Na sprzedaż Biedronka w Warszawie

Warszawa

stopa zwrotu: 6,23%sprawdź jak ją liczymy

Zapytaj o cenę

lokal z Biedronką

Na sprzedaż Biedronka w Warszawie

Na sprzedaż lokal wynajmowany przez Biedronkę. Umowę najmu podpisano z Jeronimo Martins SA. Biedronka generuje w tym miejscu wysokie obroty, co w połączeniu z wieloletnią umową najmu, zapewnia nowemu właścicielowi stabilną i długofalową współpracę z siecią. Okolica ma charakter handlowy i cechuje się znacznym ruchem pieszym, w sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe.
Ogłoszenie archiwalne

Wszystkie płatności są regulowane przez Biedronkę na czas. Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS. Najemca pokrywa wszystkie koszty eksploatacyjne. Sprzedaż z podatkiem VAT.   

 

Rentowność obliczono na podstawie sumy rocznych przychodów z najmu, pomniejszonych o koszty nieruchomości. Otrzymany wynik podzielono przez cenę sprzedaży. W odniesieniu do aktualnych parametrów finansowych, tj. czynszu, wysokości opłat publiczno-prawnych i ceny, lokal generuje inwestorowi roczną stopę zwrotu 6,23%.

Więcej informacji: tel.  505 013 110, lub 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany"

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).