1 650 000 PLN

Dom dla 2 rodzin lokal pod działalność 2 garaże

Lublin, Ponikwoda

Ostatnia aktualizacja:

27 kwi 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 1 650 000 PLN 4 125 PLN / m2
  • Powierzchnia: 400 m2
  • Pow. działki: 502 m2
  • Pokoje: 8

Dodatkowe:

  • Rok: 2012
  • Typ zabudowy: wolnostojąca
  • Liczba pięter: 1
  • Rynek: wtórny

Opis:

Przestronny, idealny do zamieszkania dla dwóch rodzin. Dodatkowy atut - lokal pod działność gospodarczą z osobnym wejściem- usługi medyczne, biuro, handel.
Nieruchomość położona w spokojnym otoczeniu zabudowy domów mieszkalnych z bliskim dostępem do infrastruktury.
Graraż dwustanowiskowy /34m2/.
Budynek oddany do użytkowania w 2012roku, solidnie docieplony, zbudowany z podwójnych warstw suporeksu.
Częściowo podpiwniczony. posadowiony na działce o powierzchni ok 502m2.
Działka zagospodarowana, z nasadzeniami drzew i krzewów, atrakcyjnym oświetleniem, ogrodzenie murowane z przęsłami z drewna sosnowego.
Dom jasny, przestronny, w dobrym standardzie; starnnie wykończony materiałami dobrej jakości.
W domu wydzielono dwa mieszkania z oddzielną klatką schodową. Z parteru domu wchodzimy do mieszkania dwupoziomowego / 104m2/ - salon, 2 łazienki, 3 sypialnie, kuchnia, hol.
Na piętrze mieszkanie o powierzchni 137m2 - salon, kuchnia, 2 pokoje, 2 łazienki, hol.
W podpiwniczeniu /68m2/ - kotłownia, pralnia, wc, 2 pokoje, pomieszczenie gospodarcze.
Ogrzewanie zasilane piecem gazowym oraz kominek - w każdym mieszkaniu.
Zapraszamy!
Przedstawiony opis oferty na stronie internetowej został sporządzony na podstawie informacji otrzymanych od właściciela oraz podczas oględzin nieruchomości.
Treść ogłoszenia może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przed obejrzeniem nieruchomości prosimy o weryfikację danych przy podpisaniu prezentacji nieruchomości

Do ceny transakcyjnej należy doliczyć koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura.



Pomagamy w uzyskaniu :

kredytu hipotecznego

świadectwa charakterystyki energetycznej




Numer ogłoszenia: 84775-S-STRM_DS_1545
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Strefa M
Robert Kowalczyk
533... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość