Dodaj ogłoszenie całkowicie za darmo!

Wybierz typ transakcji
 • Darmowe ogłoszenia
  nieruchomości

 • Darmowe ogłoszenia?
  To na czym zarabiamy?

 • Podbicia, za które
  nic nie płacisz

 • Twoja nieruchomość
  na mapie

Darmowe ogłoszenia nieruchomości

Na okolica.pl dodawanie ogłoszeń nieruchomości jest całkowicie darmowe. Niezależnie od tego, czy jesteś deweloperem, pośrednikiem, czy ogłaszasz swoją nieruchomość bezpośrednio - nie weźmiemy od Ciebie ani złówki.

Ciekawe ogłoszenia i wysokiej jakości treść, przyciągają i zwiększają ruch na naszej stronie. Dlatego zależy nam na każdym użytkowniku, który ogłasza sprzedaż lub wynajem mieszkania, domu, działki, biura, lokalu użytkowego, czy innej nieruchomości.

Darmowe ogłoszenia? To na czym zarabiamy?

Jak większość serwisów internetowych Okolica.pl realizuje przychody głównie na podstawie reklam wyświetlanych na stronie – pilnujemy jednak by te reklamy nie były nachalne, a ich ilość nigdy nie przytłaczała naszych użytkowników. Oferujemy też szereg usług dodatkowych jak np. zarządzanie najmem, czy pomoc w wycenie nieruchomości. Dzięki tej strategii możemy pozwolić sobie na niepobieranie żadnych opłat od ogłoszeniodawców i uzyskiwanie umiarkowanego wynagrodzenia od naszych partnerów biznesowych.

Kolejność wyświetlania - podbicia, za które nic nie płacisz

Nie stawiamy naszych użytkowników w sytuacji wyścigu na płatne podbicia o najwyższe pozycje w liście wyników. U nas ogłoszenia nieruchomości sortowane są zawsze od najbardziej aktualnych, do najstarszych. Za pomocą przycisku „odśwież”  dajemy Ci też możliwość potwierdzania aktualności Twojego ogłoszenia!

Stosując odświeżanie ogłoszenia, możesz być na początku listy ogłoszeń przez cały okres oferowania swojej nieruchomości!

To Ty decydujesz na jakiej pozycji i jak długo wyświetla się Twoje ogłoszenie. W każdej chwili możesz zawiesić jego publikację z poziomu swojego panelu użytkownika lub wysyłając do nas maila na kontakt@okolica.pl. Przez cały czas masz też dostęp do statystyk pokazujących ilość odsłon ogłoszenia, wyświetleń Twojego nr telefonu, otrzymanych zapytań, a nawet liczby osób obserwujących Twoją ofertę.

Twoja nieruchomość na mapie

znacznik na mapieTwoja nieruchomość znajdzie się nie tylko na liście ogłoszeń, ale także na mapie, dzięki temu ogłoszenie jest dodatkowo wyeksponowane i widoczne dla poszukujących nieruchomości w konkretnej okolicy. Dlatego dodając ogłoszenie upewnij się, że znacznik Twojej nieruchomości wskazuje prawidłowe miejsce. Znacznik zostanie ustawiony na mapie automatycznie na podstawie podanego przez Ciebie adresu nieruchomości, ale jeśli zajdzie potrzeba, możesz też przesunąć go w dowolne miejsce, w trakcie dodawania ogłoszenia.