Lokal z restauracją w Warszawie

Warszawa

stopa zwrotu: 8,00%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 610 145 +23%VAT

restauracja

Lokal z restauracją w Warszawie

Na sprzedaż lokal z dobrze prosperującą restauracją w lewobrzeżnej części Warszawy. Restauracja od momentu otwarcia od razu stała się popularnym miejscem spotkań okolicznych mieszkańców. Nieruchomość znajduje się bardzo blisko ruchliwego, warszawskiego Śródmieścia, a bezpośrednie sąsiedztwo wraz z kolejnymi ukończonymi inwestycjami mieszkaniowymi, dynamicznie zmienia swoje oblicze. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego i charakterystycznego budynku mieszkalnego, składa się z dwóch połączonych lokali.
Ogłoszenie archiwalne

Ulica na której znajduje się nieruchomość została niedawno przebudowana i tworzy teraz ruchliwy ciąg miejski. Miejsce cechuje się dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego.

 

Umowę najmu zawarto na 5 lat z opcją przedłużenia o kolejnych pięć. Z punktu widzenia inwestora na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie koszty – łącznie z podatkiem od nieruchomości i użytkowaniem wieczystym – są refakturowane na najemcę. Zatem inwestor z posiadanego lokalu osiąga niczym nie pomniejszone przychody.

 

Suma rocznych przychodów podzielona przez cenę sprzedaży, pozwala nabywcy cieszyć się wysoką stopą zwrotu z inwestycji, osiągającą 8% w skali roku.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110 lub 783 376 200. 

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).