zapytaj o cenę

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie ul. Celulozy Warszawa Wawer

Warszawa, Wawer, Celulozy 32K/2

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: zapytaj o cenę
  • Powierzchnia: 78 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 (1 piętro w budynku)

Dodatkowe:

  • Planowana data ukończenia: 2025-12-18
  • Standard wnętrza: stan deweloperski
  • Ogrzewanie: inne
  • Ciepła woda: piec gazowy w mieszkaniu
  • Rynek: pierwotny
  • Oddzielne wc
  • Balkon
  • Taras
  • Ogródek
  • Miejsce parkingowe
  • Dwupoziomowe

Opis:

Inwestycja Ogrody Czarnuszki to projekt, który obejmuje łącznie 32 bezczynszowe lokale usytuowane w 16 nowoczesnych budynkach w zabudowie bliźniaczej. Cała inwestycja została ukończonauzyskaliśmy pozwolenie z PINB na użytkowanie.

 W ofercie dostępne są dwa mieszkania wykończone w standardzie deweloperskim, które posiadają powierznię 78 i 115 m2. Mieszkanie 78 m2 posiada poddasze o powierzchni  37 m2.

Parter lokali obejmuje przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienką, schowkiem i wiatrołapem. Na pierwszym piętrze dostępna jest druga łazienka oraz dwa duże pokoje, które można przearanżować również na trzy pokoje. Do dyspozycji pozostanie także przeznaczone do dowolnej aranżacji poddasze. Można tu urządzić dodatkowe sypialnie, gabinet do pracy czy domowe centrum rozrywki.

Do każdego apartamentu przynależny ogródek o pow. 31 m2 oraz po dwa utwardzone miejsca parkingowe. Teren osiedla został ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową otwieraną zdalnie pilotem. Droga wewnętrzna została wykonana z kostki betonowej. 

Budynki wyróżniają się wysokiej klasy materiałami, dobrą izolacją akustyczną oraz termiczną konstrukcji, dzięki czemu zapewniają energooszczędność oraz wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo w inwestycji Ogrody Czarnuszki mieszkania w standardzie posiadają instalacje domu inteligentnego.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Czarnuszki zapewnia dobrą komunikację z wieloma miejscami w stolicy – nieopodal znajduje się nowo otwarta Południowa Obwodnica Warszawy oraz węzeł autostrady A2. W okolicy inwestycji Osiedle Czarnuszki nie brakuje też pięknych terenów zielonych ( Las Ponca), punktów handlowo-usługowych oraz przystanku autobusowego. 

Numer ogłoszenia: 89026-S-87ab0
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Deweloper - rynek pierwotny
+48... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość