Lokal z Pepco i Rossmannem

miasto powiatowe

stopa zwrotu: 8,03%sprawdź jak ją liczymy

Zapytaj o cenę

lokal użytkowy

Lokal z Pepco i Rossmannem

Na sprzedaż lokal z dwoma sieciowymi najemcami - Pepco i Rossmannem. Lokal położony jest w centrum powiatowego miasta w woj. łódźkim. W pobliżu obiektu znajdują się inne duże punkty handlowe, ruchliwa ulica oraz urzędy miejskie, gwarantujące duży rynek zbytu. Powierzchnia lokali wynajętych w parterze wynosi ok. 600m2, możliwość adaptacji piętra na lokale usługowe lub mieszkalne.
Ogłoszenie archiwalne

Umowy najmu zawarte na czas określony. Biorąc pod uwagę rozpoznawalność i sieciowy charakter obecnych najemców, nowy właściciel może liczyć na terminowe wpłaty i bezproblemową współpracę z korzystającymi z budynku firmami. 

 

Grunt we własności, miesięczny przychód z tytułu najmu sięga niemal 30 000zł netto. Możliwość zwiększenia przychodów o wynajem obecnie pustego i niewykończonego piętra. Do lokalu przynależy parking na zewnątrz budynku. Nieruchomość posiada dwa wejścia - od frontu oraz z tyłu, od strony parkingu. Obiekt jest nowy, wybudowany i oddany do użytku w 2016r. 

 

Rentowność wyliczona dla nieruchomości jest stosunkiem rocznej sumy przychodów pomniejszonych o koszty do ceny sprzedaży. 

 

Ze względu na prawo własności gruntu, kosztem nie jest użytkowanie wieczyste, a jedynie podatek od nieruchomości oraz koszty administracyjne (m.in. sprzątanie, odśnieżanie).

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110 lub 783 376 200. 

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).