Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku na 1 piętrze o pow. użytkowej 46,84 m2, dobrze doświetlone o funkcjonalnym układzie zlokalizowane przy ul. Dembowskiego na Niebuszewie (bardzo dobra lokalizacja).
Ważna informacja- nieruchomość posiada status spółdzielczego prawa do lokalu z księgą wieczystą. Taki lokal mogą nabywać osoby z poza Unii Europejskiej.
Układ pomieszczeń:przestronny salon z widokiem na zielony skwersypialniałazienkaoddzielna kuchniaduży przedpokój
Wykończenie:nowe panele w pokojachściany gładzone i pomalowaneglazura i terakota
Mieszkanie przeszło gruntowne odświeżenie (malowanie i gładzenie ścian, pomalowanie drzwi i ościeżnic, nowe panele w pokojach).
Do lokalu przynależy piwnica.
Koszty utrzymania: czynsz: ok. 903 zł miesięcznie w tym: ogrzewanie, woda, śmieci, fundusz remontowy.
Nieruchomość położona w spokojnej i zadbanej okolicy z dobrą infrastrukturą:Staw BrodowskiFabryka WodyCentrum Handlowe Manhattansklepy, szkoły, przychodnie, apteki, pocztakomunikacja do centrum: ok. 15 minut.
Zapraszam na prezentację.
Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń.
Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.
Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.
Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Numer ogłoszenia: 92353-S-BON49659
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny