289 000 PLN

Dom Śmigno

Śmigno (powiat tarnowski, gmina Lisia Góra), Brak 86

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 289 000 PLN 2 141 PLN / m2
  • Powierzchnia: 135 m2
  • Pow. działki: 2 950 m2
  • Pokoje: 4

Dodatkowe:

  • Rok: 1989
  • Typ zabudowy: wolnostojąca
  • Liczba pięter: 0 - parter
  • Rynek: wtórny

Opis:

Dom do remontu.

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 135 m2 (parter 65 m2 + poddasze użytkowe 65 m2 ) na działce o powierzchni 2950 m2 w miejscowości Śmigno. 

Parter stanowią: cztery pokoje w tym jeden z wyjściem na ogród, kuchnia i łazienka oraz znajdująca się weranda. 

Poddasze użytkowe jest w stanie do wykończenia. 

Na działce znajduje się również budynek gospodarczy (drewniano-murowany).

Dom z roku 1989 murowany z cegły, pokryty blachodachówką posiada podłączenie do wszystkich mediów. 

Dodatkowym walorem odzwierciedlającym cenę jest bliskość centrum miejscowości, wzniesienie z ekspozyturą południową w otoczeniu nowych budynków z sąsiedztwem dużej ilości zieleni. 

Istnieje możliwość dokupienia za dodatkowe pieniądze przyległej działki rolnej o powierzchni 4950 m2 znajdującej się na wzniesieniu od południa.

ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI !!!

Cena do negocjacji. 

Numer ogłoszenia: 87082-S-87fb4
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Biuro nieruchomości
+48... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość