Sieciowa pizzeria w Poznaniu

Poznań

stopa zwrotu: 7,66%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 350 000 +23%VAT

pizzeria

Sieciowa pizzeria w Poznaniu

Na sprzedaż lokal użytkowy znajdujący się na osiedlu w centralnej części Poznania. Nieruchomość położona jest na terenie osiedla mieszkalnego, na parterze nowego budynku. Lokal wynajmowany jest przez znaną na całym świecie sieć pizzerii. Bezpośrednio przed budynkiem liczne miejsca postojowe.
Ogłoszenie archiwalne

Nieruchomość została wynajęta na okres 5 lat z możliwością przedłużenia umowy.  Koszty eksploatacyjne oraz media są opłacane przez najemcę. Właściciel opłaca tylko podatek od nieruchomości. Okolica bardzo dobrze skomunikowana, tuż przed samym budynkiem rozbudowana infrastruktura komunikacji miejskiej.

 

W odniesieniu do ceny sprzedaży lokal ten pozwoli uzyskiwać stopę 7,66% rocznie. Rentowność obliczona wg wzoru: suma rocznych przychodów pomniejszona o koszty i podzielona przez cenę sprzedaży.


Dodatkowe informacje tel. 783 376 200 lub 505 013 110 / bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".
 
Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).