120 000 PLN

Pawilon handlowy wraz z najemcami 12% zwrotu inwestycji

Częstochowa

Ostatnia aktualizacja:

2 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 120 000 PLN 4 286 PLN / m2
  • Powierzchnia: 28 m2

Dodatkowe:

  • Typ lokalu: lokal użytkowy
  • Rynek: wtórny

Opis:

Pawilon handlowy wraz z najemcami

Prezentuje : Aleja Nieruchomości

USYTUOWANIE:
Obiekt znajduje się przy ulicy Orkana i ma osobne wejście od przodu. Przy ulicy znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy, parking ogólnodostępny znajduje się za obiektem. Obiekt znajduje się na osiedlu, niedaleko blokowiska z dużą ilością przechodniów bezpośrednio obok pawilonu.

OBIEKT:
Lokal jest w dobrym stanie i składa się z pomieszczenia handlowego,mniejszego pomieszczenia służące jako zaplecze oraz łazienkę.

Pawilon jest do kupienia jako inwestycja.
Stopa zwrotu 12% rocznie.
Lokal jest cały czas wynajmowany pod sklep z alkoholem i powierzchnię pod paczkomat. Umowy najmu są do przepisania na nowego właściciela pawilonu.

Po więcej informacji zapraszam do opiekuna.

Krzysztof Ślęzak
tel. 571... pokaż numer lub 571... pokaż numer

Aleja Nieruchomości,
ul. Wodzickiego 3,
42-200 Częstochowa

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Numer ogłoszenia: 92817-S-735
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Aleja Nieruchomości
Krzysztof Ślęzak
571... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość