Do sprzedaży przepiękna zabytkowa nieruchomość z własnym parkiem!!!
Pałac wraz z założeniem parkowym w gminie Kępice powstał na przełomie XIX wieku.
Generalny remont w 2023r-nowe fundamenty ,dach, instalacja elektryczna i hydrauliczna .W pełni wyremontowane wnętrze nieruchomości. Z zewnątrz dodatkowo ocieplony 15cm styropianu.
Na podłogach marmur i drzewo dębowe.
Powierzchnia nieruchomości -1600m2, w tym 20 apartamentów z łazienkami. Ogrzewanie podłogowe w całym obiekcie.
W sieni zachowały się paradne schody z bogato rzeźbioną drewnianą balustradą.
Z zabytkowego wyposażenia uwagę zwraca ozdobny, drewniany żyrandol, boazerie, drewniane sufity, neorenesansowy kominek z niebieskich kafli.
Nieruchomość położona w gminie Kępice na działce o powierzchni łac otacza przepiękny park.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.
Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.
Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Numer ogłoszenia: 92353-S-BON47127
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny