Zapraszam do współpracy przy sprzedaży inne inwestora lub dla rodziny -cztery niezależne pokoje-mieszkanie doskonałe do wynajmu jak i do zamieszkania przez rodzinę. Możliwość zmiany układu pomieszczeń . .Wynajmowane przez ostatnie sześć lat. Bez piecyka gazowego-ciepła woda oraz ogrzewanie z sieci miejskiej. Świetna lokalizacja w dzielnicy LSM w pobliżu Politechniki Lubelskiej oraz innych uczelni.
Blisko do centrum-około 15minut spacerem. Położenie mieszkania gwarantuje wynajem bez względu na porę roku.
Położone na szczytowej kondygnacji -doskonałe miejsce dla młodych, aktywnych ceniących niezależność i ładny widok z okna.
Funkcjonalne, rozkładowe, dwustronne-posiada cztery osobne pokoje, kuchnię, łazienkę i toaletę.
Budynek po termomodernizacji, otoczony strefą zieleni i miejsc aktywnego wypoczynku-wąwozy, ścieżki rowerowe, hala Globus, park. Posiadamy świadectwo energetyczne.
Bardzo dobra infrastruktura osiedla i komunikacja z innymi dzielnicami.
Przedstawiony opis oferty na stronie internetowej został sporządzony na podstawie informacji otrzymanych od właściciela oraz podczas oględzin nieruchomości.
Treść ogłoszenia może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
Przed obejrzeniem nieruchomości prosimy o weryfikację danych przy podpisaniu prezentacji nieruchomości
Do ceny transakcyjnej należy doliczyć koszty notarialne.
Numer ogłoszenia: 84775-S-STRM_MS_1608
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny