Dla pracującego pana z polskim dowodem, ceniącego czystość i spokój ( nie sprowadzamy gości).W pokoju wysoki standard, wi-fi ,możliwa za dopłatą kablówka .Dobry dojazd ,blisko do S2 ,do M1 ,Makro ,Lidla i wielu innych sklepó ,PKP. ,METRO - umowa i kaucja .proszę dzwonić.