Lokal użytkowy o powierzchni 178 m2 w odnowionym kompleksie dawnych koszar przy ul. Gietkowskiej 10 w Olsztynie. Powierzchnia najmu na 1 piętrze oferuje nowoczesne wnętrze z dużą ilością przeszkleń, które zapewniają komfortową przestrzeń do prowadzenia działalności. Lokal posiada niezależne liczniki mediów, ogrzewanie gazowe, klimatyzację oraz dostęp do ogólnodostępny parking bezpośrednio przed obiektem. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta i dobre warunki do prowadzenia działalności usługowej, biurowej lub medycznej.
LOKALIZACJA
Lokal znajduje się w Olsztynie przy ul. Gietkowskiej 10 na terenie odrestaurowanych dawnych koszar, które w ostatnich latach stały się rozpoznawalnym punktem na mapie miasta. Kompleks łączy historyczną zabudowę z nowoczesnym przeznaczeniem usługowym i biznesowym, co przyciąga zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. W budynku oraz w najbliższym otoczeniu działają restauracje, lokale gastronomiczne, usługi medyczne i przestrzenie eventowe, dzięki czemu miejsce jest regularnie odwiedzane przez mieszkańców Olsztyna. W sąsiedztwie funkcjonują MedBox 3.0 Klinika Zdrowia i Ruchu oraz restauracja Koszary Pizza & Pasta. Dużym atutem jest ogólnodostępny parking bezpośrednio przed budynkiem, co zapewnia wygodny dostęp dla klientów i pracowników. Lokalizacja pozwala również na szybki dojazd do centrum miasta oraz głównych arterii komunikacyjnych.
OBIEKT
Lokal o powierzchni użytkowej 178 m2 to powierzchnia na 1 piętrze. Nowoczesne wnętrze oraz duża ilość przeszkleń zapewniają dobre doświetlenie i komfort pracy dla zespołu oraz klientów. Nieruchomość posiada niezależne liczniki prądu, wody i gazu, co pozwala na pełną kontrolę kosztów eksploatacyjnych. Ogrzewanie realizowane jest za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego, a w lokalu została zamontowana klimatyzacja. Lokal oferowany jest bez wyposażenia, dzięki czemu nowy najemca może dostosować przestrzeń do własnych potrzeb. W budynku dostępny jest internet. Dostępny balkon.
OPŁATY/DOSTĘPNOŚĆ
Koszt najmu 7500 zł netto + media według zużycia (prąd, gaz, woda- ryczałt na cały lokal).
Oferta dotyczy wynajmu jednego piętra (1 piętro)
Możliwość dzierżawy ogrodu przy budynku i wykorzystanie pod działalność gospodarczą w cenie 5 zł netto/m2
POŚREDNIK
Mikołaj Matejko
tel. 518... pokaż numer
email: wyślij wiadomość
Numer licencji: 31537
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Numer ogłoszenia: 91403-W-1439_6682_OOW
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny