Sprzedam Żabkę w aglomeracji warszawskiej

okolice Warszawy

stopa zwrotu: 7,20%sprawdź jak ją liczymy

cena: 755 000 + 23% VAT

sieć spożywcza

Sprzedam Żabkę w aglomeracji warszawskiej

Na sprzedaż Żabka w aglomeracji warszawskiej. Dobrze skomunikowane miejsce, w pobliżu linii kolejowej zapewniającej szybki dojazd do stolicy. Z najemcą podpisano wieloletnią umowę najmu w konstrukcji 3+7. Brak możliwości wypowiedzenia najmu przez pierwsze 3 lata. Czynsz jest corocznie waloryzowany w oparciu o wskaźnik wzrostu cen na towary i usługi konsumpcyjne ogłoszony przez GUS.
Ogłoszenie archiwalne

Najemcą jest największa sieć sklepów mało powierzchniowych w Polsce, dzięki czemu nowy właściciel może liczyć na stabilne i wieloletnie zyski. Do ceny sprzedaży należy doliczyć 23% VAT. Grunt we własności, jedynymi kosztami obciążającymi właściciela są: podatek od nieruchomości i opłaty do wspólnoty.

Rentowność obliczono sumując roczne dochody z najmu i dzieląc je przez cenę sprzedaży. Przy obecnych parametrach – czynszu, kosztach nieruchomości i cenie, roczna stopa zwrotu wynosi 7.20%

Więcej informacji: tel. 505 013 110, lub 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).