Sprzedam lokale użytkowe wynajęte sieci Rossmann, Pepco

miejscowość ok. 15 tys.

stopa zwrotu: 8,32%sprawdź jak ją liczymy

cena: 3 770 000 PLN + 23% VAT

dochodowa nieruchomość na sprzedaż

Sprzedam lokale użytkowe wynajęte sieci Rossmann, Pepco

Na sprzedaż lokale użytkowe wynajęte Rossmannowi i Pepco. Obiekt położony w mieście gminnym, mającym ok. 15 000 mieszkańców, województwo łódźkie. Powierzchnia wynajmu wynosi ponad 800m2. Grunt we własności zwalnia inwestora z ponoszenia kosztów związanych z użytkowaniem wieczystym. Obok lokalu znajduje się największy parking w miejscowości oraz sieciowe sklepy spożywcze, które razem tworzą najpopularniejsze zagłębie handlowe w mieście.
Ogłoszenie archiwalne

Umowy ze wszystkimi najemcami podpisano na czas określony. Ze względu na zmiany w prawie ograniczające możliwość otwierania nowych aptek, właściciel może liczyć na długą współpracę z apteką, jak również z dużymi, sieciowymi najemcami - Pepco i Rossmannem. Miesięczny przychód z tytułu najmu wynosi ok. 30 tys. zł netto.

 

Stopa zwrotu w skali roku dla nieruchomości, jest stosunkiem rocznych przychodów do ceny sprzedaż kompleksu handlowego.

 

Kosztami pomniejszającymi przychody są: podatek od nieruchomości oraz koszty administracyjne, takie jak sprzątanie czy odśnieżanie.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110 lub 783 376 200.

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).