Artur Wojdat

Artur Wojdat Artur Wojdat - współzałożyciel i członek zarządu Okolica.pl. 

Od 2012 roku rozbudowuję serwis okolica.pl. W tym czasie rozwinąłem 2 pasje:

  • Project Manager – projektowanie, budowa i analiza aplikacji oraz stron internetowych (ze szczególnym naciskiem na intuicyjny UX, SEO i wydajność)
  • Praca z inwestorami z naszego autorskiego działu Ofert Inwestycyjnych (inwestowanie w nieruchomości komercyjne)

Project Manager

Rezultaty mojej pracy jako Project Manager serwisu internetowego możesz obejrzeć przeglądając między innymi portal okolica.pl, który jest moim flagowym projektem. Zaprojektowałem tu wszystkie widoki, ich funkcjonalności, cały UX, model monetyzacji, strategię SEO, a także zbudowałem plan pozyskiwania użytkowników oraz treści (ogłoszeń). Szczególnie dużo uwagi poświęcam optymalizacji wydajności. Osobiście przygotowuję projekty dla programistów, nadzoruję prace programistyczne oraz przed ich publikacją testuję zmiany w serwisie. Okolica.pl rozwijana jest na bieżąco. Jest długodystansowym projektem, który docelowo ma być portalem nieruchomości numer jeden w Polsce. Wymaga to od nas ciągłej pracy, doskonalenia serwisu i rozbudowy źródeł treści. Dlatego też jesteśmy otwarci na współpracę z każdym (inne serwisy, twórcy internetowi, inwestorzy, fundusze inwestycyjne, business angels), kto podobnie jak my widzi w okolica.pl potencjał i chciałby dołączyć do jej rozwoju.

Oferty Inwestycyjne i praca z inwestorami

Niezależnie od pracy jako Project Manager w okolica.pl, w czasie kiedy nie zajmuję się rozwojem portalu od strony technicznej, razem z moim wspólnikiem – Marcinem Grudniem prowadzę nowatorski dział Ofert Inwestycyjnych, gdzie tym razem już jako pośrednicy nieruchomości pomagamy naszym klientom inwestować w nieruchomości komercyjne z najemcą. Od 2012 roku pomogłem licznym inwestorom w zakupie obiektów i lokali użytkowych wynajętych na Żabki, Biedronki, drogerie, banki, a nawet restauracje. Sprzedawałem też całe Parki Handlowe oraz spółki celowe posiadające nieruchomości. W swojej pracy kojarzę strony transakcji, biorę udział w negocjacjach ceny, warunków transakcji, mediacjach między stronami, organizuję obieg dokumentów oraz układam strukturę transakcji. Z uwagi na setki przeczytanych umów najmu, wynegocjowanych treści aktów notarialnych oraz niezliczoną ilość zbudowanych Exceli weryfikujących opłacalność projektu, posiadam ogromne doświadczenie w tej niszy.

Więcej na temat źródeł pomysłu i kulisów powstania Okolicy przeczytasz w dziale o nas.

Chętnie dzielę się przemyśleniami i doświadczeniami z moimi klientami oraz użytkownikami okolicy – osobiście w trakcie spotkań, a także za pośrednictwem pisanych przeze mnie artykułów, poniżej zamieszczam ich listę. Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę, chciałbyś skomentować jakiś artykuł lub element naszej strony napisz do mnie.

Lista moich artykułów:

wywiad dla Money.pl:

Kondycja rynku lokali użytkowych (kwiecień 2019)