Sprzedam Biedronkę

miejscowość w woj. opolskim

stopa zwrotu: 7,79%sprawdź jak ją liczymy

cena: 6 000 000 PLN + 23% VAT

Biedronka na sprzedaż

Sprzedam Biedronkę

Na sprzedaż Biedronka w woj. opolskim. W najbliższym otoczeniu jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Na działce znajduje się totem reklamowy Biedronki, który posiada spore, widoczne z daleka logo firmy, co pozwala na pozyskanie klientów i przyciągniecie ich uwagi. Istnieje możliwość parkowania przed obiektem ze względu na duży parking naziemny.

Ogłoszenie archiwalne

Wieloletnia umowa gwarantuje nowemu właścicielowi długofalowe zyski i stabilną współpracę z sieciowym podmiotem. Przychody z tytułu najmu przekraczają 40 000 zł netto.

 

Grunt we własności, wieć właściciel nie ponosi kosztów związanych z użytkowaniem wieczystym.

 

Stopę zwrotu obliczono przez zsumowanie rocznych przychodów z najmu skorygowaną o koszty związane z opłatami i utrzymaniem nieruchomości, a następnie podzielono przez cenę sprzedaży.

 

Przy obecnych poziomach czynszu, kosztów nieruchomości i cenie sprzedaży, lokal gwarantuje inwestorowi roczną stopę zwrotu wynoszącą 7,79%

 

Więcej informacji: tel.  505 013 110, lub 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).