Sieciowa kawiarnia w Krakowie

Kraków

stopa zwrotu: 6,00%sprawdź jak ją liczymy

cena: 3 250 000 PLN +23% VAT

kawiarnia

Sieciowa kawiarnia w Krakowie

Na sprzedaż lokal w Krakowie w prestiżowej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się blisko zabytkowego Starego Miasta. Lokal jest nowoczesny, posiada duże witryny i funkcjonuje na parterze nowego budynku. Dobra ekspozycja od strony ulicy.
Ogłoszenie archiwalne

Najemcą jest znana międzynarodowa sieć kawiarni. Umowa między właścicielem a najemcą została podpisana na długi okres 10 lat. Nie zawiera żadnych klauzul ekonomicznych (brak możliwości wypowiedzenia najmu przez kawiarnię), dzięki czemu nowy nabywca może być pewny długofalowych i stabilnych przychodów z tytułu najmu. Czynsz podlega corocznej indeksacji o wskaźnik inflacji.

 

Rentowność obliczono w oparciu o przychody z tytułu najmu, pomniejszone przez koszty związane z nieruchomością i podzielone przez cenę sprzedaży.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110 lub 783 376 200. 

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).