Zachęcamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w Piekarach Śląskich przy ulicy Bytomskiej (nie przy ulicy, druga linia zabudowy, mały hałas). Lokal posiada powierzchnię 62,01 m2 i znajduje się na wysokim parterze bloku po termomodernizacji. Przy budynku miejsca parkingowe.
Na powierzchnię 62,01m2 składają się:
- 3 pokoje
- przedpokój
- kuchnia
- łazienka
- osobne WC
Niewątpliwym atutem jest przestronny balkon wychodzący na teren zielony.
Mieszkanie dostępne od zaraz!
Dodatkowo (nie wliczona w powyższy metraż), do dyspozycji jest piwnica o powierzchni 3,45m2
Mieszkanie przeznaczone do gruntownego odświeżenia, lub remontu w zależności od potrzeb.
- ciepła woda miejska
- ogrzewanie miejskie
- do mieszkania w razie potrzeby doprowadzony jest gaz
- okna PCV
- Na ścianach w większej części mieszkania, znajdują się płyty na które naklejone są tapety. Na podłodze płytki i wykładzina.
Nieruchomość ma założoną księgę wieczystą w której brak zadłużeń. Mieszkanie stanowi odrębną własność.
Czynsz wynosi około 1200 zł w skład którego obecnie wchodzi:
- ubezpieczenie
- zarządzanie
- fundusz remontowy
- centralne ogrzewanie
- opłata stała za podgrzanie wody
- zimna i ciepła woda, kanalizacja
- wywóz śmieci
Ciekawa okolica. Niedaleko sklepy, przychodnia, przystanki i cała niezbędna infrastruktura.
Zapraszamy na prezentacje
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
::
Numer ogłoszenia: 90166-S-12_NDK_MS_349
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny