Planujesz skredytować to mieszkanie – zadzwoń.
REZERWACJA
Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta – świetna lokalizacja, przy al. Wyzwolenia.
Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.
Mieszkanie sprawdzi się dla osób, które cenią sobie wygodę, miejski styl życia oraz doskonałą komunikację.
Nieruchomość położona na 5 piętrze wysokiego bloku z windą. Pod budynkiem znajdują się miejsca postojowe ogólnodostępne.
Wszystkie okna wychodzą na zielone podwórko, nie na ulicę, dzięki czemu jest spokojnie i cicho.
Na powierzchnię 32,45 m2 składa się: salon z przejściem do kuchni, sypialnia z wyjściem na balkon (loggia), przedpokój z szafą, łazienka z wanną i wc.
Do mieszkania przynależy piwnica. Balkon zabudowany, z szafą, pełni funkcję garderoby.
Ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana piecykiem gazowym. Czynsz w wysokości ok. 550 zł, zawierający opłaty eksploatacyjne, śmieci, zaliczki na ogrzewanie, zimną wodę, fundusz remontowy.
Zapraszam na prezentację.
Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.
Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.
Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Numer ogłoszenia: 92353-S-BON49527
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny