Okolica dla Pośredników

Na początek trochę o nas:

Witaj, cieszymy się, że do nas trafiłeś. Okolica.pl nie jest typowym serwisem ogłoszeniowym. Naszym długoterminowym celem jest stworzenie portalu, który porządkowałby informacje z rynku nieruchomości w Polsce i udostępniał je naszym użytkownikom w intuicyjnej i przystępnej formie.

W przeciwieństwie do wielu innych, podobnych projektów nie chcemy budować naszej marki na niechęci do pośredników, skupiając się na rynku pierwotnym, czy tylko ogłoszeniach bezpośrednich.

Chcemy stworzyć otwartą platformę ogłoszeń, na której swoje miejsce znajdzie każdy uczestnik rynku nieruchomości: deweloperzy, osoby prywatne i Ty Pośredniku.

Wierzymy, że zawód pośrednika zajmuje tu ważne miejsce, dlatego potrzebujemy Ciebie jako użytkownika i Twojej treści – Twoich ogłoszeń.

Zapraszamy do współpracy. 

Cennik

Każdy użytkownik okolica.pl może dodać ogłoszenie zupełnie bezpłatnie. Nie ma tu żadnych haczyków czy kruczków (Nie wierzysz? Sprawdź sam: par.7 pkt. 1 naszego regulaminu). Możliwy jest także bezpłatny, automatyczny eksport ogłoszeń na nasz portal.

U nas nie ma podbić! Mamy coś lepszego - aktualność

Nasze ogłoszenia sortowane są domyślnie wg zasady: od najbardziej aktualnych.

przykład - 1 minutę temu

Jako właściciel ogłoszenia masz w każdej chwili możliwość potwierdzenia jego aktualności za pomocą funkcji odśwież odśwież. Potwierdzenie aktualności powoduje, że Twoje ogłoszenie trafia na szczyt listy, oraz wyświetla się przy nim informacja kiedy ostatnio było aktualizowane.

 

Zarówno na liście, jak i na mapie ogłoszenia aktualizowane w ciągu ostatnich 24h wyróżnione są kolorem zielonym.

 

 

 

Jest to zupełnie bezpłatne. Odświeżać możesz tak często jak chcesz. 

Co więcej, za każdym razem, gdy edytujesz lub aktualizujesz ogłoszenie za pomocą swojego programu eksportującego i przesyłasz nam tą informację w eksportach – traktujemy to jako odświeżenie ogłoszenia – jako najbardziej aktualnie Twoje ogłoszenie trafia na szczyt listy.

Uważamy, że to fantastyczna funkcja pozwalająca Tobie promować najbardziej aktualną treść i jednocześnie ułatwiająca poszukiwania użytkownikom – bo aktualność jest jednym z kluczowych kryteriów ich poszukiwań.

Eksporty na okolica.pl

Istnieje możliwość bezpłatnego eksportu ogłoszeń na nasz portal. By dowiedzieć się więcej na ten temat kliknij tutaj.

Co zrobić by być bardziej widocznym?

Nie mamy podbić i nie stosujemy żadnych tego typu praktyk. Każdy użytkownik ma takie same szanse zaistnienia na portalu. Akutalność i kompletność oferty to jedyne kryteria, które decydują o kolejości wyświetlania i wyróżnieniu na mapie. Skup się na jakości swoich ogłoszeń, a reszta przyjdzie sama.

  • Aktualizuj swoje ogłoszenia możliwie często (ogłoszenia, których aktualność została potwierdzona trafiają na szczyt listy, dodatkowo te aktualizowane w ciągu ostatnich 24h wyróżnione są na mapie kolorem zielonym).
  • ​Wskazuj nieruchomości prawidłowo na mapie – dlaczego warto przeczytasz tutaj: widoczność na mapie.