Na sprzedaż atrakcyjne 2,5 ha prywatnej przestrzeni z lasem i sadzawką,
TEREN Z POTENCJAŁEM NA SIEDLISKO LUB INWESTYCJĘ, Słojniki 3 km od Sokółki
Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,5 ha położona w gminie Sokółka, w odległości zaledwie 3 km od centrum miasta, przy drodze gminnej.
To miejsce dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą i przestrzeń a jednocześnie chcących pozostać blisko miasta.
Najważniejsze atuty działki:
Powierzchnia 2,5 ha
Klasa gruntu IVB
Położenie – 3 km od Sokółki
Bezpośredni dostęp do drogi gminnej
Dogodny dojazd do nieruchomości
Malownicze zadrzewienie zapewniające prywatność
Naturalna sadzawka nadająca działce wyjątkowego charakteru
Spokojna i zielona okolica
Sąsiednie decyzje o warunkach zabudowy
W tej chwili działka rolna z możliwością przekształcenia w budowlaną.
Działka obecnie stanowi w dużej części teren zadrzewiony, co stwarza WIELE MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA.
To doskonała propozycja dla osób planujących budowę prywatnego siedliska, stworzenia miejsca wypoczynku, gospodarstwa, a także dla inwestorów poszukujących gruntów z potencjałem.
Dużym atutem jest fakt, iż w bezpośrednim sąsiedztwie były wydawane decyzje o warunkach zabudowy, co może świadczyć o potencjale rozwoju tego terenu i zwiększa jego atrakcyjność dla przyszłych właścicieli.
To propozycja dla osób szukających działki z klimatem, z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do miasta.
Cena: 599 000,00 zł (do negocjacji)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Chętnie udzielę dodatkowych informacji i umówię na prezentację działki.