285 000 PLN

Siedlisko na sprzedaż

Chorzew (powiat pajęczański, gmina Kiełczygłów)

Ostatnia aktualizacja:

17 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 285 000 PLN 4 385 PLN / m2
  • Powierzchnia: 65 m2
  • Pow. działki: 19 100 m2
  • Pokoje: 3

Dodatkowe:

  • Rok: 1950
  • Typ zabudowy: wolnostojąca
  • Liczba pięter: 1
  • Rynek: wtórny

Opis:

NEO Nieruchomości prezentuje siedlisko rolne w atrakcyjnej cenie.

Nieruchomość rolna o powierzchni 1,90 ha na której znajduje się:

Dom mieszkalny o powierzchni użytkowej około 60 m², wymagający generalnego remontu. Budynek składa się z czterech pomieszczeń, które można zaaranżować według własnych potrzeb.

Murowany budynek gospodarczy (ok. 200 m²).

Murowany garaż (ok. 50 m²).

Murowany budynek gospodarczy (ok. 50 m²).

Murowana stodoła (ok. 80 m²)

Do domu doprowadzona jest woda oraz prąd (w tym siła).

Działka ma kształt prostokąta o szerokości ok. 90 m i długości ok. 215 m. Objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - około 40 arów oznaczone jest jako teren zabudowy zagrodowej (RM), reszta jako grunty rolne (R).

Idealna oferta dla tych, którzy szukają ucieczki od miejskiego zgiełkuu i chcą zamieszkać na wsi lub prowadzić działalność rolniczą.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 27790)


Numer ogłoszenia: 93251-S-JZN_DS_155_8
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
NEO Nieruchomości
Ewa Auguścik
729... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość