Lokal z najemcą sieciowym Żabka w centrum Poznania

Poznań - ścisłe centrum

stopa zwrotu: 7,66%sprawdź jak ją liczymy

cena: 850 000 zł +23% VAT

Żabka w centrum Poznania na sprzedaż

Lokal z najemcą sieciowym Żabka w centrum Poznania

Na sprzedaż lokal przy jednym z najbardziej ruchliwych, pieszych ciągów komunikacyjnych Poznania. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta. Ze względu na duże obroty generowane przez sklep i bardzo dobrą lokalizację, 3 lata temu podpisano z Żabką kolejną umowę najmu.
Ogłoszenie archiwalne

Współpraca z Żabką układa się bez zakłóceń, co zaowocowało kontynuacją najmu przez kolejne 10 lat. Wszystkie opłaty z tytułu czynszu regulowane są w terminie. Nowy właściciel może liczyć na stabilne i wieloletnie zyski.

 

Aktualne miesięczne przychody z najmu wynoszą ponad 5 600 zł netto. Czynsz podlega waloryzacji o wskaźnik inflacji. Grunt znajduje się we własności, dzięki czemu inwestor zwolniony jest z ponoszenia kosztów związanych z użytkowaniem wieczystym.

 

Rentowność obliczono sumując roczne przychody z najmu i dzieląc je przez cenę sprzedaży. Przy obecnych parametrach – czynszu, kosztach nieruchomości i cenie, roczna stopa zwrotu wynosi ponad 7.6%.

 

Więcej informacji: tel. 505 013 110, lub 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".
 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).