99 000 PLN

Piękne działki na sprzedaż Michałopol Gidle

Michałopol (powiat radomszczański, gmina Gidle)

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 99 000 PLN 62 PLN / m2
  • Powierzchnia: 1 594 m2
  • Szerokość działki: 41 m
  • Długość działki: 38 m

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana
  • Woda

Opis:

EMA Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowo wydzieloną działkę budowlaną(lub działki) o powierzchni ok. 1 594 m2 znajdującą się w miejscowości Michałopol, w Gminie Gidle, niedaleko Częstochowy.

Lokalizacja: Michałopol, Gmina Gidle, Powiat: Radomszczański, woj. Łódzkie
Powierzchnia działki: około 1 594 m2
Kształt działki: Kształt prostokątny, 41 m x 38 m
Numer ewidencyjny: 493/3
Przeznaczenie: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka posiada wydane warunki zabudowy.
Media: woda i telekomunikacja w drodze głównej

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni około 1 594 m2. która idealnie nadaje się do zrealizowania swoich marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Michałopol ok. 25 km od Częstochowy. 

 
Istnieje możliwość zakupu innych działek-powierzchnia pokazana na zdjęciach.

Bardzo dużym atutem tej działki jest atrakcyjna cena. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.

Odkryj potencjał tego miejsca i stwórz swoje wymarzone miejsce do życia!W PRZYPADKU TEJ OFERTY CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DO BIURA.Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Jeśli jesteś agentem i szukasz nieruchomości dla swojego klienta zadzwoń do nas, chętnie uzgodnimy warunki współpracy z biurem EMA Nieruchomości.

Nota Prawna
„Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych ”

Numer ogłoszenia: 86133-S-173_18661_OGS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
E-M-A Nieruchomości
Joanna Francuz
601... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość