340 000 PLN

2 pok. I Parter I Zamknięte osiedle I Po remoncie

Radom, Staroopatowska

Ostatnia aktualizacja:

25 lip 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 340 000 PLN 7 216 PLN / m2
  • Powierzchnia: 47,12 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: parter (2 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1968
  • Standard wnętrza: WYSOKI STANDARD
  • Rynek: wtórny
  • Piwnica
  • Komórka lokatorska
  • Miejsce parkingowe

Opis:

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,12 m², położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego, ogrodzonego bloku w Radomiu.

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania – nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
Wszystkie meble oraz sprzęty AGD widoczne na zdjęciach pozostają w cenie.

Rozkład mieszkania:ponad 18 metrowy przestronny, jasny salon z częścią wypoczynkową i jadalnią,ustawna sypialnia 10,8 m²,,oddzielna, widna kuchnia wyposażona w zabudowę oraz sprzęt AGD, w tym płytę indukcyjną,łazienka z prysznicem,przedpokój.
Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni aż 12,46 m², zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Standard wykończenia
Mieszkanie przeszło remont, w ramach którego wykonano :wymianę instalacji elektrycznej,wymianę instalacji hydraulicznej,wymianę drzwi wejściowych i wewnętrznych,odświeżenie ścian – mieszkanie zostało świeżo pomalowane.
Dzięki neutralnej kolorystyce oraz nowoczesnemu wykończeniu wnętrza są jasne, przytulne i gotowe do zamieszkania od razu po zakupie.

Dodatkowe atuty:pełna własność,ogrzewanie miejskie,parter – wygodny dla rodzin z dziećmi, seniorów i osób ceniących komfort,kameralny, dwupiętrowy blok,teren ogrodzony,pełne wyposażenie mieszkania w cenie,duża piwnica 12,46 m²miejsca parkingowe parkingowe przydzielone do bloku
Opłaty
Czynsz administracyjny wynosi 640 zł i obejmuje :fundusz remontowy,zaliczkę na centralne ogrzewanie,wywóz odpadów,utrzymanie części wspólnych.
To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i inwestorów poszukujących lokalu gotowego do wynajmu.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.

Karolina - Verano Estate
tel. 577... pokaż numer
Z pasją do nieruchomości. Z troską o Twój spokój.
Verano Estate powstało z myślą o klientach, którzy oczekują czegoś więcej niż standardowej obsługi. Od początku naszym celem było stworzenie marki, która łączy profesjonalizm i skuteczność z prawdziwą kulturą współpracy.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Numer ogłoszenia: 86483-S-339_18433_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Verano Estate
Karolina Verano Estate
577... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość