GAJ | OSTATNIE PIĘTRO | 2 BALKONY | DWUSTRONNE | DUŻE PRZESZKLENIA | WYSOKIE SUFITY 3,20H | WYSOKI STANDARD | KOMÓRKA LOKATORSKA | DUŻY PARKING | SPIŻARNIA
Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m².
To idealna propozycja dla pary lub rodziny 2+1, która szuka komfortowej i gotowej do zamieszkania przestrzeni.
Dwustronna ekspozycja (wschód–zachód) zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień, a wysokie sufity dodatkowo potęgują poczucie przestrzeni.
To mieszkanie łączy w sobie wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ oraz bardzo dobrą lokalizację, co czyni je kompletną ofertą na rynku. Jest to propozycja dla osób, które cenią jakość, przestrzeń i gotowe rozwiązania bez konieczności dodatkowych inwestycji.
Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że każdy domownik znajdzie tu swoją przestrzeń, a zastosowane materiały podkreślają nowoczesny charakter wnętrza.
Mieszkanie przeszło generalny remont 3 lata temu i zostało wykończone w wysokim standardzie z dbałością o detale.
Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o codziennej wygodzie, funkcjonalności oraz estetyce na wysokim poziomie.
Całość jest spójna, przemyślana i bardzo komfortowa w codziennym użytkowaniu.
salon z aneksem kuchennym + ukryta spiżarnia + loggiasypialnia z dużym przeszkleniem i wyjściem na drugi, większy balkondodatkowy pokój (gabinet / pokój dziecka)łazienka z WC po kompleksowym remoncie (gres, baterie podtynkowe, nowa armatura)podłogi: deska dębowa, wykładzina akustyczna, greskuchnia na wymiar z lakierowanymi frontami i AGD w zabudowienowe instalacje, drzwi Porta, zabudowy stolarskie na wymiardwupoziomowa komórka lokatorska w cenie 20 000 zł
Lokalizacja
Zapewnia wygodę życia na co dzień oraz szybki dostęp do najważniejszych punktów usługowych i komunikacyjnych. Okolica jest świetnie rozwinięta i przyjazna zarówno dla rodzin, jak i osób aktywnych zawodowo. Bliskość infrastruktury edukacyjnej i rekreacyjnej to duży atut dla osób z dziećmi.
w pobliżu szkoła, przedszkole ze żłobkiemtereny rekreacyjne, restauracje i punkty usługowecentrum handlowe Ferio Gajkomunikacja miejska: tramwaj i autobusduży parking dla mieszkańców (ponad 250 miejsc)
Nasza rekomendacja:
To idealne mieszkanie dla pary lub rodziny 2+1, która szuka komfortowej przestrzeni do życia w wysokim standardzie.
Świetnie sprawdzi się dla osób pracujących zdalnie dzięki dodatkowemu pokojowi na gabinet. To również bardzo dobra opcja dla rodzin z dzieckiem, ze względu na funkcjonalny układ i rozwiniętą infrastrukturę w okolicy.
Zapraszam na prezentację!
Oferujemy bezpłatne wsparcie w finansowaniu kredytem hipotecznym.
Michał Kwieciński
licencja zawodowa PFRN: 32112
VillaNova Nieruchomości
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Numer ogłoszenia: 90162-S-1069_17128_OMS
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny