Opis
Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i nie przedstawiają aktualnego stanu mieszkania. Zostały dodane w celu zaprezentowania potencjału aranżacyjnego nieruchomości. Aktualny stan lokalu odpowiada opisowi zawartemu w ofercie.
Ulica Świętego Mikołaja od lat pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych miejsc na mapie Wrocławia.
To właśnie tutaj, zaledwie około 5 minut spacerem od wrocławskiego Rynku, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie wszystko to, czego najczęściej poszukują kupujący – doskonałą lokalizację, funkcjonalny układ oraz ogromny potencjał inwestycyjny.
Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na 3. piętrze pięciopiętrowego budynku z 2001 roku, wyposażonego w windę.
W ostatnich latach budynek przeszedł modernizację części wspólnych – odnowiono klatkę schodową oraz zmodernizowano windę, podnosząc komfort codziennego użytkowania.
Już od wejścia uwagę zwraca funkcjonalny układ pomieszczeń, który daje wiele możliwości aranżacyjnych.
Mieszkanie składa się z:
przestronnego przedpokoju,
komfortowego salonu,
oddzielnej kuchni,
dwóch niezależnych sypialni,
łazienki,
balkonu przynależnego do jednej z sypialni.
Dwie sypialnie posiadają okna skierowane na zewnętrzną stronę budynku, dzięki czemu wnętrza są dobrze doświetlone przez większą część dnia. Salon oraz kuchnia posiadają okna wychodzące na jasną, wewnętrzną część budynku, co zapewnia dostęp naturalnego światła przy jednoczesnym ograniczeniu hałasu z ulicy.
Mieszkanie wymaga odświeżenia lub remontu, jednak właśnie to daje nowemu właścicielowi pełną swobodę stworzenia wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb lub standardu planowanego wynajmu.
Ogromnym atutem jest uniwersalność tej nieruchomości.
Doskonale sprawdzi się jako:
mieszkanie dla osób chcących mieszkać w samym sercu Wrocławia,
inwestycja pod wynajem długoterminowy,
lokal dla studentów lub pracowników,
nieruchomość do prowadzenia działalności.
Obecnie mieszkanie jest wynajmowane przez rodzinę mieszkającą tutaj od kilku lat. Kupując lokal inwestycyjnie istnieje możliwość przejęcia obecnych najemców i zachowania ciągłości przychodów z najmu.
Aktualna umowa obowiązuje do końca września tego roku.
Nieruchomość sprzedawana jest wraz z wyposażeniem obejmującym meble oraz sprzęt AGD.
Najważniejsze informacje:
ul. Świętego Mikołaja – ścisłe centrum Wrocławia
około 5 minut pieszo do Rynku
powierzchnia 72 m²
3 piętro z 5
budynek z 2001 roku
winda
odnowiona klatka schodowa
3 niezależne pokoje
osobna kuchnia
balkon
ogrzewanie miejskie
media z sieci miejskiej
pełna własność
czysta księga wieczysta
brak zadłużeń i obciążeń
możliwość przejęcia obecnych najemców
sprzedaż wraz z wyposażeniem
Lokalizacja:
To miejsce spełni oczekiwania osób, które chcą korzystać z wszystkich zalet życia w centrum miasta.
W promieniu kilku minut spacerem znajdują się:
Rynek we Wrocławiu (5 minut),
restauracje i kawiarnie (1 minuta),
sklepy oraz supermarkety (4 minuty),
szkoły i placówki edukacyjne (10 minut),
przystanki tramwajowe i autobusowe (3 minuty),
tereny spacerowe nad fosą miejską (3 minuty),
liczne punkty usługowe (2 minuty).
Mieszkania położone tak blisko wrocławskiego Rynku od lat należą do najbardziej poszukiwanych nieruchomości na lokalnym rynku i niezmiennie utrzymują swoją atrakcyjność zarówno pod względem zamieszkania, jak i inwestycji.
Jeżeli szukasz nieruchomości, która daje szerokie możliwości wykorzystania oraz znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji Wrocławia, zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy termin prezentacji.
Zachęcamy do zainteresowania się tą ofertą – mieszkania w tak prestiżowej lokalizacji, łączące funkcjonalność z potencjałem inwestycyjnym, pojawiają się na rynku niezwykle rzadko. Nie warto zwlekać z decyzją.
NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH.
Charakterystyka energetyczna:
EU: 82,96
EK: 112,66
EP: 91,47
Emisja CO₂: 0,0358
Udział OZE: 0%
Lokalizacja: Stare Miasto
Szczegóły budynku:
Piwnica: Nie
Parking: Nie
Klasa energetyczna: C