850 000 PLN

Unikalna lokalizacja. Piętro domu na Głębokim.

Szczecin, Głębokie

Ostatnia aktualizacja:

5 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 850 000 PLN 11 374 PLN / m2
  • Powierzchnia: 74,73 m2
  • Pow. działki: 908 m2
  • Pokoje: 4

Dodatkowe:

  • Rok: 1930
  • Typ zabudowy: wolnostojąca
  • Rynek: wtórny

Opis:


Unikalna lokalizacja przy ścianie lasu – piętro domu na Głębokim
Na sprzedaż przestronne piętro domu położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Szczecina – na Głębokim. To oferta dla osób, które cenią spokój, bliskość natury i jednocześnie szybki dostęp do miasta.
Największym atutem nieruchomości jest wyjątkowe położenie bezpośrednio przy lesie. Wystarczy wyjść z domu, aby znaleźć się na leśnych ścieżkach idealnych na spacery, bieganie czy wycieczki rowerowe. To miejsce, gdzie można naprawdę odpocząć od miejskiego zgiełku.
Do dyspozycji pozostaje ogród oraz duża ilość przestrzeni wokół domu, co daje komfort na co dzień i wiele możliwości aranżacji strefy wypoczynkowej. Zielone otoczenie, cisza oraz kameralna zabudowa tworzą wyjątkowy klimat, którego trudno szukać w innych częściach miasta.

Nieruchomość jest do generalnego remontu.

Najważniejsze atuty:prestiżowa lokalizacja – Głębokie,bezpośrednie sąsiedztwo lasu,ogród do własnego korzystania,dużo przestrzeni i prywatności,spokojna, zielona okolica,szybki dojazd do centrum Szczecina.
Jeżeli szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania z codziennym kontaktem z naturą, ta nieruchomość zasługuje na Twoją uwagę.
Zapraszam na prezentację, klucze w biurze.
Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Numer ogłoszenia: 92353-S-BON49663
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Bonus Nieruchomości
Łukasz Twarowski
509... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość