Przy parku handlowym znajduje się ogólnodostępny parking dla klientów sklepu.

 

7,49% Sprzedam park handlowy w woj. lubuskim
 • 18 065 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w woj. lubuskim

miasto woj. lubuskiego

Nieruchomość położona w jednym z miast woj. lubuskiego. Park handlowy wynajęty jest ogólnopolskim wiodącym najemcom, m.in. Pepco - europejską siecią dyskontów oferującą produkty dla domu i odzież. W okolicy jest zabudowa mieszkaniowa, a w sąsiedztwie rozpoznawalny market spożywczy. Przed obiektem ogólnodostępny parking dla klientów.

7,15% Sprzedam park handlowy w woj. opolskim
 • 17 604 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w woj. opolskim

woj. opolskie

Na sprzedaż retail park wynajęty w całości przez sieciowe marki m.in. Rossmann, CCC, Pepco. W bliskim sąsiedztwie dwa rozpoznawalne markety handlowe. Przed obiektem odstępne są miejsca parkingowe dla klientów sklepu. W okolicy zabudowa mieszkaniowa oraz przedszkola.

7,23% Na sprzedaż retail park w mieście powiatowym woj. wielkopolskiego

Obiekt handlowy położony jest w jednym z miast woj. wielkopolskiego. Wiodącymi najemcami są Rossmann i Pepco. Obiekt jest jednokondygnacyjny. W sąsiedztwie duży dyskont spożywczy.  

7,19% Na sprzedaż w 100% skomercjalizowany park handlowy w woj. zachodniopomorskim

Nieruchomość położona jest w przepływowej lokalizacji w jednym z miast woj. zachodniopomorskiego. Wiodącymi najemcami są Pepco i Rossmann. W sąsiedztwie znany dyskont spożywczy oraz stacja paliw. W najbliższym otoczeniu punkty usługowo-handlowe, budynki użyteczności publicznej, zabudowa mieszkaniowa. Obiekt jest bardzo dobrze wyeksponowany, lokale posiadają szerokie witryny. Parking dla klientów sklepów znajduje się już przy budynku.

6,92% Na sprzedaż park handlowy w woj. wielkopolskim

Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej w jednym z miast woj. wielkopolskiego. Wiodącym najemcą jest Kik Textil. W sąsiedztwie znany supermarket. Przed obiektem parking samochodowy.

7,40% Sprzedam budynek handlowy z Rossmannem w woj. zachodniopomorskim

Na sprzedaż nieruchomość położona przy głównej ulicy handlowej miasta. Miejsce jest bardzo przepływowe. Duży ruch pieszy i samochodowy. W najbliższym otoczeniu liczne punkty usługowo-handlowe, liceum, poczta.

7,10% Retail park z Pepco w woj. łódzkim

Sprzedam park handlowy wynajęty m.in. Pepco. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, szkoły podstawowej i dyskontów spożywczych. Przy obiekcie znajduje się parking dla klientów sklepu.  Lokale mają bardzo szerokie witryny, położone są na parterze obiektu.

7,22% Na sprzedaż retail park w mieście powiatowym woj. kujawsko-pomorskiego

Sprzedam park handlowy w 100% wynajęty sieciowym najemcom. Nieruchomość położona jest w pobliżu ruchliwej drogi krajowej. W najbliższej okolicy znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz popularne dyskonty spożywcze. Lokale mają bardzo szerokie witryny, położone są na parterze obiektu.

8,13% Na sprzedaż retail park w aglomeracji warszawskiej

Sprzedam park handlowy położony w aglomeracji warszawskiej. Obok znajduje się rozpoznawalny dyskont spożywczy. Przy nieruchomości dostępny jest parking dla klientów sklepów. W okolicy zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

7,90% Sprzedam park handlowy w Warszawie

Na sprzedaż retail park położony w Warszawie w jednej z najbardziej zurbanizowanych dzielnic stolicy. W bliskiej okolicy pełny dostęp do infrastruktury komunikacyjnej. W najbliższym otoczeniu zabudowania mieszkaniowe i tereny rekreacyjne.  Nieruchomość ma witryny skierowane w stronę ulicy generującej duży ruch samochodowy z możliwością dogodnego zjazdu i zaparkowania przed budynkiem. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, zjazd na trasę ekspresową umożliwiającą szybki dojazd z sąsiednich dzielnic. Stacja metra linii M1 w odległości ok. 1km.

7,10% Na sprzedaż pasaż handlowy w mieście woj. wielkopolskiego

Sprzedam pasaż handlowy z wynajętymi lokalami handlowo-usługowymi. Nieruchomość położona jest w centrum miasta, otoczona gęstą zabudową mieszkaniową wraz z instytucjami użytku publicznego oraz punktami handlowo-usługowymi. Lokale mają bardzo szerokie witryny, położone są na parterze nowoczesnego obiektu. Dla klientów dostępne są miejsca parkingowe.

To już wszystkie Retail-parki, ale nieruchomości z najemcą mamy znacznie więcej!

Sprawdź nasze pozostałe lokale i obiekty z najemcą:
7,60% Sprzedam park handlowy w dużym mieście powiatowym woj. wielkopolskiego
 • 11 810 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w dużym mieście powiatowym woj. wielkopolskiego

miasto powiatowe

Na sprzedaż retail park położony w dużym mieście powiatowym przy skrzyżowaniu drogi krajowej i wojewódzkiej. W okolicy znajdują się budynki użyteczności publicznej,  urzędy, straż pożarna, restauracje oraz zabudowa mieszkaniowa. Przy obiekcie dostępny jest parking dla klientów sklepów.

8,33% Retail park z sieciowymi najemcami (m.in Rossmann, Pepco) w woj. dolnośląskim
 • 7 400 000
 • PLN + 23% VAT
 • retail park

Retail park z sieciowymi najemcami (m.in Rossmann, Pepco) w woj. dolnośląskim

miasto w woj. dolnośląskim

Obiekt jest wynajęty w 100%. Położony jest blisko centrum handlowego miasta oraz przy wiodącym ogólnopolskim dyskoncie spożywczym. 

7,17% Sprzedam park handlowy w woj. pomorskim
 • 11 200 000
 • PLN + 23% VAT
 • park handlowy

Sprzedam park handlowy w woj. pomorskim

woj. pomorskie

Obiekt położony jest w województwie pomorskim w bliskim sąsiedztwie węzła drogi krajowej oraz przystanków komunikacji miejskiej. Obok znajduje się popularny market spożywczy. Park handlowy zlokalizowany jest blisko nowoczesnych osiedli mieszkaniowych.

7,00% Na sprzedaż retail park w Warszawie
 • 12 560 000
 • PLN + 23% VAT
 • retail park

Na sprzedaż retail park w Warszawie

Warszawa

Do sprzedania retail park wynajęty sieciowym, rozpoznawalnym najemcom położony przy jednej w ważniejszych dróg komunikacyjnych Warszawy. W sąsiedztwie również liczne zabudowania mieszkaniowe stanowiące zaplecze potencjalnych klientów obiektu. Obok przystanek autobusowy komunikacji miejskiej.

9,00% Sprzedam park handlowy z Pepco i apteką
 • 7 285 000
 • PLN + 23% VAT
 • obiekt komercyjny z najemcą

Sprzedam park handlowy z Pepco i apteką

miasto powiatowe

Na sprzedaż retail park w województwie małopolskim. Obiekt znajduje się w mieście powiatowym, w otoczeniu sieci spożywczych i drogeryjnych. Przed budynkiem przebiega także droga wojewódzka i jedno z najważniejszych skrzyżowań w mieście. Park handlowy wynajęty jest kilku najemcom, m.in. Pepco, aptece i sieciowej firmie z branży RTV i AGD.

8,28% Na sprzedaż mały Retail Park w Gdyni
 • 3 790 000
 • PLN + 23 VAT
 • ~300m2

Na sprzedaż mały Retail Park w Gdyni

Gdynia

Na sprzedaż w pełni skomercjalizowany obiekt, znajdujący się na jednym z dużych osiedli mieszkalnych w Gdyni. Nieruchomość została otwarta w roku 2016 i jest w pełni skomercjalizowana na podstawie długoletnich umów (powyżej 5 lat).

8,32% Sprzedam lokale użytkowe wynajęte sieci Rossmann, Pepco
 • 3 770 000
 • PLN + 23% VAT
 • dochodowa nieruchomość na sprzedaż

Sprzedam lokale użytkowe wynajęte sieci Rossmann, Pepco

miejscowość ok. 15 tys.

Na sprzedaż lokale użytkowe wynajęte Rossmannowi i Pepco. Obiekt położony w mieście gminnym, mającym ok. 15 000 mieszkańców, województwo łódźkie. Powierzchnia wynajmu wynosi ponad 800m2. Grunt we własności zwalnia inwestora z ponoszenia kosztów związanych z użytkowaniem wieczystym. Obok lokalu znajduje się największy parking w miejscowości oraz sieciowe sklepy spożywcze, które razem tworzą najpopularniejsze zagłębie handlowe w mieście.

9,09% Skomercjalizowany obiekt usługowo-handlowy na sprzedaż
 • 2 560 756
 • zł + 23% VAT
 • powierzchnia najmu 700 m2

Skomercjalizowany obiekt usługowo-handlowy na sprzedaż

woj. dolnośląskie miejsowość < 10 tys. mieszkańców

Obiekt handlowo – usługowy, wynajęty w 100 %( min. sieciowa drogeria, sieć handlowa odzieżowo – przemysłowa). Powierzchnia najmu to 700m2, w najbliższym otoczeniu przeważa zabudowa mieszkaniowa jedno oraz wielorodzinna. W sąsiedztwie obiektu znajduje się sieciowy dyskont.

Umowy najmu zostały zawarte na czas oznaczony (6 - 10 lat). Czynsz najmu w umowie określony w PLN, waloryzowany rocznie o wskaźnik inflacji GUS. Aktualne dochody z najmu w relacji do ceny sprzedaży nieruchomości daję stopę kapitalizacji na poziomie 9,09%. Zapewni to nabywcy stabilny wieloletni dochód operacyjny od wiarygodnych najemców na poziomie 232 796 PLN rocznie.

9,09% Wynajęty budynek handlowo – usługowy na sprzedaż
 • 4 428 996
 • zł + 23% VAT
 • 872 m2

Wynajęty budynek handlowo – usługowy na sprzedaż

woj. wielkopolskie miejscowość > 20 tys. mieszkańców

Budynek handlowo – usługowy, wybudowany w roku 2014, wynajęty w 100% (min. dyskont odzieżowy, drogeria, apteka). W najbliższym otoczeniu znajduje się intensywna zabudowa mieszkaniowa. Obok budynku znajduje się dyskont spożywczy. Dzięki takiemu usytuowaniu obiekty wzajemnie będą kreować silny ośrodek handlu w mieście.

Umowy najmu zostały zawarte na czas nieoznaczony (9 - 10lat). Czynsz najmu w umowie określony w PLN, waloryzowany rocznie o wskaźnik inflacji GUS. Aktualne dochody z najmu w relacji do ceny sprzedaży nieruchomości daję stopę kapitalizacji na poziomie 9,09%. Zapewni to nabywcy stabilny wieloletni dochód operacyjny od wiarygodnych najemców na poziomie 402 636 PLN rocznie.

9,09%
 • 3 254 856
 • zł + 23% VAT
 • 715 m2

Wynajęty obiekt na sprzedaż

woj. łódzkie miejscowść ok. 10 tys. mieszkańców

Obiekt usługowo – handlowy, wynajęty w 100 % (min. sieciowej drogerii, sieci handlowej odzieżowo-przemysłowej). Powierzchnia najmu to 715 m2, w najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, w sąsiedztwie usytuowany jest znany hipermarket.

Umowy najmu zostały zawarte na czas oznaczony (6 -10 lat). Czynsz najmu w umowie określony w PLN, waloryzowany rocznie o wskaźnik inflacji GUS. Aktualne dochody z najmu w relacji do ceny sprzedaży nieruchomości daję stopę kapitalizacji na poziomie 9,09%. Zapewni to nabywcy stabilny, dochód operacyjny od wiarygodnych najemców na poziomie 295 896 PLN rocznie.