649 000 PLN

Ok. Żmigrodzkiej /Balkon/Po remoncie Piękne

Wrocław, Karłowice

Ostatnia aktualizacja:

23 kwi 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 649 000 PLN 12 980 PLN / m2
  • Powierzchnia: 50 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 10 (11 pięter w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1990
  • Standard wnętrza: WYSOKI STANDARD
  • Rynek: wtórny
  • Winda w budynku
  • Balkon
  • Piwnica
  • Komórka lokatorska

Opis:

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 50 m², idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na wysokim, 10. piętrze w zadbanym budynku z windą, co zapewnia piękne widoki, dużą ilość światła dziennego oraz poczucie prywatności.
Mieszkanie jest rozkładowe i dwustronne, co gwarantuje doskonałą wentylację i komfort użytkowania. Składa się z trzech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. Układ pomieszczeń pozwala na wygodne zagospodarowanie przestrzeni zarówno do życia codziennego, jak i pracy zdalnej.
Lokal jest gotowy do zamieszkania, ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej. Dodatkowym atutem jest piwnica oraz dostęp do wspólnej rowerowni, co docenią osoby aktywne. Budynek jest wyposażony w windę, a czynsz obejmuje ryczałt na gaz.
Lokalizacja i okolica Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych północnych części Wrocławia – dzielnicy znanej z dużej ilości zieleni, spokoju i kameralnego charakteru. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny spacerowe nad starą Odrą oraz Park Jana Kasprowicza, co czyni to miejsce idealnym dla osób ceniących kontakt z naturą i aktywny wypoczynek.
Okolica łączy w sobie willowy klimat z pełną infrastrukturą miejską – w pobliżu dostępne są sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz tereny rekreacyjne. Bardzo dużym atutem jest doskonała komunikacja miejska – w zasięgu krótkiego spaceru znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, zapewniające szybki dojazd do centrum miasta oraz innych części Wrocławia.
To propozycja dla osób poszukujących jasnego, wygodnego mieszkania w zielonej, dobrze skomunikowanej lokalizacji, z dużym potencjałem zarówno do zamieszkania, jak i inwestycji.

Cena : 649 000 zł.

numer nieruchomości : 1061/17128/OMS

Zapraszam na bezpłatną prezentację

Specjalista do spraw Nieruchomości Agnieszka Brot-Szymkowiak

Villanova Nieruchomości ul .Melisowa 28 Wrocław












































Numer ogłoszenia: 90162-S-1061_17128_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
VillaNova Nieruchomości
Agnieszka Brot-Szymkowiak
609... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość