Na sprzedaż posiadamy mieszkanie dwupoziomowe w Elblągu na starówce o powierzchni 48,01 m2. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim oraz czwartym piętrze z wystawą okienną od strony zachodniej z widokiem na „Galerie EL”. Poziom pierwszy składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, toalety oraz przedpokoju. Poziom drugi składa się z sypialni z balkonem, łazienki oraz przedpokoju z zabudowaną szafą. Jest to mieszkanie z klimatem idealne na start lub pod inwestycję. Wszystkie media dostarczane z miasta w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Miesięczne opłaty do wspólnoty w podstawie 512 zł. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 3,46 m2. W okolicy znajduje się duża ilość kawiarni, restauracji, liczne zabytki oraz bulwar nad rzeką Elbląg.
Zapraszamy do oglądania.
Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.
Numer ogłoszenia: 87311-S-139
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny