Lokal z Żabką w Śródmieściu Warszawy

Warszawa Powiśle

stopa zwrotu: 7,86%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 990 000 PLN + 23% VAT

Żabka

Lokal z Żabką w Śródmieściu Warszawy

Sprzedam lokal usługowy położony w Warszawie wynajęty przez Żabkę. Lokal jest narożny, z szerokimi witrynami, położony przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego. Zajmuje parter budynku mieszkalnego znajdującego w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Przed budynkiem dostępne miejsca parkingowe.

Doskonała lokalizacja - Lokal na Powiślu, obok prestiżowa inwestycja Flisac, Bulwary Wiślane, Centrum Nauki Kopernik oraz metro. W najbliższym otoczeniu brak konkurencyjnych lokali użytkowych oraz sklepów spożywczych. 

Ogłoszenie archiwalne

Umowa z najemcą  jest podpisana długoletnia umowa na czas określony 10 lat w formule 3+7. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS. Lokal posiada zgodę na sprzedaż alkoholu instalację szyldów oraz klimatyzatora. 

 

Więcej informacji: tel. Kamil: 603 253 718 lub Artur: 505 013 110 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).

numer ogłoszenia: 618