Dwustronne mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy blisko parków.
GŁÓWNE INFORMACJE
Trzypokojowe mieszkanie usytuowane w sercu miasta. Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy, która przeszła gruntowną rewitalizację. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, z wymienionymi instalacjami elektrycznymi, co pozwala na wprowadzenie się bez nakładów finansowych.
SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI
W skład wchodzi duży salon, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia oraz łazienka i przedpokój. Dodatkowym atutem jest balkon oraz wyjątkowo duża piwnica o pow. ok 7 m². Nad mieszkaniem znajduje się strych, który pełni funkcję izolacyjną, zapewniając spokój i odpowiednią temperaturę wewnątrz lokalu.
Pierwotny układ to duży salon i jedna duża sypialnia, obecnie podzielona na 2 mniejsze. Istnieje możliwość podzielenia mieszkania na 4 osobne pokoje.
BUDYNEK I LOKALIZACJA
Kamienica o wysokim standardzie utrzymania – świeżo po rewitalizacji, w ramach której wymieniono dach, piony wodno-kanalizacyjne, kominy wentylacyjne.
Lokalizacja gwarantuje połączenie z całym miastem – przystanki tramwajowe i autobusowe przy ul. Nowowiejskiej i Jedności Narodowej kilka minut pieszo.
Bliskość Parku Edyty Stein oraz Parku Tołpy, stanowiące idealne miejsce na spacery.
ZALETY:
atrakcyjna lokalizacja blisko centrumbudynek po pełnej rewitalizacjibliskość Parku Tołpy i Parku Edyty Steindwustronna ekspozycjarolety zewnętrzne podnoszące komfort termiczny latemduża piwnica (nowa posadzka)doskonała komunikacja (tramwaj, autobus)wymienione instalacje elektryczne/sanitarne
749 000 zł
do negocjacji
Sebastian Owłasiuk
515... pokaż numer
Homeline Real Estate
Numer ogłoszenia: 89882-S-36_18439_OMS
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny