Mamy przyjemność zaprezentować naszą nową inwestycję premium – Boznańska Residence, położoną w prestiżowej części warszawskiej Woli.
To już 19. projekt klasy premium w naszym portfolio — każdy tworzony z wyjątkową dbałością o detale, najwyższą jakość wykonania oraz ponadczasową estetykę.
Prezentujemy dom A1, o powierzchni 147,14 m², z ogrodem 125,85 m².
Do nieruchomości przynależą dwa miejsca postojowe – jedno w garażu, drugie przed budynkiem.
O INWESTYCJI
Boznańska Residence to kameralny zespół domów inspirowanych twórczością Olgi Boznańskiej – pełnych światła, harmonii i elegancji.
Nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami otwiera wnętrza na ogród, a przemyślane bryły zapewniają naturalne doświetlenie i intymność.
Po zmroku całość zyskuje wyjątkowy klimat dzięki nastrojowemu oświetleniu i detalom, które podkreślają charakter inwestycji.
Stylowa elewacja w ciepłym odcieniu brązu doskonale współgra z otaczającą zielenią, tworząc przestrzeń o nowoczesnym, a zarazem przyjaznym charakterze.
STANDARD PREMIUM, KTÓRY DEFINIUJE KOMFORT
Boznańska Residence to połączenie nowoczesnej architektury z najwyższym standardem wykonania. Każdy dom oferuje rozwiązania, które zapewniają komfort, energooszczędność i bezpieczeństwo: prestiżowa elewacja klinkierowa, aluminiowe okna, pompa ciepła, rekuperacja, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe sterowane zdalnie, wideodomofon, przygotowanie pod fotowoltaikę oraz ładowarkę do samochodu elektrycznego. Każdy dom posiada ogród z trawnikiem z rolki i tarasem.
LOKALIZACJA
Inwestycja położona jest w cichej i zielonej części warszawskiej Woli – dzielnicy, która łączy prestiż z wygodą życia codziennego.
W okolicy znajdują się:
przystanki komunikacji miejskiej w odległości ok. 150–200 m,
szybki dostęp do tramwajów i stacji metra Ulrychów,
sklepy, restauracje, szkoły i przedszkola,
parki, alejki spacerowe i tężnia solna,
Fabryka Norblina, Muzeum Powstania Warszawskiego i Osiedle Przyjaźń.
To idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, zieleń i kulturalny rytm miasta, a jednocześnie chcą mieszkać w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy.
O NAS
Jako doświadczony deweloper realizujemy inwestycje klasy premium w dzielnicy Stare Włochy. Nasze projekty wyróżnia architektura, jakość i dbałość o detal. Wśród zrealizowanych inwestycji : Płomyka 54, Poziomkowa 6, Ryżowa 4, Wilczycka 10, Tomnicka 5.
Zapraszamy na stronę internetową inwestycji