309 000 PLN

Tysiąclecie Dwa pokoje Przy Promenadzie

Częstochowa, Tysiąclecie, Kiedrzyńska

Ostatnia aktualizacja:

28 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 309 000 PLN 8 218 PLN / m2
  • Powierzchnia: 37,60 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rynek: wtórny
  • Balkon
  • Piwnica

Opis:

PUNKT Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze przy ul. Kiedrzyńskiej w dzielnicy Tysiąclecie.

Dwa niezależne pokoje z balkonem, gotowe do zamieszkania.
Ekspozycja okien na zachód.
Mieszkanie jest bardzo ciche.

Powierzchnię mieszkania (ok. 37,6 m²) stanowią:
• Pokój/ Salon
• Pokój / sypialnia,
• Kuchnia,
• Przedpokój,
• Łazienka z WC.

Budynek:
Cztero piętrowy. Zadbane części wspólne. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem.

Miejsca parkingowe: wokół bloku.
Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Komunikacja:
• Przystanek autobusowy: 50 m.
• Przystanek tramwajowy: 50 m.
• Odległość od centrum (Aleje NMP.): 5 min samochodem.

Lokalizacja:
Blisko budynku znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, uczelnia, sklepy, supermarkety, szkoła oraz inne punkty handlowo-usługowe. Budynek znajduje się w dzielnicy Tysiąclecie w miejscu, które jest doskonale skomunikowane z Centrum miasta.

*W ogłoszeniu znajdują się realne zdjęcia nieruchomości wykonywane przez fotografa - nie jest to wizualizacja.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Jeżeli zakup tego mieszkania wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości chętnie pomożemy przeprowadzić Państwa przez obie transakcje.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione w ofercie dane były rzetelne oraz aktualne.
Numer ogłoszenia: 91669-S-894825
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
PUNKT Nieruchomości
Wojciech Zbrojkiewicz
786... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość