< Powrót
Sprzedam pakiet lokali typu high street w Warszawie

Sprzedam pakiet lokali typu high street w Warszawie

Warszawapakiet wynajętych lokali

Cena: 11 100 000 PLN + 23% VAT

Na sprzedaż pakiet sześciu lokali handlowo-usługowych bardzo przepływowym miejscu w Warszawie. Położone są na parterze inwestycji mieszkaniowej, witrynami zwrócone w stronę ruchliwej ulicy. Blisko znajduje się przystanek autobusowy, biurowce klasy A, wysoka zabudowa mieszkaniowa oraz liczne punkty handlowo-usługowe w tym ogólnopolskich renomowanych najemców, generujących stały ruch pieszy.

Z najemcami zostały zawarte wieloletnie umowy najmu głównie w formule 5+5, obowiązujące do roku 2028 z opcją przedłużenia do 2033. Powierzchnia jest w całości wynajęta. Możliwe jest łączenie lokali, co umożliwia obsłużenie różnych typów najemców, w tym potrzebujących dużej powierzchni.

Umowy najmu zawarte zostały na czas określony, bez opcji ich wcześniejszego rozwiązania przez najemców. Czynsze najmu w PLN podlegają corocznej waloryzacji o wskaźnik inflacji CPI publikowanej przez GUS.

numer ogłoszenia: 890

Kontakt

Włącz powiadomienia o ofertach!
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać od nas powiadomienia o nowo dodanych Ofertach Inwestycyjnych. Newsletter wysyłamy raz w tygodniu, możesz z niego zrezygnować w każdej chwili.