Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m², położone w Gnieźnie na os. Orła Białego, na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (jeden z balkonem), toalety, łazienki oraz kuchni. Do mieszkania przynależy także piwnica. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców są suszarnia i wózkarnia w części wspólnej budynku. Czynsz do spółdzielni wynosi obecnie ok. 700zł. Budynek znajduje się w centrum osiedla Winiary, w północnej części Gniezna.
Lokal ma bardzo wygodny, rodzinny układ — 3 pokoje dają możliwość aranżacji salonu, sypialni i pokoju dziecięcego lub gabinetu do pracy. To dobra propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak i pod inwestycję.
Budynek przeszedł niedawno modernizację związaną z ocieplaniem szczytów.
Dużym atutem jest bardzo praktyczna lokalizacja — wszystko, co potrzebne na co dzień, jest w zasięgu krótkiego spaceru lub kilku minut jazdy.
W pobliżu znajduje się przystanek MPK, dojazd do centrum i innych części miasta jest bardzo wygodny.
W najbliższym otoczeniu znajduje się także rozbudowana strefa handlowo-usługowa (Pasaż Jagielloński, Galeria Gniezno, Centrum Handlowe Jagoda, Action, Biedronka, Dino, Lidl, MediaExpert, Decathlon i inne), a także sale zabaw dla dzieci (Jupiland, Skoczek).
Atutem dla rodzin jest również bliskość infrastruktury osiedlowej – w pobliżu znajdują się dwie szkoły podstawowe oraz przedszkola.
Lokalizacja zapewnia również wygodny wyjazd w kierunku Poznania i Bydgoszczy dzięki położeniu w północnej części miasta, blisko głównych ciągów komunikacyjnych.