380 000 PLN

2 pokoje na Pogodnie

Szczecin, Pogodno, Ojca Beyzyma

Ostatnia aktualizacja:

7 sie 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 380 000 PLN 9 408 PLN / m2
  • Powierzchnia: 40,39 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1932
  • Standard wnętrza: DOBRY
  • Rynek: wtórny
  • Oddzielna kuchnia
  • Piwnica
  • Miejsce parkingowe

Opis:

Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.

To idealna oferta dla singla, pary lub młodej rodziny szukającej spokojnego miejsca z doskonałym dostępem do zieleni i centrum miasta.

Lokalizacja i okolica:
Dlaczego Łękno to strzał w dziesiątkę?
Łękno to jedna z najprzyjemniejszych części Śródmieścia Szczecina. Dawna willowa dzielnica łączy urok starej zabudowy z ogromną ilością zieleni.
Okolica jest spokojna, zadbana i pełna parków , a jednocześnie jesteś kilka minut od tętniącego życiem centrum.
W pobliżu znajdziesz :Park Kasprowicza z jeziorkiem Rusałka, amfiteatr i idealne warunki do spacerów, biegania czy piknikówJasne Błonia i Las Arkoński – prawdziwe zielone płuca SzczecinaSzybki dojazd do Alei Wojska Polskiego, tramwaje i autobusy w zasięgu krótkiego spaceru. To miejsce dla tych, którzy cenią ciszę, świeże powietrze i możliwość wyjścia z domu prosto w zieleń, bez rezygnacji z miejskich udogodnień (sklepy, szkoły, przedszkola, restauracje – wszystko w zasięgu ręki).
O mieszkaniu:2 pokoje: salon z osobną kuchnią + sypialnia lub pokój dziecięcyTrzecie piętro z czterechPowierzchnia 40 m² – optymalna, nie za duża, ale bardzo funkcjonalnaJasne wnętrze z dobrym rozkłademLokalizacja w cichej, zielonej części ulicy Mieszkanie doskonale nadaje się zarówno na własne potrzeby, jak i jako inwestycja pod wynajem,

Chcesz umówić się na oględziny? Napisz lub zadzwoń – chętnie pokażę Ci to miejsce osobiście.
Zapraszam do kontaktu!


Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Numer ogłoszenia: 92353-S-BON49898
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Bonus Nieruchomości
Łukasz Twarowski
509... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość