3 500 PLN

Olsztyn apartament do wynajęcia/ Stare Miasto - 1p

Olsztyn, 11 Listopada

Ostatnia aktualizacja:

59 min temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena za miesiąc: 3 500 PLN
  • Powierzchnia: 42 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 1 (3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1930

Opis:

Do wynajęcia apartament w Centrum z widokiem na Wysoką Bramę/Ratusz, blisko Starego Miasta.
Mieszkanie przy ul. 11 listopada, świetnie nada się dla singla pary, osób kochających elegancję.
Apartament w wysokim standardzie po generalnym remoncie. Lokal usytuowany jest na I piętrze w III piętrowej kamienicy.

LOKALIZACJA
W pobliżu: parking, kino, teatr, galeria handlowa, sklepy, Stare Miasto, Park Centralny ze ścieżkami rowerowymi i traktami spacerowymi, urokliwe Podzamcze, gotycki zamek z XIV w., XIV- wieczna bazylika i średniowieczna brama wjazdowa do miasta, a także puby, bary i restauracje, w których można smacznie zjeść i miło spędzić czas.

ROZKŁAD/UKŁAD
Salon z aneksem kuchennym TV, internet, w sypialni duże łóżko z wygodną pościelą.
Łazienka z kabiną prysznicową, pralka.
W przedpokoju pojemna zabudowa szaf wnękowych.

OPŁATY/DOSTĘPNOŚĆ:
Wolne od 1 września 2026
Cena: całość 3500 zł z opłatami.
Kaucja 3500 zł.
Apartament może być wynajęty zarówno na miesiąc, jak i na pobyt średnio lub długoterminowy.
Wynajem tylko dla 1 osoby.
Ogrzewanie miejskie. POŚREDNIK
•Beata Saczuk 606... pokaż numer
•Email: wyślij wiadomość
Licencja pośrednika 17492

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Numer ogłoszenia: 91403-W-896_6682_OMW
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
New House
Beata Saczuk
606... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość