W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m² położone w Łańcucie przy ul. Armii Krajowej.
Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnego pokoju, przedpokoju oraz łazienki. Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że lokal dobrze sprawdzi się zarówno jako pierwsze mieszkanie dla singla lub pary, jak i jako inwestycja pod wynajem.
Dużym atutem jest dwustronna ekspozycja okien na południe i północ, dzięki czemu mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone w ciągu dnia.
W lokalu zostały wymienione wszystkie instalacje, co znacząco podnosi komfort użytkowania i ogranicza zakres ewentualnych prac remontowych. Dzięki temu mieszkanie można odświeżyć według własnego gustu i stosunkowo szybko w nim zamieszkać.
Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni około 4 m², która stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w centrum Łańcuta, co zapewnia wygodny dostęp do sklepów, punktów usługowych oraz infrastruktury miejskiej.
Dodatkowym atutem jest bardzo dobry dojazd do Rzeszowa – około 15 minut samochodem.
Mieszkanie stanowi dobrą propozycję zarówno dla osób szukających własnego lokum w dogodnej lokalizacji, jak i dla inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem.
Cena: 395 000 zł do negocjacji
Zapraszam na prezentację.
Dominika Przybyło
Millenium Home Nieruchomości
536... pokaż numer
Numer ogłoszenia: 88699-S-14_18914_OMS
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny